Finsko – Švédsko | 3:2 (kon.) | | | Rusko – Česko | 7:2 (kon.) |
Kladno – Jihlava | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Vsetín | 3:4 (po pr.) | | | Prostějov – Přerov | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Kadaň – Slavia | 2:7 (kon.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Benátky n/J | 6:3 (kon.) |
Třebíč – Poruba 2011 | 5:4 (kon.) |
NY Rangers – Arizona | 3:4 (po pr.) | | | Pittsburgh – Boston | 5:3 (kon.) | | | New Jersey – Vegas | 5:4 (po pr.) |
Detroit – Ottawa | 2:4 (kon.) | | | Carolina – Washington | 5:6 (1:2 po s.n.) | | | St. Louis – Colorado | 4:3 (po pr.) |
Chicago – Winnipeg | 3:4 (po pr.) | | | Edmonton – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Minnesota – Calgary | 1:2 (kon.) |
Zlín – Havířov | 2:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Plzeň | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 0:9 (kon.) |
Č. Budějovice – Tábor | 3:2 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 4:5 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 8:3 (kon.) |
K. Vary – Kobra | 3:0 (kon.) | | | Třemošná – Sparta | 1:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 4:2 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 3:6 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Mountfield HK | 1:3 (kon.) |
Warriors Brno – Olomouc | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Kanada East – Česko | 2:4 (kon.) | | | Rusko – Česko | 4:1 (kon.) |
Norsko – Francie | 2:0 (kon.) | | | Česko – Rusko | 2:4 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:0 (kon.) |
Maďarsko U18 – Polsko U18 | 6:0 (kon.) | | | Česko U16 – SR 18 | 0:1 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Salzburg | 4:1 (kon.) |
Řisuty – Vrchlabí | 0:1 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. | 6:3 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 3:0 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 3:1 (kon.) | | | Bílina – Trutnov | 2:3 (kon.) | | | Děčín – Letňany | 4:5 (po pr.) |
Kobra – Nymburk | 2:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Orlová | 8:0 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Opava | 4:2 (kon.) | | | Písek – SHK Hodonín | 2:7 (kon.) |
Žďár n/S – Nový Jičín | 4:3 (po pr.) | | | Tábor – Val. Meziříčí | 2:5 (kon.) | | | David Servis – Kopřivnice | 3:1 (kon.) |
Pelhřimov – Šumperk | 1:2 (kon.) |
Litoměřice – HC Rokycany | 1:3 (kon.) |
Kobra Praha B – HC TNP Praha | 4:4 (kon.) | | | Radomyšl – Tábor B | 3:5 (kon.) | | | Nový Jičín B – Studénka | 2:6 (kon.) |
Černošice – Lev Benešov | 9:3 (kon.) | | | Telč – Soběslav | 4:6 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Nejdek | 2:7 (kon.) |
Žižkov Praha – Zbraslav | 3:7 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kutná Hora | 5:4 (kon.) | | | Humpolec – Veselí nLuž. | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Tachov – HC Rokycany | 2:8 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 7:4 (kon.) | | | HC Turnov – Lomnice n/P | 5:4 (po pr.) |
Boskovice – Vel. Meziříčí | 2:5 (kon.) | | | Rosice – Břeclav | 6:5 (po pr.) | | | Velká Bíteš – Březina | 4:3 (kon.) |
Krnov – SK Karviná | 3:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – H. Benešov | 10:4 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 6:2 (kon.) |
Bohumín – Wolves Č. Těšín | 2:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Kaznějov | 4:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 1:8 (kon.) |
Blansko – Brumov | 4:3 (3:0 po s.n.) | | | Kralupy n. Vltavou – Čáslav | 4:5 (kon.) | | | Neratovice – Poděbrady | 3:6 (kon.) |
Třemošná – Klatovy | 1:5 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 4:6 (kon.) |
Fan Club HC Pardubice – Fan Club Karlovy Vary | 2:1 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – HC CHEZA Litvínov | 1:5 (kon.) | | | Hradečtí Lvi – Fanklub HC Sparta Praha | 1:4 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – Motorfans | 4:2 (kon.) | | | HC Pilsfans 2009 – Fan Club Karlovy Vary | 0:4 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – Hradečtí Lvi | 5:1 (kon.) |
Fanklub HC Sparta Praha – HC Pilsfans 2009 | 5:1 (kon.) | | | Motorfans – AHC Phantoms Chomutov | 3:3 (kon.) | | | Hradečtí Lvi – Fan Club Karlovy Vary | 2:2 (kon.) |
HC CHEZA Litvínov – Fanklub BK Ml. Boleslav | 6:3 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – Fanklub HC Sparta Praha | 1:4 (kon.) | | | AHC Phantoms Chomutov – Fan Klub HC Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
HC Pilsfans 2009 – Hradečtí Lvi | 4:5 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Motorfans | 4:2 (kon.) | | | Fan Club Karlovy Vary – Fanklub HC Sparta Praha | 2:4 (kon.) |
Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub BK Ml. Boleslav | 3:3 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – HC Pilsfans 2009 | 2:1 (kon.) | | | AHC Phantoms Chomutov – HC CHEZA Litvínov | 4:0 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – AHC Phantoms Chomutov | 2:4 (kon.) | | | Motorfans – Fan Klub HC Kometa Brno | 3:0 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – HC Vizi | 8:4 (kon.) | | | Poběžovice – AHC Dynamo | 0:2 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 4:10 (kon.) |
konec
HC Litvínov
5:1
(1:0, 2:0, 2:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Konec zápasu.
(14:20:12)
|
||
6. série
1:2
|
Šiler proměňuje.
|
|
6. série
1:1
|
Minařík neproměňuje.
|
|
5. série
1:1
|
Brouček neproměňuje.
|
|
5. série
1:1
|
Soukup M. proměňuje.
|
|
4. série
1:0
|
Krocker neproměňuje.
|
|
4. série
1:0
|
Korčák neproměňuje.
|
|
3. série
1:0
|
Skuhrovec neproměňuje.
|
|
3. série
1:0
|
Dvořák neproměňuje.
|
|
2. série
1:0
|
Slavík neproměňuje.
|
|
Hokejový obchod JágrTeam nabízí ideální možnost pro všechny hokejisty všech výkonnostních úrovní. K dispozici jsou profesionální i cenově dostupné modely hokejového vybavení. To vše na jednom místě, přesvědčte se sami!
|
||
2. série
1:0
|
Soukup D. neproměňuje.
|
|
1. série
1:0
|
Minařík proměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Špaček neproměňuje.
|
|
Samostatné nájezdy začínají.
|
||
Nájezdy rozhodnou o tom, který tým si připíše extra bod z nadstavby.
|
||
Konec prodloužení.
|
||
64:30
|
Hra pokračuje dál.
|
|
64:29
|
Skvělou šanci Plzně likviduje Čermák! Rozhodčí se radí, jestli kotouč nepřešel brankovou čáru před přerušením.
|
|
64:19
|
Bočan chytá střelu Litvínova a posílá svůj tým do útoku.
|
Branky a nahrávky:
19. Brouček (Slavík), 34. Brouček (Slavík, Hocelík), 37. Dej, 59. Skuhrovec (Hocelík, Krocker), 59. Brouček (Krocker, Kuchař) – 50. Hauser (Páník, Dáňa)
Rozhodčí: Plachý – Holada, Sýkora
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Špaček (PLZ)
1:0 Minařík (LIM)
2. série:
1:0 Soukup D. (PLZ)
1:0 Slavík (LIM)
3. série:
1:0 Dvořák (PLZ)
1:0 Skuhrovec (LIM)
4. série:
1:0 Korčák (PLZ)
1:0 Krocker (LIM)
5. série:
1:1 Soukup M. (PLZ)
1:1 Brouček (LIM)
6. série:
1:1 Minařík (LIM)
1:2 Šiler (PLZ)
HC Litvínov:
Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kuchař, Novotný, Hora – Beran, Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Postl, Slavík, Špaček, Brouček, Krocker, Skuhrovec "C"
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Kanta, Schindler, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník "C", Hauser, Soukup D., Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup M., Václavík, Kaiser, Šiler
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Kanta, Schindler, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník "C", Hauser, Soukup D., Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup M., Václavík, Kaiser, Šiler
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Plachý – Holada, Sýkora
Diváci:
Petr Význer