Boston – Arizona 4:3 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Carolina – Toronto 1:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 2:3 (kon.) | Washington – Detroit 6:2 (kon.) | St. Louis – Florida 4:3 (kon.)
Nashville – Ottawa 3:1 (kon.) | Minnesota – Montreal 7:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 6:3 (kon.)

3. Ryan Ellis (NSH) 1+0 (04:33:17)

Statistiky: Střely na bránu: 36-26; Zablokované střely: 11-18; Vhazování: 61%-39%; Hity: 18-19; Přesilové hry: 0/2-0/3; Trestné minuty: 6-4.

Zack Smith sice po pouhých 26 sekundách poslal Ottawu do vedení, jenže poté se hosté střelecky odmlčeli a další gól už se jim přidat nepodařilo, zatímco na straně Nashvillu necelých pět minut před přestávkou vyrovnal Auston Watson a v polovině zápasu poté otočil skóre Ryan Ellis. Predators se navíc podařilo vedení pojistit, když se krátce po zahájení závěrečné části prosadil Craig Smith. Výsledek. Nashville Predators 3 Ottawa Senators 1.

59:47
    Mattias Ekholm na pravém křídle vypálil ihned po vhazování a Craig Anderson vkleče puk podržel.

59:43
    Senators vyhodili puk na zakázané uvolnění a to je zřejmě to poslední, co dnes v Nashvillu předvedli.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:05
    Craig Anderson v tuto chvíli naskočil na střídačku a Ottawa zkouší zdramatizovat zápas dvě minuty před koncem při hře bez brankáře!

57:29
    Do konce zápasu už příliš mnoho času odehrát nezbývá a jsem zvědavý, zda to hosté zkusí bez brankáře.

56:34
    Pekka Rinne předvedl dobrý postřeh, když střelu Senators z úhlu vyrazil vyrážečkou mimo.

55:26
    Calle Järnkrok rozjel na levém křídle nebezpečnou akci, jenže na jejím konci Predators útok překombinovali a do zakončení se nakonec dostat nedokázali.

54:26
    Craig Anderson si snadno poradil s táhlou střelou domácích od modré čáry a prostor dostává komerční přestávka.

53:22
    Predators se ocitli pod tlakem a podél trestných lavic raději puk rychle vyhodili na zakázané uvolnění.

52:36
    Mikkel Bødker se snažil v levém kruhu dostat ke střele zápěstím, oba dva jeho pokusy ale byly zablokovány.

50:44
    Mikkel Bødker z levého křídla nahodil puk před bránu, kde byl dvakrát tečován, Pekka Rinne šel ale rychle do kolen a sevřenými betony puk zastavil. Komerční brejk.

49:57
    Nick Bonino na pravém křídle napřáhl k táhlé střele s příklepem, kterou Craig Anderson zastavil, přestože si nebyl úplně jistý, v jaké části výstroje kotouč má.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:48
    Austin Watson si najel v mezikruží na přihrávku zpoza brány a tvrdou střelou bez přípravy mířil do pravého horního rohu, Craig Anderson ale kotouč vyrazil.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. Watson (Ekholm, Sissons), 30. Ellis (Josi, Johansen), 42. C. Smith (Järnkrok) – 1. Z. Smith (Dzingel, Ceci)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Hamhuis, Ekholm (A), Bitetto, Y. Weber – Hartman, Johansen, Fiala – Tolvanen, Järnkrok, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, F. Gaudreau, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Chabot, Harpur, Lajoie, Ceci (A), Falk, Burgdoerfer, Elliott – B. Tkachuk, White, Mark Stone (A) – Bødker, Tierney, Batherson – Dzingel (A), Z. Smith, Pääjärvi – M. McCormick, Pyatt. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Rozhodčí: Wes McCauley, Chris Rooney. Čároví: Brian Murphy, Tony Sericolo

Diváci: 17162