HC Litvínov – Č. Budějovice 5:2 (kon.)
HC Litvínov
5:2 (2:0, 2:2, 1:0 - N 1:0)
HC Motor České Budějovice
Pondělí 17.12.2018, 17:00 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

Konec zápasu. (19:16:14)

64:31
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! JAN MYŠÁK trefuje za beton Dvořáka a dává Litvínovu i extra bod. Bez asistence.

63:07
    Dufek netrefil úplně prázdnou branku a poslal do samostatného úniku Čížka. Na forhendovou kličku Zajíček zareagoval a chytá. Litvínov poté přešel do útoku. Bártekova střela netrefila svůj cíl a do brejku poslala Silného. Zajíček skvělým semaforem drží Litvínov nad vodou.

62:32
    Rychlý přechod Motoru brzdí Bártek.

62:18
    Hosté hrají v plném počtu.

61:35
    Viedemann nahrál Berkovi na střelu z první. Ta se mu povedla, ale skončila jen ve výstroji Dvořáka.

60:50
    Baláž a Myšák jsou hlavními články litvínovské kombinace.

60:12
    Zbytečný faul Hubaty hned na začátku prodloužení. Od rozhodčího Petružálka vyfasoval dvě minuty za držení.

60:01

Po základní části, kterou ovládli hráči Litvínova nás čeká ještě nadstavba.

59:53
    Je konec! Litvínov získává 3 cenné body z dnešního zápasu.

59:49
    Zajíček chytá a domácí mohou vystřídat.

59:15
    Motor se ještě snaží snížit konečný stav. Nepustí obranu Litvínova ven.

58:33
    Bartoš v klidu zajel s pukem za vlastní branku a nechává spoluhráče vystřídat.

58:00
    Běží poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:33

57:20
    Myšák svou kličkovanou vykoupal obranu Budějovic. Zakončení už nebylo tak dobré. Sraženou střelu chytil brankář.

57:05
    Motor se osvobozuje.

Petr Význer

Branky a nahrávky: 1. Myšák (Viedemann), 7. Jouza (Bartoš, Limanovský), 23. Dufek (Limanovský), 30. Jouza (Bartoš, Berka), 51. Viedemann (Bartoš), 65. Myšák – 24. Čížek (Řezáč), 29. Novák P. (Kroch, Hubata)

HC Litvínov: Zajíček (Pejsar) – Bártek, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Barotš (C), Jouza, Šarlinger, Myšák, Fišer, Kovačič, Dufek (A)
    HC Motor České Budějovice: Dvořák (Prušák) – Škola, Hubata, Remta, Svach, Novák, Doktor, Prospal – Vaculík, Řezáč (A), Masopust, Pouzar, Janoch, Novák, Čížek, Silný (C), Krcho

Rozhodčí: Miroslav Petružálek – Jan Toman, Lukáš Sýkora