New Jersey – Ottawa 5:2 (kon.) | Washington – Buffalo 2:1 (kon.) | Colorado – Chicago 1:2 (kon.)
Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Boston – Nashville 5:2 (kon.) | Detroit – Florida 1:2 (kon.)
Vegas – Montreal 3:4 (po pr.) | Calgary – St. Louis 1:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Colorado Avalanche
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 22.12.2018, 03:05 • Pepsi Center, Denver • NHL

56:46
    Celá akce však byla zakončena faulem domácího Iana Colea a ten tak obdržel dvě minuty za hákování.

53:55
    Přesilovka pro domácí. Rozhodčí sice chvíli váhal, ale poté zvedl ruku a odpískal podrážení. Dvě minuty dostal Brent Seabrook.

38:07
    Další přesilovka pro Colorado, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Duncan Keith.

30:21
    Domácí tým si dá přesilovku, dvě minuty za držení dostal Alex DeBrincat.

18:46
    Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Patrik Nemeth s dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

16:05
    Dlouho to ovšem nevydrželo, neboť po závaru domácích v útočném pásmu se faulu dopustil Brendan Perlini a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

13:21
    Přesilovku si zahrají i hosté, dvě minuty za krosček právě dostal Patrik Nemeth.

05:58
    Je tu první vyloučení, hosté hráli v šesti. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odkroutí Dominik Kahun.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 23. Compher (Kerfoot, C. Wilson) – 9. DeBrincat (Kahun, C. Murphy), 42. Anisimov (P. Kane)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, A. Lindholm – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Compher, Kerfoot – Calvert, Söderberg, Nieto – Andrighetto, Jost, G. Bourque.
    Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward) – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Kahun, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, D. Strome – Sikura, Kämpf, DeBrincat – Perlini, Johnson, Martinsen.

Rozhodčí: Lambert, Kozari – Murchison, Gibbs

Diváci: 17 850