Havlíčkův Brod – Orlová 8:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.) | Písek – SHK Hodonín 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Tábor – Val.Meziříčí 2:5 (kon.) | David Servis – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Pelhřimov – Šumperk 1:2 (kon.)
konec
HC Lední Medvědi Pelhřimov
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Draci Šumperk
Sobota 15.12.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 26. kolo
Partner:
     
    Šumperk vítězí v Pelhřimově 2:1, když v závěru ustáli hosté tlak domácího celku při hře bez brankáře. To je pro dnešek z mé strany vše a někdy příště napočtenou. (20:09:46)
     
    Konec zápasu.
     
    58:49
    Velké šance domácích, hosté se s vypětím všech sil brání.
     
    57:52
    Bezděk ani Plachý nevyrovnávají.
     
    57:24
    Opět Holík na střídačce.
     
    57:20
    A Grebeňuk v další šanci, tísněn před Polívkou nedává tutovku.
     
    57:01
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Od modré napřáhl ALEXANDER GREBEŇUK a puk obloučkem zapadl do těch správných míst pro domácí. Asistence Martin Kosnar.
     
    Holík na střídačce.
     
    Timeout domácích.
     
    56:24
    Draci právě vstřelili branku!
    Dvoubrankové vedení dává hostům přesnou ranou VLADIMÍR ANTONOV. Asistence Marek Haloda a Tomáš Drtil.
     
    54:15
    Tečovaný pokus a Holík na poslední chvíli sklapl betony k sobě, jinak by hosté vedli o dvě branky.
     
    53:24
    Domácí v plném počtu.
     
    52:20
    Domácí vyhazují.
     
    52:05
    Zámek...
     
    51:42
    Vachutka pálí do připraveného Holíka.
     
    51:24
    Podražení a dvě minuty pro Martina Kříže.
     
    51:10
    Hra má spád, obě mužstva hrají nahoru dolu skoro bez přerušení.
     
    50:35
    5 na 5.

    Pavel Blažek

    Branky a nahrávky: 58. Grebeňuk (Kosnar) – 25. Gewiese (Vorobjev, Sedlák), 57. Antonov (Haloda, Drtil)


    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Kříž, Grebeňuk, Krtek, Adam, Selickis, Kasalý D., Kaminsky, Kopic, Kohút, Votápek, Bezděk, Piš, Sigmund, Plachý, Kosnar
    Draci Šumperk: Polívka (Haloda O.) – Tolokonnikov, Gewiese, Drtil, Haloda M., Řezáč, Sedlák, Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

    Rozhodčí: Horáček – Tasch, Bohuňěk