Columbus – Los Angeles 4:1 (kon.) | Buffalo – Arizona 3:1 (kon.) | Tampa – Toronto 4:1 (kon.)
Montreal – Carolina 6:4 (kon.) | Nashville – Vancouver 4:3 (po pr.) | Minnesota – Florida 5:1 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 5:4 (po pr.) | San Jose – Dallas 3:2 (kon.)
Winnipeg Jets
5:4 (2:1, 1:3, 1:0 - 1:0)
Edmonton Oilers
Pátek 14.12.2018, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:51:30)

Dnešní utkání sledovalo 15 321 diváků.

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

1. Dustin BYFUGLIEN (WPG) 0 + 2
    2. Connor MCDAVID (EDM) 0 + 2
    3. Mathieu PERREAULT (WPG) 1 + 0

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Winnipeg: 40

Edmonton: 26.

Dnešní parádní hokejové představení končí výhrou Winnipegu, což je spravedlivé vyústění toho, co jsme dnes sledovali. Domácí byli přece jenom o něco lepší. Edmontonu se vydařila pouze druhá třetina, pak ale hosté čelili velkému tlaku v dalším průběhu zápasu a byť nakonec prohráli, smutnit nemusí, neboť i v tomto těžkém zápase vydřeli bod a jejich bodová série z posledních zápasů tak pokračuje dál!

60:40 Josh MORRISSEY - 5:4

60:40
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A to je přesně to, v čem jsou prodloužení tak strhující! Šance střídá šanci, po velké šanci hostů, kdy McDavid trefil tyčku, se do útoku dostali domácí a JOSH MORRISSEY prostřeluje z levé strany Talbota. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.

60:22
    Connor McDavid (Edmonton) trefuje z pravé strany brankovou konstrukci!

60:10
    Edmonton vyhrává vhazování a hosté se dostávají do útoku.

60:01

Je to tady, toto parádní hokejové představení bude pokračovat, čeká nás atraktivní prodloužení, což je při současné útočné síle obou týmů opravdu parádní vyvrcholení této velké hokejové bitvy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Oddechový čas pro hosty.

59:24
    Poslední sekundy třetí třetiny, prodloužení je neskutečně blízko.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Cam Talbot (Edmonton) se vrhá na led, aby ukryl puk pod svou lapačkou.

58:31
    Zakázané uvolnění Edmontonu, po nepřesné rozehrávce Nugent-Hopkinse.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Perreault (Little, Morrissey), 17. Ehlers (Scheifele, Byfuglien), 22. Laine (Byfuglien, Little), 50. Scheifele (Wheeler, T. Myers), 61. Morrissey (Scheifele, Wheeler) – 11. Spooner (Draisaitl), 27. Nurse (Chiasson, McDavid), 38. Khaira (Puljujärvi, Nugent-Hopkins), 39. Chiasson (McDavid, Draisaitl)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien, Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Roslovic, Lemieux.
    Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – A. Larsson, Nurse, Benning, Gravel, Ch. Wideman, Garrison – Draisaitl, McDavid, Chiasson – Puljujärvi, Nugent-Hopkins, Khaira – Kassian, Brodziak, Lucic – Rieder, Spooner, Caggiula.

Rozhodčí: Skilliter, Kozari – Nansen, Shewchyk

Diváci: 15 321