Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)
Boston – Buffalo 2:4 (kon.)
St. Louis Blues
2:7 (0:4, 2:1, 0:2)
Calgary Flames
Neděle 16.12.2018, 21:10 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

57:20
    Jordan Nolan (STL) dostává dvě minuty za hrubost a deset minut za nesportovní chování. Trest za něj odpyká Perron.

36:04
    Tyler Bozak (STL) dostává dvě minuty za sekání a Calgary si zahraje svou třetí přesilovou hru.

30:42
    Blues si zahrají přesilovou hru, když je na dvě minuty za sekání vyloučen James Neal (CGY).

16:31
    Blues se nyní špatně domluvili u střídačky a domácích bruslařů bylo na ledě příliš mnoho, a tak si díky tomu Calgary zahraje přesilovou hru. Trest odsedí David Perron (STL).

10:08
    Střelec první branky utkání si nyní usedá na trestnou lavici, protože je na dvě minuty vyloučen za podrážení.

05:39
    Calgary si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Maroon (STL).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. Sundqvist (Nolan, Dunn), 39. Bozak (Dunn) – 6. Tkachuk (Giordano, E. Lindholm), 11. E. Lindholm, 17. Giordano (J. Gaudreau, Tkachuk), 19. Quine (Hanifin, Jankowski), 26. J. Gaudreau (D. Ryan), 57. J. Gaudreau (Monahan, E. Lindholm), 59. Quine (Czarnik, Brodie)

St. Louis Blues: Allen (21. Binnington) – Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn, Ch. Butler – Steen, R. O'Reilly, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Perron – Maroon, Bozak, Thomas – Nolan, Barbašev, Sundqvist.
    Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Neal – Czarnik, Jankowski, Quine – D. Ryan, Hathaway, Rychel.