Zwolle – Breda 0:0 (kon.) | Alkmaar – Excelsior 2:1 (kon.) | Heracles – Eindhoven 0:4 (kon.)
Arnhem – Venlo 2:1 (kon.)
AZ Alkmaar
2:1 (1:1)
SBV Excelsior
Sobota 15.12.2018, 19:45 • AFAS Stadion, Alkmaar • Nizozemská Eredivisie • 16. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:38:20)

Je to až krutý závěr pro Excelsior, který dnes málem vydřel cenný bod z hřiště Alkmaaru. Domácí měli místy až neskutečně drtivý tlak, ale skórovat se jim v průběhu celého zápasu podařilo jen jednou. A když už to vypadalo na dělbu bodů, přišel půl minuty před vypršením nastaveného času centr z levé strany, na který si naskočil nejlépe , jenž hlavou rozhodl o třech bodech pro Alkmaar.

90+5
    90+4. Björn Maars JOHNSEN - 2:1

90+4
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Neskutečné! Když to již vypadalo, že Excelsior vydře bod, přišla půl minuty před vypršením nastavené čtyřminutovky hlavička BJÖRNA MAARSE JOHNSENA, která je gólová a pravděpodobně rozhoduje o vítězství Alkmaaru.

90+2
    Adam Maher (Alkmaar) přestřeluje branku, čímž jen dokresluje dnešní totální zmar Alkmaaru v koncovce.

90+1
    Možná se domácí dočkají nyní, kdy mají k dispozici přímý kop ze vzdálenosti necelých šestadvaceti metrů od branky Excelsioru.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, ale ještě se bude určitě nastavovat, Alkmaar tak stále může živit naději na vítězství.

88
    Míč rozhodčího, po ošetřování Luigi Bruinse (SBV), který bude dál pokračovat v zápase.

86
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Ali Messaoud, přichází Anouar Hadouir.

85
    Stav zůstává nerozhodný, i po dalších rozích Alkmaaru.

84
    Tak roh pro Alkmaar, bude to znamenat nebezpečí pro branku SBV?

83
    A když už dostane Guus Til (Alkmaar) doslova „namazáno“, pak mine branku...

82
    Stále pokračuje obléhání pokutového území Excelsioru, ale je to platonický tlak, domácí si v koncovce absolutně neví rady.

80
    Poslední desetiminutovka zápasu před námi, ale hlavně před oběma mužstvy, dokáží domácí strhnout vedení na svou stranu?