Heerenveen – Utrecht 2:3 (kon.) | Ajax – Graafschap 8:0 (kon.) | Groningen – Emmen 1:2 (kon.)
Feyenoord – Sittard 0:2 (kon.)
FC Groningen
1:2 (0:0)
FC Emmen
Neděle 16.12.2018, 14:30 • Hitachi Capital Mobility Stadium (Groningen) • Nizozemská Eredivisie • 16. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělního dne a u dalších textových přenosů na počtenou. (16:43:02)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 7:6.

Dnešní utkání sleduje 21.965 diváků.

Máme tu konec dnešního velmi kvalitního utkání. Z výhry se nakonec raduje nováček z Emmenu, který dokázal zvítězit na hřišti Groningenu. První branku v dnešním utkání dali domácí. Na centr z levé strany si naběhl MIMOUN MAHI a hlavičkou z malého vápna poslal domácí do vedení. Vedení Groningenu netrvalo ani minutu, když si na sklepnutí Bakkera naběhl NICKLAS PEDERSEN a ten vyrovnal. Ve třetí minutě nastavení dali hosté rozhodující branku. Rozehraná standartní situace se ve vápně dostala na hlavu Siekmana ten míč ještě posunul na NICKLASE PEDERSENA, který hlavičkou poslal míč do branky a "rozradostněl" sektor hostujících fanoušků a také trenéra, kterému se jeho střídání povedlo na 1000%.

90+6

90+5
    Emmen hraje daleko od branky Scherpena.

90+4
    Hosté brání vedení a jsou blízko velkému úspěchu.
    90+3. Nicklas PEDERSEN - 1:2

90+3
    Tým Emmen právě vstřelil branku! Šok pro domácí Groningen. Hosté výborně rozehráli standartní situaci. Siekman posunul ve vápně míč ještě na NICKLASE PEDERSENA, který posílá hlavou hosty do vedení.

90+2
    Střídání v týmu FC Emmen: ze hřiště odchází Anco Jansen, přichází Gersom Klok.

90+2
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Bijl je po žlutém zákroku Zeefuika v péči lékařů.

90
    Žlutou kartu dostává Deyovaisio Zeefuik (FC Groningen).
    90. Ricu Doan (GRO)

90
    Doan měl na noze další domácí branku, ale z hranice vápna přestřeluje.
    88. Nicklas PEDERSEN - 1:1

88
    Tým Emmen právě vstřelil branku! Vedení domácích netrvalo ani minutu. NICKLAS PEDERSEN vyrovnává po sklepnutí Bakkera do rozhozené obrany domácích.