Kometa Brno – Pardubice 2:1 (kon.)
HC Kometa Brno
2:1 (0:0, 1:1, 1:0 - N 0:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Středa 12.12.2018, 18:30 • DRFG arena • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

57:31
    Pardubice se ovšem budou nyní bránit, dvě minuty za sevření kotouče rukou fasuje Filip Koffer.

52:19
    Nyní si přesilovou hru zahraje Kometa, dvě minuty za krosček, tak zní verdikt pro pardubického Daniela Blažeje.

49:53
    Komplikace pro Kometu, domácí hráli v šesti, čehož si rozhodčí dokázali všimnout a domácí lavici trestají dvouminutovým trestem, ten odsedí Stanislav Svozil.

41:52
    Přesilová hra pro Pardubice, dvě minuty za podrážení fasuje Jakub Brabenec.

32:58
    Kometa se bude muset znovu bránit početní výhodě soupeře, menší trest fasuje Stanislav Svozil, dvě minuty podrážení.

30:21
    Možnost pro Pardubice, dvě minuty za krosček fasuje domácí obránce Radek Kučeřík.

17:53
    Pardubice si podruhé vyzkouší početní výhodu, z týmu Komety Brno je vyloučen Stanislav Svozil menší trest za hákování.

13:45
    Početní výhoda Pardubic je u konce, menší trest za hákování tak zní verdikt pro Václava Ledera.

12:01
    Přesilovou hru si tentokrát vyzkouší Pardubice, dvě minuty za podrážení fasuje Petr Krejčí.

02:04
    Kometa si zahraje přesilovou hru, dvouminutovým trestem za podrážení byl potrestán Dominik Dubovčí.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 35. Matula (Malý), 57. Kunc (Kadlic, Snášel) – 31. Rozlílek (Rohlík, Antoníček)

2:3   Svozil (KOM)

HC Kometa Brno: Micka (Vystavěl) – Fajmon, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Matula, Popelka, Snášel, Minárik, Meluzin, Krejčí, Malý, Kadlic, Brabenec, Kunc, Bartes.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Vlk) – Dubovčí, Hrádek, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Bucek, Trejbal, Tobiáš.

Rozhodčí: Čuňočka – Urubčík, Kleprlík.