Česko – Švédsko | 2:3 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 5:0 (kon.) |
Montreal – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Florida – Toronto | 4:3 (po pr.) | | | NY Islanders – Detroit | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Washington – Buffalo | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pittsburgh – Los Angeles | 4:3 (po pr.) | | | Columbus – Anaheim | 1:2 (po pr.) |
Nashville – New Jersey | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Colorado – Dallas | 6:4 (kon.) | | | Vancouver – Philadelphia | 5:1 (kon.) |
NY Rangers – Vegas | 3:4 (po pr.) | | | Carolina – Arizona | 3:0 (kon.) | | | St. Louis – Calgary | 2:7 (kon.) |
Boston – Buffalo | 2:4 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 5:1 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:1 (kon.) | | | Kanada West – Česko | 3:1 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:1 (kon.) |
Topoľčany – Osmos Bratislava | 5:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Nové Zámky B | 8:3 (kon.) | | | Martin – Spišská N. Ves | 6:3 (kon.) |
Humenné – Prešov | 4:2 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 9:3 (kon.) | | | Dubnica – Skalica | 4:3 (kon.) |
Nový Jičín B – Studénka | 2:6 (kon.) | | | Rosice – Břeclav | 6:5 (po pr.) | | | Velká Bíteš – Březina | 4:3 (kon.) |
HC Domažlice – Kaznějov | 4:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 1:8 (kon.) | | | Neratovice – Poděbrady | 3:6 (kon.) |
Třemošná – Klatovy | 1:5 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 4:6 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 6:4 (kon.) |
Slaný – V.Popovice | 6:3 (kon.) | | | Strakonice – Tábor B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Hluboká n.V. – Milevsko | 3:2 (kon.) |
Č. Krumlov – Pelhřimov B | 7:2 (kon.) | | | HC Jičín – Č. Lípa | 3:7 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 6:0 (kon.) |
Jaroměř – N. Město n. M. | 7:6 (kon.) | | | Náchod – Nový Bydžov | 1:10 (kon.) | | | Světlá nS – Moravská Třebová | 6:5 (po pr.) |
Litomyšl – Česká Třebová | 5:2 (kon.) | | | Lanškroun – Skuteč | 3:6 (kon.) | | | Chotěboř – Choceň | 1:6 (kon.) |
SHKM Hodonín – Kroměříž | 6:3 (kon.) | | | Uničov – Uh.Ostroh | 1:6 (kon.) | | | Rakovník – Žabonosy | 8:1 (kon.) |
HC Vajgar – HC Vimperk | 3:2 (kon.) | | | Trutnov – Semechnice | 14:5 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 6:5 (kon.) |
Hradečtí Lvi – Motorfans | 5:0 (kon.) | | | Fanklub BK Ml. Boleslav – HC Pilsfans 2009 | 7:1 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – AHC Phantoms Chomutov | 3:4 (kon.) |
Fan Klub HC Kometa Brno – Fan Club Karlovy Vary | 1:0 (kon.) | | | Fanklub HC Sparta Praha – Fanklub BK Ml. Boleslav | 1:2 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Hradečtí Lvi | 2:1 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – Fan Klub HC Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Motorfans – HC Pilsfans 2009 | 1:3 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – AHC Phantoms Chomutov | 4:3 (kon.) |
Fan Club Karlovy Vary – Hradečtí Lvi | 1:2 (kon.) | | | Fanklub HC Sparta Praha – Fan Club HC Pardubice | 8:1 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – AHC Phantoms Chomutov | 3:4 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – HC CHEZA Litvínov | 5:1 (kon.) |
Marsy Klatovy – HC Čápi | 12:2 (kon.) | | | Tomahawk – Tango Klatovy | 2:8 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 4:10 (kon.) | | | Kadaň – Roudnice | 9:4 (kon.) | | | Litoměřice B – Klášterec nO | 5:3 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Washington Capitals
4:3
(2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)
Buffalo Sabres
Daniel Fekets
Branky a nahrávky:
4. Connolly (Smith-Pelly), 10. J. Vrána (Kuzněcov), 34. Ovečkin (Bäckström, Orlov) – 3. Eichel (S. Reinhart, Dahlin), 23. Eichel (Dahlin, Ristolainen), 28. Dahlin (Skinner, S. Reinhart)
Rozhodčí: StLaurent, Lambert – Pancich, Alphonso
Diváci: 18 506
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 T. J. Oshie (WSH)
0:0 Jack Eichel (BUF)
2. série:
1:0 Jevgenij Kuzněcov (WSH)
1:0 Tage Thompson (BUF)
3. série:
1:0 Nicklas Bäckström (WSH)
1:1 Casey Mittelstadt (BUF)
4. série:
2:1 Alexandr Ovečkin (WSH)
2:1 Jason Pominville (BUF)
Washington Capitals:
Copley (Holtby) – Carlson (A), Kempný, Niskanen, Orlov, Bowey, Siegenthaler – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – T. Wilson, Kuzněcov, J. Vrána – Smith-Pelly, Eller, Connolly – Boyd, Dowd, Stephenson.
Náhradníci:
Trenér:
Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, Scandella, Bogosian (A), Dahlin, Tennyson, Beaulieu – S. Reinhart, Eichel (C), Skinner – Okposo (A), Mittelstadt, Sheary – Pominville, Sobotka, T. Thompson – Girgensons, Jo. Larsson, Rodrigues.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, Scandella, Bogosian (A), Dahlin, Tennyson, Beaulieu – S. Reinhart, Eichel (C), Skinner – Okposo (A), Mittelstadt, Sheary – Pominville, Sobotka, T. Thompson – Girgensons, Jo. Larsson, Rodrigues.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: StLaurent, Lambert – Pancich, Alphonso
Diváci: 18 506
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evan Rodrigues – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Sam Reinhart – 2 min., hrubost).