Plzeň – Liberec 7:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 5:2 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (po pr.)
Pardubice – Vítkovice 2:5 (kon.) | Olomouc – K. Vary 0:0 (odl.)
HC Škoda Plzeň
7:3 (4:2, 1:0, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Středa 19.12.2018, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 27. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku středečního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:58:06)

Nejlepší hráči v utkání:

HC Škoda Plzeň: Milan Gulaš
    HC Bílí Tygři Liberec: Ladislav Šmíd

Je konec! Domácí Škoda Plzeň vyškolila druhý Liberec, který nakonec inkasoval potupných sedm branek. Ráz dnešního utkání jasně udalo prvních jedenáct minut, ve kterých domácí Škodovka vstřelila čtyři branky. Hostům se sice podařílo později v utkání stáhnout manko na rozdíl dvou branek, ale více už svěřenci Pešána nestihli. Skóre se nakonec zastavilo na ukazateli 7:3 a indiáni slaví důležité tři body.

Střely na bránu: 33 – 26

59:51
    Za velkého aplausu domácích fanoušků končí dnešní utkání.

59:13
    Obránce Tomáš Havlín dostal nabito nezi kruhy, ale pořádnou dělovkou jen podtrhl dnešní vystoupení Liberce.

58:17
    Jan Ordoš zkusil prověřit pozornost Frodla střelou z většího úhlu, ale domácí sympaťák se nenechal zahanbit a puk zachytil do své lapačky.

57:49
    Domácí fanoušci naplno slaví tříbodovou výhru.
    57:05 Vojtěch NĚMEC - 7:3

57:05
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla paráda v podání VOJTĚCHA NĚMCE. Domácí útočník dobruslil ztracený kotouč, vyhnul se obránci, který ho jen tak nechal projet a hráč s číslem 53 na zádech si brankáře vychutnal parádní bekhendovou kličkou. Bez asistence.

Dnešní utkání sleduje 4231 diváků.

56:00
    Máme před sebou závěrečné čtyři minuty utkání, o vítězi a poražené už je zřejmě dávno rozhodnuto.
    54:20 Lukáš KRENŽELOK - 6:3

54:20
    Liberec právě vstřelil branku!
    Jaroslav Kracík nedokázal vyhodit puk ze své třetiny, čímž dostal do hry Jakuba Valského, jehož ránu před brankou ještě tečnul LUKÁŠ KRENŽELOK a hlouček libereckých fanoušků se mohl radovat v zápase potřetí. Asistrence: Jakub Valský.

53:03
    Jan Kovář se vyhnul obránci a následnou střelou bekhendem z předbrankového prostoru minul zařízení.

52:35

52:15
    Petr Jelínek šikovně tečoval puk před Frodlem, ale domácí muž s maskou se blýskl parádní zákrokem betonem.

51:40
    Puk opět až na druhé straně, než by si hráče Liberce představovali.

51:17
    A indiáni mohli dokonce ujet dvou na jednoho, ale Petr Straka neměl v souboji o puk potřebné štěstíčko.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 1. Jan Kovář (Gulaš, Jones), 2. Indrák (Jan Kovář), 11. Jones (V. Němec, Kratěna), 11. Allen (Eberle, Straka), 36. Kodýtek (Gulaš, Pulpán), 44. Gulaš (Jan Kovář, Stach), 58. V. Němec – 14. M. Kvapil (Valský, L. Hudáček), 17. Birner, 55. L. Krenželok (Valský)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – J. Kindl (A), Jones, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Vráblík – Indrák (A), Jan Kovář, Gulaš (C) – Stach, Kracík, Kratěna – V. Němec, Preisinger, D. Kindl – Straka, Kodýtek, Eberle – Kantner.
    Bílí Tygři Liberec: Will (11. Schwarz) – Derner, Stříteský, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Doherty, Havlín – Birner, Redenbach, L. Hudáček – M. Kvapil, Filippi, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), Valský – M. Zachar, J. Vlach, Ordoš.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Adam Kika – Tomáš Brejcha, David Jelínek