Stíhačka žen, 10 km, Hochfilzen | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Hochfilzen | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Sjezd mužů, Val Gardena | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Keegan Brown - Karel Sedláček | 3:0 (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Davos | Vítěz: J. Klæbo (NOR) a S. Nilssonová (SWE) (kon.) |
konec
SP - stíhačka žen, 10 km, Hochfilzen
Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN)
Jiří Sameš
Konečné výsledky
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:53.1 (3)
2. Paulina Fialková (SVK) +1.5 (2)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +2.8 (4)
4. Monika Hojniszová (POL) +8.7 (0)
5. Anastasia Kuzminová (SVK) +13.3 (3)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +20.2 (3)
7. Federica Sanfilippová (ITA) +20.7 (1)
8. Irina Starychová (RUS) +24.8 (0)
9. Franziska Hildebrandová (GER) +25.4 (1)
10. Julia Simonová (FRA) +42.2 (2)
11. Linn Perssonová (SWE) +56.0 (1)
12. Iryna Krjuková (BLR) +58.1 (2)
13. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:05.9 (3)
14. Veronika Vítková (CZE) +1:09.9 (1)
15. Hanna Öbergová (SWE) +1:10.7 (1)
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:16.0 (4)
17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:20.2 (4)
18. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:25.6 (0)
19. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:30.0 (3)
20. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:32.9 (4)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:34.9 (4)
22. Mona Brorssonová (SWE) +1:36.6 (3)
23. Franziska Preussová (GER) +1:36.8 (3)
24. Célia Aymonierová (FRA) +1:39.5 (4)
25. Lena Häckiová (SUI) +1:43.6 (4)
26. Denise Herrmannová (GER) +1:51.8 (2)
27. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:01.5 (0)
28. Susan Dunkleeová (USA) +2:06.1 (2)
29. Anais Bescondová (FRA) +2:08.7 (4)
30. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:12.2 (4)
31. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +2:17.1 (1)
32. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:20.1 (2)
33. Anna Weidelová (GER) +2:34.0 (1)
34. Julia Schwaigerová (AUT) +2:40.7 (2)
35. Emma Nilssonová (SWE) +2:46.1 (2)
36. Karolin Horchlerová (GER) +2:48.2 (4)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:54.6 (3)
38. Elisa Gasparinová (SUI) +2:58.4 (4)
39. Sari Maedaová (JPN) +2:58.7 (4)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:59.3 (6)
41. Kamila Żuková (POL) +3:00.9 (4)
42. Justine Braisazová (FRA) +3:11.5 (5)
43. Aita Gasparinová (SUI) +3:21.1 (4)
44. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:24.8 (3)
45. Baiba Bendiková (LAT) +3:32.4 (4)
46. Urška Pojeová (SLO) +3:33.0 (3)
47. Anna Frolinová (KOR) +3:40.6 (7)
48. Valeria Vasněcovová (RUS) +3:46.1 (5)
49. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +3:56.5 (3)
50. Jen Čang (CHN) +3:57.6 (4)
51. Ivona Fialková (SVK) +4:28.4 (5)
52. Susanna Meinenová (SUI) +4:34.3 (5)
53. Mari Ederová (FIN) +5:44.3 (6)
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +6:01.1 (5)
DNF. Olena Pidhrušná (UKR)
DNS. Eva Puskarčíková (CZE)
DNS. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
DNS. Vita Semerenková (UKR)
DNS. Desislava Stojanovová (BUL)
DNS. Valj Semerenková (UKR)
Startovní listina
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1
3. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +24
4. Lisa Vittozziová (ITA) +25
5. Monika Hojniszová (POL) +28
6. Iryna Krjuková (BLR) +39
7. Paulina Fialková (SVK) +44
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +45
9. Irina Starychová (RUS) +48
10. Anastasia Kuzminová (SVK) +50
11. Vanessa Hinzová (GER) +53
12. Mona Brorssonová (SWE) +57
13. Franziska Hildebrandová (GER) +59
14. Anna Frolinová (KOR) +1:01
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:01
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:05
17. Célia Aymonierová (FRA) +1:08
18. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:08
19. Federica Sanfilippová (ITA) +1:09
20. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09
21. Aita Gasparinová (SUI) +1:11
22. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:12
23. Julia Simonová (FRA) +1:13
24. Elisa Gasparinová (SUI) +1:14
25. Veronika Vítková (CZE) +1:15
26. Sari Maedaová (JPN) +1:19
27. Olena Pidhrušná (UKR) +1:20
28. Franziska Preussová (GER) +1:21
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:21
30. Linn Perssonová (SWE) +1:28
31. Anais Bescondová (FRA) +1:29
32. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:29
33. Lena Häckiová (SUI) +1:32
34. Susan Dunkleeová (USA) +1:33
35. Hanna Öbergová (SWE) +1:34
36. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:36
37. Emilie Ägheim Kalkenbergová (+1:37NOR)
38. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:38
39. Urška Pojeová (SLO) +1:38
40. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:42
41. Justine Braisazová (FRA) +1:44
42. Emma Nilssonová (SWE) +1:47
43. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:48
44. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +1:48
45. Jen Čang (CHN) +1:50
46. Anna Weidelová (GER) +1:52
47. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:52
48. Kamila Żuková (POL) +1:54
49. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:56
50. Susanna Meinenová (SUI) +1:58
51. Baiba Bendiková (LAT) +2:02
52. Julia Schwaigerová (AUT) +2:03
53. Vita Semerenková (UKR) +2:04
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +2:06
55. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +2:06
56. Desislava Stojanovová (BUL) +2:08
57. Valj Semerenková (UKR) +2:10
58. Ivona Fialková (SVK) +2:12
59. Mari Ederová (FIN) +2:14
60. Denise Herrmannová (GER) +2:14
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Dorothea Wiererová (ITA) 204 bodů
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 185 bodů
3. Paulina Fialková (SVK) 165 bodů
4. Lisa Vittozziová (ITA) 164 bodů
5. Monika Hojniszová (POL) 144 bodů
6. Iryna Krjuková (BLR) 125 bodů
7. Irina Starychová (RUS) 124 bodů
8. Franziska Preussová (GER) 108 bodů
9. Julija Džimová (UKR) 98 bodů
10. Julia Simonová (FRA) 96 bodů
...
28. Markéta Davidová (CZE) 57 bodů
31. Eva Puskarčíková (CZE) 52 bodů
48. Veronika Vítková (CZE) 20 bodů
54. Jessica Jislová (CZE) 10 bodů
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:53.1 (3)
2. Paulina Fialková (SVK) +1.5 (2)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +2.8 (4)
4. Monika Hojniszová (POL) +8.7 (0)
5. Anastasia Kuzminová (SVK) +13.3 (3)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +20.2 (3)
7. Federica Sanfilippová (ITA) +20.7 (1)
8. Irina Starychová (RUS) +24.8 (0)
9. Franziska Hildebrandová (GER) +25.4 (1)
10. Julia Simonová (FRA) +42.2 (2)
11. Linn Perssonová (SWE) +56.0 (1)
12. Iryna Krjuková (BLR) +58.1 (2)
13. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:05.9 (3)
14. Veronika Vítková (CZE) +1:09.9 (1)
15. Hanna Öbergová (SWE) +1:10.7 (1)
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:16.0 (4)
17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:20.2 (4)
18. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:25.6 (0)
19. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:30.0 (3)
20. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:32.9 (4)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:34.9 (4)
22. Mona Brorssonová (SWE) +1:36.6 (3)
23. Franziska Preussová (GER) +1:36.8 (3)
24. Célia Aymonierová (FRA) +1:39.5 (4)
25. Lena Häckiová (SUI) +1:43.6 (4)
26. Denise Herrmannová (GER) +1:51.8 (2)
27. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:01.5 (0)
28. Susan Dunkleeová (USA) +2:06.1 (2)
29. Anais Bescondová (FRA) +2:08.7 (4)
30. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:12.2 (4)
31. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +2:17.1 (1)
32. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:20.1 (2)
33. Anna Weidelová (GER) +2:34.0 (1)
34. Julia Schwaigerová (AUT) +2:40.7 (2)
35. Emma Nilssonová (SWE) +2:46.1 (2)
36. Karolin Horchlerová (GER) +2:48.2 (4)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:54.6 (3)
38. Elisa Gasparinová (SUI) +2:58.4 (4)
39. Sari Maedaová (JPN) +2:58.7 (4)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:59.3 (6)
41. Kamila Żuková (POL) +3:00.9 (4)
42. Justine Braisazová (FRA) +3:11.5 (5)
43. Aita Gasparinová (SUI) +3:21.1 (4)
44. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:24.8 (3)
45. Baiba Bendiková (LAT) +3:32.4 (4)
46. Urška Pojeová (SLO) +3:33.0 (3)
47. Anna Frolinová (KOR) +3:40.6 (7)
48. Valeria Vasněcovová (RUS) +3:46.1 (5)
49. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +3:56.5 (3)
50. Jen Čang (CHN) +3:57.6 (4)
51. Ivona Fialková (SVK) +4:28.4 (5)
52. Susanna Meinenová (SUI) +4:34.3 (5)
53. Mari Ederová (FIN) +5:44.3 (6)
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +6:01.1 (5)
DNF. Olena Pidhrušná (UKR)
DNS. Eva Puskarčíková (CZE)
DNS. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
DNS. Vita Semerenková (UKR)
DNS. Desislava Stojanovová (BUL)
DNS. Valj Semerenková (UKR)
Startovní listina
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1
3. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +24
4. Lisa Vittozziová (ITA) +25
5. Monika Hojniszová (POL) +28
6. Iryna Krjuková (BLR) +39
7. Paulina Fialková (SVK) +44
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +45
9. Irina Starychová (RUS) +48
10. Anastasia Kuzminová (SVK) +50
11. Vanessa Hinzová (GER) +53
12. Mona Brorssonová (SWE) +57
13. Franziska Hildebrandová (GER) +59
14. Anna Frolinová (KOR) +1:01
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:01
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:05
17. Célia Aymonierová (FRA) +1:08
18. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:08
19. Federica Sanfilippová (ITA) +1:09
20. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09
21. Aita Gasparinová (SUI) +1:11
22. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:12
23. Julia Simonová (FRA) +1:13
24. Elisa Gasparinová (SUI) +1:14
25. Veronika Vítková (CZE) +1:15
26. Sari Maedaová (JPN) +1:19
27. Olena Pidhrušná (UKR) +1:20
28. Franziska Preussová (GER) +1:21
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:21
30. Linn Perssonová (SWE) +1:28
31. Anais Bescondová (FRA) +1:29
32. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:29
33. Lena Häckiová (SUI) +1:32
34. Susan Dunkleeová (USA) +1:33
35. Hanna Öbergová (SWE) +1:34
36. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:36
37. Emilie Ägheim Kalkenbergová (+1:37NOR)
38. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:38
39. Urška Pojeová (SLO) +1:38
40. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:42
41. Justine Braisazová (FRA) +1:44
42. Emma Nilssonová (SWE) +1:47
43. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:48
44. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +1:48
45. Jen Čang (CHN) +1:50
46. Anna Weidelová (GER) +1:52
47. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:52
48. Kamila Żuková (POL) +1:54
49. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:56
50. Susanna Meinenová (SUI) +1:58
51. Baiba Bendiková (LAT) +2:02
52. Julia Schwaigerová (AUT) +2:03
53. Vita Semerenková (UKR) +2:04
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +2:06
55. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +2:06
56. Desislava Stojanovová (BUL) +2:08
57. Valj Semerenková (UKR) +2:10
58. Ivona Fialková (SVK) +2:12
59. Mari Ederová (FIN) +2:14
60. Denise Herrmannová (GER) +2:14
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Dorothea Wiererová (ITA) 204 bodů
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 185 bodů
3. Paulina Fialková (SVK) 165 bodů
4. Lisa Vittozziová (ITA) 164 bodů
5. Monika Hojniszová (POL) 144 bodů
6. Iryna Krjuková (BLR) 125 bodů
7. Irina Starychová (RUS) 124 bodů
8. Franziska Preussová (GER) 108 bodů
9. Julija Džimová (UKR) 98 bodů
10. Julia Simonová (FRA) 96 bodů
...
28. Markéta Davidová (CZE) 57 bodů
31. Eva Puskarčíková (CZE) 52 bodů
48. Veronika Vítková (CZE) 20 bodů
54. Jessica Jislová (CZE) 10 bodů
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:53.1 (3)
2. Paulina Fialková (SVK) +1.5 (2)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +2.8 (4)
4. Monika Hojniszová (POL) +8.7 (0)
5. Anastasia Kuzminová (SVK) +13.3 (3)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +20.2 (3)
7. Federica Sanfilippová (ITA) +20.7 (1)
8. Irina Starychová (RUS) +24.8 (0)
9. Franziska Hildebrandová (GER) +25.4 (1)
10. Julia Simonová (FRA) +42.2 (2)
11. Linn Perssonová (SWE) +56.0 (1)
12. Iryna Krjuková (BLR) +58.1 (2)
13. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:05.9 (3)
14. Veronika Vítková (CZE) +1:09.9 (1)
15. Hanna Öbergová (SWE) +1:10.7 (1)
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:16.0 (4)
17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:20.2 (4)
18. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:25.6 (0)
19. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:30.0 (3)
20. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:32.9 (4)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:34.9 (4)
22. Mona Brorssonová (SWE) +1:36.6 (3)
23. Franziska Preussová (GER) +1:36.8 (3)
24. Célia Aymonierová (FRA) +1:39.5 (4)
25. Lena Häckiová (SUI) +1:43.6 (4)
26. Denise Herrmannová (GER) +1:51.8 (2)
27. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:01.5 (0)
28. Susan Dunkleeová (USA) +2:06.1 (2)
29. Anais Bescondová (FRA) +2:08.7 (4)
30. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:12.2 (4)
31. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +2:17.1 (1)
32. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:20.1 (2)
33. Anna Weidelová (GER) +2:34.0 (1)
34. Julia Schwaigerová (AUT) +2:40.7 (2)
35. Emma Nilssonová (SWE) +2:46.1 (2)
36. Karolin Horchlerová (GER) +2:48.2 (4)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:54.6 (3)
38. Elisa Gasparinová (SUI) +2:58.4 (4)
39. Sari Maedaová (JPN) +2:58.7 (4)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:59.3 (6)
41. Kamila Żuková (POL) +3:00.9 (4)
42. Justine Braisazová (FRA) +3:11.5 (5)
43. Aita Gasparinová (SUI) +3:21.1 (4)
44. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:24.8 (3)
45. Baiba Bendiková (LAT) +3:32.4 (4)
46. Urška Pojeová (SLO) +3:33.0 (3)
47. Anna Frolinová (KOR) +3:40.6 (7)
48. Valeria Vasněcovová (RUS) +3:46.1 (5)
49. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +3:56.5 (3)
50. Jen Čang (CHN) +3:57.6 (4)
51. Ivona Fialková (SVK) +4:28.4 (5)
52. Susanna Meinenová (SUI) +4:34.3 (5)
53. Mari Ederová (FIN) +5:44.3 (6)
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +6:01.1 (5)
DNF. Olena Pidhrušná (UKR)
DNS. Eva Puskarčíková (CZE)
DNS. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
DNS. Vita Semerenková (UKR)
DNS. Desislava Stojanovová (BUL)
DNS. Valj Semerenková (UKR)
Skvělý závod odjela také Paulina Fialková. Slovenská závodnice obsadila v cíli druhé místo, když na střelnici chybovala dvakrát a běžecky si vedla na jedničku.
Možná trochu zklamaná bude třetí Dorothea Wiererová. Italka ve své silné disciplíně, střelbě, zaostala za svými kvalitami. Zaznamenala totiž celkem čtyři výstřely mimo terč, přičemž ani nestřílela rychle.