Uherské Hradiště – Interobal Plzeň 7:5 (kon.) | Chrudim – Svarog Teplice 3:1 (kon.) | Česká Lípa – VŠB-TU Ostrava 6:4 (kon.)
Olympik Mělník – Slavia 4:8 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
6:4 (3:0)
VSK VŠB-TU Ostrava
Pátek 14.12.2018, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 11. kolo

Skončilo utkání jehož průběh naznačoval do dvacátédeváté minuty poklidné vítězství domácích, poté se hosté dokázali čtyřikrát prosadit a zápas zdramatizovat. (22:11:44)

39
    Démoni právě vstřelili branku!
    Zapletal využil možnosti trefit prázdnou branku a přes celé hřiště upravuje stav na 6:4.

38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Po chvíly hosté využívají power-play, když Mládek našel nástřelem u tyče ONDŘEJE KYSELÁKA, který uklidil míč do branky.

37
    Hosté se pokouší vyrovnat v power-play.

34
    Ještě před rozehráním desetimetrového kopu se dostal do sporu s rozhodčím Mikyska, za což obdržel žlutou kartu.

34
    Šestého faulu se dopustili hosté, nabídnutou šanci v podobě desetimetrového kopu se pokusil využít Havrda, střelu do prostřed branky dokázal vyrazit Kodeš. Hosté se dostali následně do protiútoku, po kterém předvedl pěkný zákrok domácí brankář Kirov.

34
    Mládek dostal nadvakrát míč na DOMINIKA PÁNKA a ten uklidil míč do odkrité branky.

33
    Oddechový čas pro domácí.

33
    Kapsa se ocitl sám před Kirovem, ten však jeho pokus kryje.

31
    Pátého faulu hostů se dopustil Patrik Kundrátek, za což mu rozhodčí udělil žlutou kartu.

31
    Lukáš Kundrátek našel ve středu volného ONDŘEJE KYSELÁKA, který se nerozpakoval a uklidil míč do branky.

30
    Hrubý utekl obraně hostů a prodce nacentroval před branku, jeho centr jen těsně minul Zapletal.

29
    DOMINIK MLÁDEK se dokázal uvolnit u lajny a protřelil Kirova.

29
    Sop se už skoro začal radovat, jeho střela se však odrazila od tyče ven z branky.

27
    Hosté se dopouští druhého faulu a stav faulů je proto 2:0 .

27
    Kyselák stíhal unikajícího Sopa, zastavil ho pouze za cenu faulu, za který mu sudí ukazuje žlutou kartu.

26
    Domácí tlačí ve druhé půli hosty na jejich polovině, ti se dostávají do hry pouze rychlími protiútoky.

24
    K první šanci v druhém poločase se dostali i hosté, střela Kundrátka však skončila nad brankou.

23
    Hosté vypadají, jako by se zapoměli o poločase v šatně. Domácí mají jednu šanci za druhou. K té poslední se dostal Kotek, který trefil pouze boční síť.

21
    Začátek druhého poločasu patří domácím, druhý gol v jedné minutě vstřelil po přihrávce Havláska PETR ZAPLETAL.

21
    Začátek druhé půle vyšel domácím jak z partesu. Rott rozehrál roh na ONDŘEJE HAVRDU, kterého střela prošla až za záda brankáře Kodeše.

21

20

18
    Do dobré pozice se dostal Zapletal, jeho střela však postrádala razanci, a proto s ní neměl Kodeš větší problém.

17
    Stav faulů je nyní 5:5.

16
    Kotek vybojoval bylon u lajny a naservíroval ho MIROSLAVU ROTTOVI, který s klidem zvíšil na 3:0.

16
    Domácí se dopustil chyby při rozehře autu, po které se dostli do dobré pozice hosté, které však nedokázali využít.

15
    Chyby v obraně se opět dopustili hosté, tentokrát jí však Kotek nekázal využít.

14
    Domácí se stále více a více dostávají do tlaku a další gol vysí ve vzduchu, nedaří se však domácím udělat poslední krok.

12
    Chyby v obraně se dopustili hosté, čehož využil MARTIN SOP a uklidil míč za záda brankáře.

12
    Pěknou střelou se prezentoval Kotek, jeho střela však končí nad brankou, i kvůli teči hostujícího hráče.

10
    Hostující hráč si nepohlídal pravidlo o vzdálenosti při rozehře autu, Rott toho využil a Uhera terfil do nohou, za což mu rozhodčí udělil žlutou kartu.

9
    Po vstřelené brance se domácí lehce zatáhli a dovolili se hostům se na chvíli usadit na jejich polovině, dlouho jim to však nevydrželo a u balonu jsou opět domácí.

7
    Zatím zápas probíhá dle očekávání domácí hru kontrolují, hosté se dostávají do šancí sporadicky.

7
    Druhého faulu se dopouští i Ostrava, k volnému přímému kopu se postavil Havrda, přihrávkou našel VITĚZSLAVA HRUBÉHO, který uklidil míč do branky.

5
    Kirov vyběhl proti útočníkovi soupeře a srazil se s ním nohou, po souboji zůstává ležet, po chvíli se zvedá a vše vypadá že je vše v pořádku.

4
    Další dobrý zákrok nám předvedl po střele Havrdy Kodeš a vyrazil míč na roh, po něm si oba situaci zopakovali.

4
    V rychlém sledu dva fauli domácích, při druhém dostali hosté dobrou možnost v blízkosti šestnáctky, které však nedokázali využít.

4
    K první střele se dostali i domácí, když Hrubý protáhl Kodeše, ten však dobře zakročil a zamezil golu.

3
    První střelu na branku vyprodukovali hosté, Kirov však v klidu zakročil u své levé tyče.

2
    Rott prošel skoro přes celé hřiště, poté se pokusil centrem najit někoho ze spoluhráčů , to se mu bohužel nepovedlo, a proto ma míč hostující brankář.

1
    Úvodní výkop obstarali hosté.

1

Domácí nastoupí ve své černé kombinaci, hosté nastoupí v kombinaci žluté.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott (C), Hrubý, Bažant, Bejda, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Sop

VSK VŠB-TU Ostrava: Kodeš – Pánek, Mládek, Petr, Mykiska, Uher, Lukáš Kundrátek, Patrik Kundrátek, Kyselák, Kapsa

Rozhodčí: Šmíd, Košťál – Trlida.

Martin Kapsa, trenér(VŠB-TU Ostrava)
    "V pátek nás čeká zápas na opačném konci republiky, kde se pokusíme nedostat deset gólů."

Nováček z Ostravy vstupuje do zápasu s nelichotivou bilancí devíti prohraných zápasů v řadě, po kterých se nachází na dně tabulky se ziskem nula bodů a nelichotivým počtem obdržených branek, který činí 89.

Karel Kruliš, trenér(Démoni Česká Lípa)
    "Cíl je jasný, vyhrát a v půlce sezony chytit šanci za pačesy a pokusit se sezonu zachránit a odstartovat lepší zítřky."

Domácí vstupují do dnešního zápasu v ne moc dobrém rozpoložení, když se s nimi táhne série pěti zápasů bez získaného bodu. Navíc budou domácí postrádat do dnešního zápasu zraněného Fichtnera a vykartovaného Semeráda. Démoni se nachází na předposledním desátém místě se ziskem tří bodů.

Podíváme-li se na postavení obou celků v tabulce, neměl by mít dnešní zápas jasného favorita, ale přeci jen se dají za mírného favorita považovat domácí. Oba celky dělí v tabulce tři body, což dodává zápasu náboj,hosté z Ostravy by se v případě výhry dotáhli svého dnešního soupeře na nesestupových pozicích Co se týče vzájemných zápasů nesehráli spolu dnešní soupeři jediný zápas.

Dobrý Den, Vítám vás u online přenosu z 11. kola nejvyšší futsalové soutěže, v rámci kterého Démoni Česká Lípa přivítají na své palubovce VSK VŠB-TU Ostrava. Utkaní začíná ve 20:30 v Českolipské sportovní hale.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Matyáš Bláha

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 7. Hrubý (Havrda), 12. Sop, 16. Rott (Kotek), 21. Havrda (Rott), 21. Zapletal (Havlásek), 39. Zapletal – 29. Mládek, 31. Kyselák (Kundrátek), 34. Pánek (Mládek), 38. Kyselák (Mládek)

Karty:   10. Uher (OVA), 27. Kyselák (OVA), 31. Kundrátek (OVA), 34. Mikyska (OVA)

Rozhodčí: Šmíd, Košťál – Trlida