Kunlun – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Chabarovsk 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Omsk – Čerepovec 7:3 (kon.) | Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 4:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Viťaz – Soči 3:2 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
HK Soči
Čtvrtek 20.12.2018, 17:30 • Viťaz Ice Palace • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:58:17)

Dnešní utkání sledovalo 2 356 diváků.

Československá stopa v utkání

Vojtěch MOZÍK (VTZ) 0+3 3 střely, čas na ledě 17:31

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Viťaz: 31

Soči: 29.

V závěru to již bylo opravdu na morál, v podání domácích... ti v koncovce třetí třetiny málem prohospodařili svůj náskok a do té jasně se vyvíjející zápas ještě dokázalo Soči dvěma góly zdramatizovat. Nakonec ale heroicky bojující Viťaz dokázal těsné vedení udržet až do konce a slaví velmi cenné tři body.

59:31
    Viťazu se daří dostat puk alespoň do středního pásma.

59:02
    Soči se drží v útočném pásmu, domácí se urputně brání.

58:42
    Oddechový čas pro hosty.

58:42
    Dmitrij Šikin (Soči) opouští branku a hosté to zkouší v šesti!

58:02
    Poslední dvouminutovka třetí třetiny, Viťaz se drží v útočném pásmu.

57:34
    Joni Ortio (Viťaz) chytá střelu od modré a přerušuje hru.

57:08
    Soči ztrácí útočné pásmo, ale hosté mají nyní velkou převahu.

56:31
    Pouze na zakázané uvolnění směřuje nyní puk a bude se vhazovat ve třetině Viťazu.

56:16
    Diváci vycítili, že by bylo dobré povzbudit domácí výběr.

55:07
    Oddechový čas pro domácí.
    55:07 Vladislav KALETNIK - 3:2

55:07
    Soči právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec z ničeho nic velké drama! Hosté dávají druhý gól, když se po parádní přihrávce Archipova prosazuje z předbrankového prostoru VLADISLAV KALETNIK. Asistence: Sergej Šmeljov a Dmitrij Archipov.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 12. A. Sjomin (Mozík, M. Aaltonen), 34. A. Sjomin (Stoljarov, Rendulić), 45. A. Sjomin (Rendulić, Mozík) – 54. R. Rosén (O'Dell, Pajgin), 56. Kaletnik (Šmeljov, Archipov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Šinkevič, Golovkov, Kožemjakin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoljarov – Švec-Rogovoj, Rendulić, Makejev – Kokarev, N. Komarov, Potěchin – A. Ševčenko, Petrakov, Vyglazov.
    HK Soči: Šikin (Achmetov) – J. Alexandrov, Jokipakka, Pajgin, Ščitov, Rykov, D. Alexandrov, Chomickij – O'Dell, Bočarov, R. Rosén – Kaletnik, Kapustin, Polunin – Archipov, Collins, Šmeljov – Tomilin, Altybarmakjan, Točickij – Rachimullin.

Rozhodčí: Romasko, Sidorenko – Goljak, Šišlo

Diváci: 2 356