Pardubice – Bulldogs 6:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:3 (po pr.) | Česká Lípa – Ostrava 6:5 (po pr.)
Liberec – Znojmo 6:4 (kon.) | Otrokovice – Chodov 4:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Střešovice 6:5 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
6:5 (1:2, 3:2, 1:1 - 1:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 16.12.2018, 17:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 16. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:08:14)

Sledovali jsme utkání mezi Českou Lípou a Ostravou, který končí výhrou domácích 6:5 po prodloužení. Hlavní hvězdou domácích byl Daniel Kněžour, který zaznamenal dvě branky a Radek Krajcigr, který vstřelil tři branky a na jeden přihrál. Za hosty byl rozdílový hráč Michal Sládek, který vstřelil dvě branky a k tomu připal asistenci. Česká Lípa se posouvá na jedenácté místo, Ostrava zůstává sedmá.

61:25 Radek KRAJCIGR - 6:5

61:25
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Česká Lípa slaví vítězství! Autorem branky je RADEK KRAJCIGR, který střílí do odkryté klece a kompletuje tak HATTRICK! Asistence: Štěpán Slaný.
    61:09 Trestné střílení

61:09
    Milan Tichý nedokázal překonat skvěle chytajícího Laju! Ten drží naděje hostů na vítězství.

61:09
    Po faulu na unikajícího útočníka pojede domácí tým trestné střilení!

60:01

Velice vyrovnaný zápas nám jde do zaslouženého prodloužení po stav 5:5. Větší štěstí přidá jednomu z celků druhý bod, protože v prodloužení se určitě bude hrát bez brankáře.

60:00

59:24
    Česká Lípa podniká jeden z posledních útok§ v tomto utkání. Ostrava musí bránit ze všech sil.

59:00
    Poslední minuta základní hrací doby.

58:49
    Česká lípa potvrzuje, že na Ostravu zahrají vždy dobře. I počtvrté jsou blízko bodům.
    58:36 Jan DANIŠ - 5:5

58:36
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Hosté celkem rychle vyrovnávají! Autorem branky je JAN DANIŠ, který na ose hřiště vyslal nechytatelnou střelu. Asistence: Matyáš Šindler.

58:06
    Štěpán Laja je již na střídačce. Ostrava to zkouší v šesti hráčích v poli!

57:54
    Jan Daniš chyboval v rozehrávce a poté musel fauloval Kněžoura, který sbírá cenné vteřinky.

57:37
    Oddechový čas pro hosty.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 6. Krajcigr (Jirsa), 21. Kněžour (Slaný), 35. Ekl (Krajcigr), 40. Kněžour (Jansa), 57. Krajcigr (Jansa), 62. Krajcigr (Slaný) – 10. Daniš (Sládek), 17. Sládek (Eichner), 32. Sládek (Jiří Šebesta), 32. Mžyk (Šindler), 59. Daniš (Šindler)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Kadlec, Mlejnek, Tichý, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Spilka, Karel – Jansa, Kněžour, Novotný – Jirsa, Krajcigr, Ekl – Merlíček.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Kolajta) – J. Bauer, Jiří Šebesta, Posselt, Lipový, Kubíček, Jurdzin, Kuczera – Daniš, Sládek, Šindler – Mendrek, Čonka-Skyba, Juhaňák – Hrabal, Eichner, Mžyk.

Rozhodčí: Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc