Vsetín – Havířov 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Přerov – Motor ČB 2:1 (kon.) | Slavia – Prostějov 4:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 12.12.2018, 18:15 • Zimní stadión Eden • Chance liga • 34. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Sportu zdar a hokeji zvlášť! Vítám Vás u zápasu 34. kola Chance ligy mezi hokejisty HC Slavia Praha a LHK Jestřábi Prostějov. Utkání se bude hrát v pražském Edenu a začátek je naplánován na středu 12. prosince na 18:00.

Sešívaní neprožívají ideální období. Slavia prohrála čtyři zápasy v řadě – naposledy v pondělí prohrála na ledě silných Českých Budějovic – a ani tentokrát ji nečeká jednoduchý soupeř. Svěřenci Miloše Říhy se s 42 body nacházejí na 11. místě a budou opět spoléhat na své zkušené borce v čele s Janem Veselým, nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem mužstva.

Rovněž Prostějov poslední utkání s Jihlavou prohrál (2:4), předtím ale třikrát v řadě zvítězil a celkově ovládl devět z posledních 12 utkání. Svěřenci Jiřího Vykoukala přijedou do Edenu jako čtvrtý tým Chance ligy s dvoubodovou ztrátou na třetí České Budějovice, kterou můžou dohnat právě úspěchem proti Slavii. Klíčem budou samozřejmě výkony nejproduktivnějšího hráče první ligy Tomáše Divíška i exslávisty Marka Račuka, který se společně se svým spoluhráčem Tomášem Nouzou dělí o pozici sedmého nejproduktivnějšího muže celé soutěže.

Posledních pět vzájemných zápasů
    27.10.18 Prostějov – Slavia 3:6
    15.09.18 Slavia – Prostějov 1:3
    24.01.18 Prostějov – Slavia 2:3 SN
    06.12.17 Slavia – Prostějov 1:2
    21.10.17 Prostějov – Slavia 0:1

HC Slavia Praha: Honzík (Šorf) – Duda, J. Novák, J. Drtina, Saňa, Barák, Hejda, Steinocher – L. Krejčík, Kubica, M. Ondráček – J. Doležal, J. Veselý, Bezúch – Brož, Kverka, Vlček – Šmerha, Kohút, Furch.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Havlík, Mikliš, Žovinec, J. Zdráhal, Čáp, D. Kolář, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Prokeš, Račuk – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Pšenička, Krejčiřík.

Rozhodčí: Šindel, Vrba – Beneš, Štofa.

Zápas začne kvůli důvodu komplikací v dopravě v 18:15. Prostějovští hráči se zdrželi v zácpě na dálnici.

Oba týmy jsou již připraveny na hrací ploše, za chvíli to začne!

00:01

00:05
    O puk se horlivě bojovalo už ve středovém kruhu, nakonec ho dostali na hůl slávisté.

00:18
    První pokus o střelu končí po teči v ochranné síti. Vhazování po levici Neužila.

00:31
    Nejnovější slávistická posila Juraj Bezúch hned vyrazil po vhazování a chtěl si obehrát obránce, to se mu však nepovedlo.

00:45
    Na druhé straně zkoušel nahodit puk na Honzíka exslávista Račuk, sešívaný gólman pouze odráží kotouč do rohu.

01:37
    V útočné třetině se teď na delší chvíli zabydlela třetí slávistická formace, ale Kverka s Brožem nic kloudného nevymysleli.

01:57
    Matýs nabral rychlost na levém křídle, přebruslil domácí obránce a nahrnul puk na Honzíka. Následuje buly po jeho levici.

02:05
    Z toho pálil od modré Mikliš, bránu ale míjí a sešívaní míří na druhou stranu.

02:33
    Šmerha se dostal do dobré pozice na pravém křídle, ale puk se mu zasekl a on tak nemohl zahrát dobře si najíždějícímu Furchovi. Akce nakonec končí Kohútovou nepřesnou střelou z otočky.

03:05
    Nehraje se v žádném zběsilém tempu a zatím je vidět i dost nepřesností...

03:21
    ... jako ta na straně Jestřábů, jež rezultuje v ofsajd hostů.

03:46
    Veselý se nezorientoval a nahrál puk přímo na střed útočného pásma Prokešovi. Jeho střelu z mezikruží kryje skvělým zákrokem lapačkou Honzík!

03:56
    Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Honzíka.

03:58
    Dvořáček se hned po vhazování dostal ke střele z mezikruží, slávistický obránce ji ale dobře zblokoval.

04:14
    Kotouč končí za střídačkou červenobílých, vhazuje se ve středním pásmu.

04:31
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ondřej Matýs – 2 min., podrážení).

04:35
    Prostějov vyhrál první vhazování a Zdráhal vyhodil puk přes všechny čáry.

04:59
    Luňák se dostal do brejku společně se Žovincem, kterému chirurgicky přesně předložil kotouč mezi kruhy. Znovu musí, tentokrát proti šanci hostů v oslabení, zasahovat Honzík.

05:35
    Veselý si nezpracoval ideálně puk a Prostějov znovu vyhazuje.

06:00
    Kverka vjel do útočného pásma a vyzkoušel Neužilovu pozornost, totéž o chvíli později učinil rovněž Barák.

06:30

06:51
    Honzík kryje nahození Jestřábů a následuje krátká komerční přestávka.

07:02
    Karpov zachytil Novákovu nahrávku po mantinelu a vrací puk na hole hostujících.

07:27
    Divíšek se vymotal z několika soubojů za brankou a našel před brankou číhajícího Karpova, jehož střelu z bezprostřední blízkosti kryje Honzík!

07:49
    Znovu měl Karpov neomezeně prostoru. Tentokrát si vyjel od mantinelu na střed a nikým neobtěžován prověřil zatím bezchybného slávistického gólmana.

08:12
    Nedáš, dostaneš? To teď mohlo téměř platit. Veselý totiž vrátil puk Bezúchovi, který naslepo našel na pravé straně úplně volného Tomáše Šmerhu, jehož tutovku ovšem lapačkou fantasticky likviduje Neužil!

08:40
    Račuk vyrazil na druhou stranu a prověřil Honzíka, po jehož zákroku se málem do úniku dostal domácí Vlček. Na puk ale nedosáhl a Neužil ho odpálil na střídačku.

09:05
    Kverka se ocitl sám mezi kruhy a pálil, po chvilce se snažil na pravé tyči dorážet nikým nehlídaný Vlček. Neužil je ale bezchybný!

09:42
    Slávisté teď pro změnu vyhodili na zakázané uvolnění, vhazuje se před Honzíkem.

10:25
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Sólo akce a Prostějov se ujímá vedení. TOMÁŠ PŠENIČKA dostal kotouč do jízdy v obranném pásmu, nabral rychlost, objel slávistickou obranu a tváří v tvář Honzíkovi posílá Moravany do vedení. Asistence: Jan Zdráhal.
    10:25 Tomáš PŠENIČKA - 0:1

10:35
    Následuje icing hostů a šance pro sešívané, jak kontrovat.

11:17
    Tak to bylo rychlé. Čáp zavezl puk do útočného pásma, předal ho Karpovovi, který ho nahodil před branku. Kotouč se nejprve odrazil od Nouzy k Divíškovi, jenž ho posunul zpět k TOMÁŠI NOUZOVI a ten se tentokrát nemýlil a uklidil ho do odkryté branky. Asistence: Tomáš Divíšek a Tomáš Karpov.
    11:17 Tomáš NOUZA - 0:2

12:00
    Bezúch znovu ukázal svoji výbornou rychlost, a přestože s pukem podklouzl, dostal ho mezi kruhy k Veselému, kterého ale v dobré příležitosti znovu vychytává Neužil!

12:39
    Brož si najel do útočného pásma a tvrdým projektilem protáhl Neužila. Následuje komerční přestávka.

13:30
    K Dvořáčkovi se dostal odražený puk a napálil jen boční síť, o chvíli později střílel z podobného místa Zdráhal, jeho bekhend ale Honzík pokryl.

13:40
    Slávisté se teď musí bránit, znovu jen vyhodili na zakázané uvolnění.

14:18
    Šmerha s Furchem si dvakrát vyměnili puk v útočném pásmu, druhý jmenovaný si pak vyjel od mantinelu na střed, z dobré pozice však znovu trefuje pouze Neužila.

15:00
    Veselý dobře shodil na Doležala, který mu ale nedokázal přesně vrátit. Prostějov tak znovu kontruje.

15:26
    Bezúch se snažil na zadní tyči najít najíždějícího si Drtinu, nahrávka to ale byla příliš dlouhá.

16:27
    Prohazovačky Brože a Vlčka ještě adresáty našly, Kverkův pokus byl však už příliš dlouhý.

16:59
    Kolář si počkal ve středním pásmem na Kohůta a tvrdým střetem ho srazil k zemi. Rozhodčí to ale nechává klidným.

18:16
    Bezúch znovu ukázal své rychlé nohy a zavezl puk do útočné třetiny, nic víc z toho ovšem nevytěžil.

18:35
    Račuk obkroužil branku a zkusil najít mezeru na bližší tyči Honzíkovy branky, avšak neúspěšně.

19:20
    Vlčkova sóloakce úspěchem neskončila, Brož se ovšem poté dostal ke kotouči a dobrou střelou prověřil Neužila.

19:43
    Saňa pálil od modré do chumlu asi pěti hráčů před Neužilem, prostějovský gólman ale viděl a ránu lapil.

20:00

Máme za sebou úvodních 20 minut utkání 34. kola Chance ligy mezi Slavií a Prostějovem. Jak už napovídá výsledek, lepším – a především efektivnějším – týmem jsou zatím hosté z Moravy. Jestřábi dali v rozmezí 52 sekund zásluhou Tomáše Pšeničky a Tomáše Nouzy dva góly, a přestože měli sešívaní několik solidních šanci, především díky výkonech brankáře Neužila zatím neinkasovali.

20:01

20:05
    Sešívaní vyhráli úvodní buly a Krejčík protečovával do útočného pásma, domácí však byli v ofsajdovém postavení.

20:14
    A nyní se sešívaní dostali dokonce do úmyslného ofsajdu, bude se vhazovat před Honzíkem.

21:00
    Doležal si vyměnil puk s Bezúchem a pálil od mantinelu. Neužil zasahuje.

21:26
    Bezúch ztratil puk, čehož využil Prokeš a připravil pozici pro střílejícího beka Žovince. Ten však bránu přestřeluje.

21:33
    Slávisté se osvobozují na zakázané uvolnění.

22:14
    Sešívaní se z tlaku hostů nakonec osvobodili, ovšem Veselého střela skončila na hokejce hostujícího obránce v podstatě ihned, jak vyšla z hole slávisty.

22:36
    Vlček s Brožem se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, šanci druhého jmenovaného ovšem znovu pacifikuje Neužil.

23:11
    Skrumáž před brankou, několik odrazů a Pšenička se najednou objevil mezi kruhy. Pálí ovšem mimo.

23:47
    Drtinova tvrdá rána od modré končí po teči mimo, a na puku jsou tak znovu Jestřábi.

24:16
    Drtinovu střelu zblokoval jeden z obránců přímo na Kubicovu hůl, střelu opět chytá Neužil.

24:30
    Tentokrát se do dobré příležitosti probojoval Doležal, z bezprostřední blízkosti však znovu trefuje skvěle chytajícího Neužila.

25:27
    Oba týmy výrazně ubraly na tempu, druhé třetině dominují především nepřesné rozehrávky. Mírně navrch mají slávisté.

25:41
    Zakázané uvolnění Prostějova, který se nyní brání tlaku červenobílých.

25:57
    Dudova střela od modré opět končí v lapačce Neužila.

26:14
    Slávisté se drží v útočném pásmu, po Saňově zblokované střele bude následovat komerční přestávka.

26:44
    Ondráček se vymotal ze skrumáže od mantinelu a nahazoval puk před branku, tam ale nikdo nebyl.

27:18
    Prostějov se není schopen dostat do žádné kloudné akce směrem dopředu...

27:22
    ... což ilustruje i zakázané uvolnění v podáni hostů.

27:26
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jan Starý – 2 min., podrážení).

27:26
    Sešívaní si navíc zahrají druhou přesilovku v zápase. Budou tentokrát úspěšnější?

27:30
    Veselý vyhrál vhazování a Novák ihned nabil na modrou Drtinovi. Jeho střelu kryje Neužil a vhazovat se bude po jeho levici.

28:08
    Vlček nabil na levou stranu Brožovi, ale jeho střela končí po teči v ochranné síti.

28:35
    Slavia právě vstřelila branku!
    Dlouho to vypadalo, že se sešívaní budou v přesilové hře jenom trápit, nakonec je z toho ale gól. Novák s Drtinou posunuli puk na pravém křídle najíždějícího si JURAJE BEZÚCHA, který naznačil rameny, projel mezi obránci a tváří v tvář Neužilovi snižuje! Asistence: Jiří Drtina a Jiří Doležal.
    28:35 Juraj BEZÚCH - 1:2

29:36
    Prostějov se snaží ihned odpovědět. Nouza nejprve téměř našel na zadní tyči Divíškovu hůl, po další střele následuje vhazování před Honzíkem.

29:46
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Duda – 2 min., podrážení).

29:46
    První přesilovou hru dostanou k dispozici také Jestřábi. Jak si s ní poradí?

30:00
    Divíšek střílel ihned po vhazování, puk končí v ochranné síti.

30:09
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Doležal – 2 min., sevření puku rukou).

30:09
    Doležall se provinil proti pravidlům a Prostějov dostane k dispozici minutu a 37 sekund trvající přesilovku 5 na 3.

30:40
    Barák přišel o hůl, sešívaní nyní hrají pouze se dvěma hráči s hokejkami proti pěti prostějovským.

30:46
    Důležitý zákrok Honzíka a slávisté mohou vystřídat. Zbývá ještě minuta dvojnásobné početní výhody.

31:19
    Nouza nedokázal vystřelit po Zdráhalově nabídce, hosté ale zůstávají u puku.

31:43
    Čáp vypálil mimo a před dorážejícím Nouzou odpálil puk Drtina.

31:55
    Domácí ve čtyřech.

32:10

32:17
    Klíčově dvě ubráněna oslabení pro domácí. Vlije jim to krev do žil?

33:00
    Sešívaným se nakonec podařilo vyhodit o plexisklo puk z obranného pásma, zůstávají u něj ale hosté.

33:40
    Brož se snažil dostat puk na Kverku, bránící obránce mu v tom ale zabránil.

33:49
    A je vyrovnáno! Kverka zpoza branky dostal puk na modrou na Drtinu, jehož tvrdou ránu tečoval mimo dosah Neužila JAROSLAV BROŽ! Asistence: Jiří Drtina.
    33:49 Jaroslav BROŽ - 2:2

34:16
    Následuje tlak host, Divíškovi se však nepovedlo nahrnout puk v chumlu hráčů za Honzíka.

34:50
    Dvořáček se vymanil od mantinelu a snažil se bekhendem zakončit, jeho akci však přerušuje pískaný faul hostů.

34:50
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., vysoká hůl).

35:03
    Doležal přišel v souboji o kotouč a Prostějov vyhazuje.

35:19
    Třetí gól v řadě a Slavia obrací průběh utkání! Bezúch nabral svoji již nyní pověstnou rychlost na pravé straně, protlačil se do středu a nahrnul puk na Neužila. Ten sice jeho šanci vyrazil, ale puk si našel JAN VESELÝ a bekhendem ho uklidil do prázdné klece. Asistence: Juraj Bezúch a Jan Novák.
    35:19 Jan VESELÝ - 3:2

35:45
    Brož se uvolnil na pravé straně a Kverka málem využil jeho střílenou přihrávku v gól. Puk však skončil těsně mimo.

36:33
    Šmerha našel najíždějícího si Vlčka, který nakonec zakončil, ale byl při tom faulován.

36:33
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (David Dvořáček – 2 min., hákování).

36:45
    Drtina pálí hned po vhazování na bránu a trefuje tyčku!

37:16
    Bezúch s Veselým přišli na mantinelu o kotouč a Jestřábi vyhazují.

37:49
    Vlček si nyní ukousl až příliš velké sousto a o kotouč při svém uvolnění na střed přišel.

38:23
    Druhá přesilovková formace si žádnou šanci nevytvořila a pomalu se blíží konec početní výhody sešívaných.

38:34

39:03
    Saňa měl co dělat, aby uchránil puk před dotírajícím Venkrbcem, nakonec se mu to však s přispěním Honzíka podařilo.

39:45
    Doležal si u slávistické střídačky počkal na Koláře a čistým hitem ho poslal přímo ke svým spoluhráčům.

39:55
    Ještě (možná) poslední šanci sešívaných měl nyní Veselý, který nabral rychlost a prověřil Neužilovu pozornost.

40:00

Ze závěrečného vhazování už Slavia nic nevytěžila a po dvou třetinách tak vede nad Prostějovem 3:2. Po prvních 20 minutách přitom sešívaní prohrávali 0:2, ve druhé periodě ale skóre otočili. Celé to začal ve 29. minutě nový přírůstek do sestavy sešívaných Juraj Bezúch, jenž se uvolnil mezi obránci Jestřábů a snížil. O pět minut později stál dobře postavený v prostoru mezi kruhy Jaroslav Brož a tečoval Drtinovu ránu od modré a o pouhou půl minutu později využil Bezúchovy rychlostní akce Jan Veselý a poslal červenobílé do vedení.

40:01

40:02
    Prostějov vyhrává úvodní vhazování třetí třetiny a bude rozehrávat z vlastní obranné třetiny.

40:19
    Sešívaní ovšem rozehrávku zachytili a sami nahodili puk směrem k brance Jakuba Neužila.

40:29
    Ten také po nahození na jeho branku kryje puk. Vhazování po pravici prostějovského gólmana.

40:50
    Další zákrok strážce svatyně Jestřábů. Tentokrát raději přidržel puk po Drtinově nepřesné nahrávce na Veselého.

41:15
    Luňák sebral puk za brankou se snažil se ho protlačit u levé tyče Honzíkovy branky. Slávistický brankář ale pevně drží.

41:53
    Duda dobře zachytil rozehrávku Prostějova, načež rozhodčí vyhodnotili Krejčiříkovo napadaní jako úmyslný ofsajd.

42:21
    Zakázané uvolnění svěřenců Jiřího Vykoukala vrací hru před Neužila.

42:34
    Ondráček nahazoval puk z ostrého úhlu, Neužil však přesto raději přidržel.

42:48
    Divíšek s Nouzou si nerozuměli při přechodu do útočného pásma a čároví musejí znovu odpískat ofsajd.

43:22
    Z pravé strany nejprve střílel těsně mimo Mikliš, Havlíkovo nahození končí v ochranné síti.

43:33
    Žovincovo nahození od modré končí u Honzíka.

43:50
    Oblíbený pokus, jak zakončit, dnes použil obtočením Prokeš.

44:30
    Furch se dvakrát ocitl v podstatě sám před brankou, ani jednou ale ve velmi dobrých šancích netrefuje!

44:55
    Prověřit pozornost Neužila se nyní snažil Kohút, Jestřábi se ale dobře vrátili a akci překazili.

46:00
    Ondráček protečoval puk do útočného pásma a jde střídat.

46:12
    Nahození na Honzíka, který přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.

46:25
    Bezúch nezpracoval Novákovu svižnou nahrávku a Prostějov se může znovu vrhnout do útoku...

46:39
    ... místo toho se však Jestřábi neshodli a vyhazují na zakázané uvolnění.

46:57
    Drtina několikrát střílel, Neužil si musí dávat pozor.

47:16
    Vlček se dobře vrátil a sebral puk hostujícím hráčům, přistrčil ho Kverkovi, jenž střílenou nahrávkou hledal před branku si najíždějícího Brože. Ten však v dobré šanci netrefuje.

47:21
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Šmerha – 2 min., příliš mnoho hráčů).

48:08
    Honzík kryje první střelu a slávisté se osvobozují.

48:29
    Drtina vystoupil proti Šápově střele od modré a tělem ji zblokoval.

48:45
    Při druhé střele se Čápovi zlomila hůl a sešívaní opět vyhazují přes všechny čáry.

49:25
    Žovincova střela končí po teči v ochranné síti.

49:43

49:50
    Zdráhalovo nahození z pravého křídla končí u Honzíka. Vhazování po jeho levici.

50:30
    Slávisté odpovídají na tlak zakázaným uvolněním z hole Nováka.

50:57
    Gól jako blesk z čistého nebe a Prostějov srovnává. Venkrbec několikrát změnil směr své jízdy, až se nakonec rozhodl nahrát puk na pravou stranu na DAVIDA DVOŘÁČKA, který z nelehké pozice trefuje mezírku v postavení Davida Honzíka. Asistence: Matouš Venkrbec.
    50:57 David DVOŘÁČEK - 3:3

51:32
    Kubica se snažil dorážet na brankovišti Neužilovy branky, bez úspěchu.

51:45
    Poté ho podrazil prostějovský hráč, ale rozhodčí ani přes pískot fanoušků nic nepíská.

52:10
    Dvořáček ujel slávistické obraně a tváří v tvář Honzíkovi trefuje po bekhendovém blafáku tyčku!

52:35
    Komerční přestávka připraví oba týmy na závěrečných 7 a půl minuty.

53:09
    Doležal dostal nahrávku do dobré pozice, ale střela se mu příliš nepovedla.

54:08
    Furchovi odskočil po Novákově nahrávce puk a musí vyklidit útočné pásmo, na puku jsou nyní Jestřábi.

54:48
    Venkrbec nahrnoval puk z pravého křídla před brankou, následnou Kolářovu střelu vyráží Honzík.

55:38
    Hráči obou týmů se nyní zasekli u slávistické střídačky. Rozhodčí přerušují hru.

55:58
    Kverka špatně odhadl Vlčkovu rychlost a z jeho nahrávky tak je pouze zakázané uvolnění.

56:07
    Pšeničkova střela z pravého kruhu končí nad branku, Starého projektil pro změnu vyráží Honzík.

56:32
    Kverka vyslal do brejku Vlčka, kterého ale dobře dostoupil obránce Jestřábů.

56:49
    Na druhé straně musel Honzík zasahovat nejprve proti Pšeničkovi a při další střele Žovince mu pomohla tyčka!

57:18
    Souboj zřejmě nejdůležitějších mužů obou týmů Divíška a Veselého končí nerozhodně.

57:57
    Už to vypadalo, že prostějovští obránci budou nahazovat puk, rozhodčí ovšem přerušuje hru kvůli posunuté brance.

58:32
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., podrážení).

58:53
    Doležal rozehrál nepřesně a Prostějov vyhazuje.

59:11
    Nedorozumění mezi Veselým a Novákem a sešívaní musí opět rozehrávat ze svého vlastního obranného pásma.

59:40
    A tohle je dýka do zad prostějovským hokejistům! Jaromír Kverka prosvištěl na pravém křídle kolem obránců a našel před brankou si najíždějícího si FILIPA VLČKA, kterému nedělalo problém nastavit hůl a trefit odkrytou branku. Asistence: Jaromír Kverka a Jiří Drtina.
    59:40 Filip VLČEK - 4:3

59:40
    Oddechový čas pro hosty.

59:46
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Drtina – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:46
    Drtina vyhodil puk mimo hrací plochu a tohle bude napínavé až do samého závěru!

59:46
    Vhazování v útočném pásmu Prostějova, Vlček proti Divíškovi.

59:46
    Už to vypadalo, že se bude hrát, ale Divíška rozhodčí vykazují z vhazování. Jestřábi samozřejmě hrají v šesti.

59:46
    Vlček proti Račukovi, pokus č. 2.

Bylo to napínavé až do samého závěru, ale Slavii se nakonec podařil famózní obrat z 0:2 na 4:3 a bere všechny tři body! Sešívaní otočili ve druhé třetině průběh třemi brankami v rozmezí sedmi minut stav na 3:2, a přestože Prostějov ve třetí třetině díky Davidu Dvořáčkovi srovnali, nakonec to jsou domácí, kteří zásluhou Filipa Vlčka a jeho gólu 20 sekund před koncem základní hrací doby vítězí!

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy na počtenou! (20:43:54)

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 29. Bezúch (J. Drtina, J. Doležal), 34. Brož (J. Drtina), 36. J. Veselý (Bezúch, J. Novák), 60. Vlček (Kverka, J. Drtina) – 11. Pšenička (J. Zdráhal), 12. Nouza (Divíšek, Karpov), 51. Dvořáček (Venkrbec)

Rozhodčí: Šindel, Vrba – Beneš, Štofa