Vladivostok – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Barys – Čerepovec 3:0 (kon.) | Kunlun – Chabarovsk 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavl 4:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Minsk – Riga 2:1 (kon.)
Petrohrad – HC Slovan 4:1 (kon.) | Soči – Ufa 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 5:0 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
CSKA Moskva
Úterý 18.12.2018, 17:30 • Viťaz Ice Palace • KHL

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný večer. (19:47:23)

Československá stopa v utkání
    Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:15
    Marek Hrivík (VTZ) nehrál kvůli zranění

Zápas je u konce a velmi překvapivě vítězí Viťaz. Samonov si navíc udržel čisté konto, což je proti CSKA velké vzácnost. Domácí také dokázali přerušit sérii osmnácti vyhraným zápasů hostů a zaslouženě tak berou dva body. CSKA sice celkem jasně přestřílela svého soupeře, obrana v čele se Samonovem se ani jednou nenechala překonat.

59:48
    Viťaz se osvobozuje a to už bude definitivně vše.

59:02
    CSKA je usazená v útočném pásmu a samozřejmě to zkouší také bez brankáře.

58:17
    Viťaz zase získavala čas útočením. Navíc se vzápětí do útoku vrátila a snaží se přidat ještě jednu branku.

57:38
    CSKA musí začínat ze své třetiny. Moč času už nezbývá a tak se snaží dostat dopředu co nejrychleji.

57:04
    Hosté se dostali dopředu pomocí nahození. Následně dostali kotouč i před branku, žádný z hráčů Moskvy ho nedokázal vystřelit mezi tři tyče.

56:14
    Hosté stále útočí, domácí dobře kryjí všechny pozice na střelu. Vzápětí se navíc osvobozují a jistě si kráčí pro vítězství.

55:12
    Viťaz stále získává čas v útoku a CSKA už je v kritické situaci. Samozřejmě se ještě snaží, v útoku se mu stále nedaří prosadit.

54:22
    Domácí můžou zaútočit a zkusit se prosadit. O to se pokusili, ale nedovolila to hostující defensiva.

53:00
    Viťaz udržuje kotouč daleko od své branky. Do konce zápasu navíc zbýva už jen sedm minut.

52:34
    Hra je přerušena kvůli posunuté hostující brance. Bude tak následovat vhazování před Johanssonem.

51:52
    Domácí vyhazují tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění. Poté oba celky vystřídají a začně útok CSKA.

50:54
    Viťaz odráží další útok. Navíc už se pomalu začíná přibližovat konec zápasu, což se domácím fanouškům líbí a dávají to najevo.

50:20
    CSKA se po konci oslabení tlačí do útočné třetiny. Tam většinou dokáže kotouč udržet, pak už nedokáže vystřelit. Nyní aspoň donutili domácí k vyhození na zakázané uvolnění.

49:19
    Johansson nyní zachránil hostující naděje na body výborným zákrokem. Bude následovat vhazování před ním.

48:36
    Hosté se opět osvobozují a početní nevýhody zvládají na výbornou. Mají před sebou poslední půlminutu.