Columbus – Los Angeles 4:1 (kon.) | Buffalo – Arizona 3:1 (kon.) | Tampa – Toronto 4:1 (kon.)
Montreal – Carolina 6:4 (kon.) | Nashville – Vancouver 4:3 (po pr.) | Minnesota – Florida 5:1 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 5:4 (po pr.) | San Jose – Dallas 3:2 (kon.)
Minnesota Wild
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Florida Panthers
Pátek 14.12.2018, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:54:11)

Dnešní utkání sledovalo 18 714 diváků.

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

1. Nino NIEDERREIETER (MIN) 2 + 1
    2. Ryan SUTER (MIN) 0 + 3
    3. Jared SPURGEON (MIN) 0 + 2

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Minnesota: 26

Florida: 31.

Není co řešit, je konec, Florida, i přes povedený začátek zápasu, ztrácí tento zápas, z něhož se hosté neuvěřitelně vytráceli zhruba po polovině hrací doby. V té době také domácí strhli vedení na svou stranu a poté to již bylo představení pouze Minnesoty. V brance Floridy navíc nepředvedl kdovíjaký výkon gólman Reimer.

59:20

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a asi i celého zápasu, Florida předvádí svou marnost v plném rozsahu i při této přesilové hře.

58:27
    Ani v této přesilové hře toho hosté moc nepředvedli, byť, paradoxně, mají převahu ve statistice střel.

57:58
    Hosté získávají útočné pásmo, domácí se ve čtyřech brání.

57:27
    Florida získává možnost trochu zkorigovat hrozivě vypadající skóre.

57:20
    Ještě se vylučuje, dvouminutový trest pro Charlie Coyleho (Minnesota) za hákování.

57:01
    Hosté získávají puk ve středním pásmu, Dryden Hunt (Florida) dokázal zavézt puk za branku Dubnyka, ale hosté ho neohrozili.

56:01
    Vhazování po pravici Reimera, puk získávají domácí, ale dostávají se do středního pásma.

55:44
    Puk míří za branku Minnesoty, domácí mají plno času a prostoru na rozehrávku.

54:52
    Následně registrujeme nepřesnou rozehrávku Floridy, takže se bude vhazovat před Reimerem.

54:38
    Vhazování po pravici Dubnyka, domácí vyhrávají vhazování a posílají puk ze třetiny.

54:16
    Minnesota v útočném pásmu, Reimer si připisuje další zákrok, po střele Seelera od modré.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Niederreiter (Suter, Dumba), 32. Niederreiter (Suter), 36. E. Staal (Mikael Granlund, Spurgeon), 42. Parise (Niederreiter, Suter), 44. Brodin (Spurgeon, Parise) – 3. Malgin (Weegar, Vatrano)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter, Brodin, Spurgeon, Pateryn, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Niederreiter, Coyle, Parise – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Fehr, Hendricks, M. Foligno.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad, Yandle, Petrovic, Weegar, Pysyk, Matheson – Hoffman, Barkov, Huberdeau – Greco, McCann, Dadonov – Hunt, Malgin, Vatrano – Brouwer, Lammikko, Sceviour.

Rozhodčí: L’Ecuyer, McCauley – MacPherson, Cormier

Diváci: 18 714