Kunlun – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.)
N.Novgorod – Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Omsk – Jokerit 3:2 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Pondělí 17.12.2018, 17:00 • Neftěchim Arena • KHL

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný večer. (19:17:04)

Československá stopa v utkání
    Andrej Nestrašil (NIZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:22
    Adam Polášek (NIZ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:14

Zápas nakonec končí velmi těsným vítězstvím Čeljabinsku. Ten dal první branku utkání a poté už neinkasoval. Hosté totiž opravdu skvěle bránili a v brance je i podržel skvělý Děmčenko. Traktor si tak veze domů dva body. Nižněkamsk zůstává bez bodu.

59:40
    O kotouč se bojuje u pravého mantinelu v útoku domácích. Ti ho vyhráli a ještě se snaží prosadit střelou od modré. Ta končí mimo.

59:02
    Traktor drží kotouč ve své třetině a vzápětí donutil Nižněkamsk k vyhození. Tomu už moc času nezbývá.

58:14
    Neftěchimik se zoufale snaží dostat dopředu za pomocí jakýchkoliv přostřednků, stále se to nedaří. Čeljabinsk zápas velmi dobře kontroluje a kráčí si pro vítězství.

57:20
    Kotouč se stále drží v třetině Nižněkamsku, kterému už opravdu dochází čas. Traktor navíc pokračuje ve skvělé obraně a soupeři nic nedovoluje.

56:38
    Děmčenko musí být pozorný a připisuje si další dva zákroky. Jeho spoluhráči poté kotouč vyvážejí z vlastní třetiny.

55:40
    Nižněkamsk i při stavu hráčů čtyři na čtyři hraje aktivněji a už opravdu potřebuje vyrovnat. Gól v Čeljabinské síti stále nepřichází.

54:58
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Adam Polášek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Christian Thomas – 2 min., hrubost).

54:58
    Do úniku se mohl dostat hostující útočník, Korotajev si skvěle vyjel a kotouč přikryl. Zabránil tak katastrofě.

54:11
    O puk se bojuje ve střední třetině. Vítězem je nakonec Nižněkamsk, ten tak okamžitě spěchá do útoku.

53:52
    Hosté opět kotouč vyhazují a obranu zatím zvládají ve velkém klidu.

53:24
    Domácí zastavuje ofsajd. Bude následovat vhazování ve středním pásmu. Do konce třetí třetiny už zbývá jen šest a půl minuty.

52:36
    Domácí se dostali dopředu pomocí nahození. To se jim vyplatilo, protože téměř okamžitě přišla střela. Tu skvěle kryje Děmčenko.

51:46
    Neftěchimik je usazený v útočném pásmu a stále se snaží najít branku. Velmi dobře vepředu kombinuje, stále tomu chybí střela.

51:21
    Rychlý útok domácích končí dalším zákrokem Děmčenka. Tomu chybí už jen osm a půl minuty do čistého konta.

50:21
    Do úniku se nyní dostal kapitán hostů, Thomas. Svým bekhendovým blafákem nedokázal Korotajeva překonat!