Řisuty – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 6:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:0 (kon.)
Sokolov – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Bílina – Trutnov 2:3 (kon.) | Děčín – Letňany 4:5 (po pr.)
Kobra – Nymburk 2:4 (kon.)
HC Kobra Praha
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 15.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Kobra, Praha 4 (Braník) • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 26. kolo

59:30
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Nymburští si svůj úspěch pojišťují trefou do prázdné branky, pod kterou se podepisuje DANIEL ARNOŠT. Asistence: Jan Stehlík.

44:23
    Kobra právě vstřelila branku!
    A znovu je to jen o jeden gól, v pětačtyřicáté minutě se prosazuje JAROSLAV KASÍK! Asistence: Tomáš Šťasný.

27:36
    Hosté se ale záhy vrací do dvoubrankového vedení, a to díky zásahu JANA STEHLÍKA! Asistence: Stanislav Eis, Daniel Arnošt.

25:43
    Druhá přesilovka Kobry už nevyužita nezůstane, Šebovi svěřenci prohrávají už jen o gól! Autorem trefy je JIŘÍ KYSELA. Asistence: Viktor Nestrašil, Filip Hlinka.

21:27
    Semrád opouští trestnou lavici předčasně, hosté se po minutě a půl v početní výhodě prosazují! Tentokrát byl střelcem JAN SMEJKAL. Asistence: Ondřej Kříž, Jaroslav Rittig.

05:32
    Středočeši jdou na Kobře do rychlého vedení! Pět a půl minuty po startu otevírá skóre MATYÁŠ KAČÍREK. Asistence: Jan Mašek, Petr Král.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 26. Kysela (Nestrašil, Hlinka), 45. Kasík (Šťastný) – 6. Kačírek (Mašek, Král), 22. Smejkal (Kříž, Rittig), 28. Stehlík (Eis, Arnošt), 60. Arnošt (Stehlík)

HC Kobra Praha: Mouček (Ondrík) – Semrád, Chalupa, Kasík, Schejbal, Verbík J., Verbík R. (A), Ryzák – Hrubý, Šeba, Kysela, Patočka, Všetečka, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Slabý, Šťastný, Hlinka.
    NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž (A), Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl (A), Jirásek – Stehlík, Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Eis (C), Štěpánek, Kačírek.

Rozhodčí: Krenželok – Žídek, Ovsík.