Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)

34:00
    Hra bude pokračovat další přesilovkou, kterou si nyní zahrají hokejisté Devils. Colton Sissons v útočné třetině fauloval Vatanena a hosté mají další početní výhodu.

30:37
    Přesilovku si po delší době zahrají také domácí. Roman Josi se dostával k levé tyčce a byl nebezpečně blízko, Ben Lovejoy tak zatáhl za záchrannou brzdu a je vyloučen za hákování.

28:12
    Mimo hru byl k zemi poslán Brett Seney, jenž dnes vybojoval již druhou přesilovku pro svůj celek. Kyle Turris inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

24:06
    Marcus Johansson postupoval do střední třetiny, ale byl podražen a Devils si zahrají přesilovku. Dvě minuty inkasuje domácí útočník Austin Watson.

19:27
    V závěru první třetiny ještě uvidíme přesilovku hostujícího celku, jejíž větší část se odehraje ve druhé třetině. Kevin Fiala inkasuje dvě minuty za hru vysokou holí.

07:19
    Po první komerční přestávce uvidíme první přesilovku, kterou si zahrají hokejisté Nashvillu. Brett Seney fauloval zbytečně mimo hru a je prvním hříšníkem duelu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 19. F. Gaudreau (Salomäki, Ekholm), rozh. náj. Johansen – 59. Boyle (Ma. Johansson, Bratt)