New Jersey – Ottawa 5:2 (kon.) | Washington – Buffalo 2:1 (kon.) | Colorado – Chicago 1:2 (kon.)
Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Boston – Nashville 5:2 (kon.) | Detroit – Florida 1:2 (kon.)
Vegas – Montreal 3:4 (po pr.) | Calgary – St. Louis 1:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 22.12.2018, 19:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je z mé strany již vše, přeji hezký zbytek sobotního večera. (21:40:21)

Jakub Voráček (PHI): 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:59

Je dobojováno. Flyers sice svého soupeře přestříleli jednoznačně 37:19 a v poslední minutě si při hře bez brankáře vytvořili obrovský tlak, oba dva body ale dnes putují do Columbusu. Blue Jackets o svém triumfu rozhodli ve druhé třetině, kdy se dvakrát trefil Cam Atkinson a jednou Artěmij Panarin. Asistenci u třetího gólu Flyers si připsal Jakub Voráček, pro něhož to byl bod číslo 600 v NHL. Velkou radost z něj ale asi mít nebude...

59:32
    Carter Hart je pochopitelně na střídačce, Flyers se půl minuty před koncem opět usadili v útočném pásmu.
    58:50 James van Riemsdyk - 3:4

58:50
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí to ještě nebalí, 70 sekund před třetí sirénou Flyers snižují! Po dalším obrovském závaru před Bobrovským se ke kotouči dostal JAMES VAN RIEMSDYK a i s přispěním teče od Savarda dostal černou pryž do sítě. Asistence: Jakub Voráček a Wayne Simmonds.

57:58
    Sergej Bobrovskij po dalším závaru před svým brankovištěm přerušil hru, to už je Dubinskyho trest minulostí.

57:26
    Columbuská svatyně teď zůstala na chvilku odkrytá, Travis Konecny ale z ostrého úhlu nedokázal zakončit přesně!

56:57
    Flyers sice vedou na střely 31:19, už několikrát si ale vylámali zuby na skvěle chytajícím brankáři Columbusu. Nyní se navíc hostům podařilo vyhodit touš do bezpečí.

56:12
    Claude Giroux tvrdě vypálil z levého kruhu, Bobrovskij ale znovu skvěle zakročil!

55:55
    Až nyní byla hra přerušena, Brandon Dubinsky (CBJ) tak míří za katr na dvě minuty za podražení Radko Gudase.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:38
    Flyers mají ponechanou výhodu, Carter Hart už upaluje na střídačku.

54:55
    Oliver Bjorkstrand schytal na útočné modré učebnicový hit od domácího kapitána Girouxe, hráči v černo-oranžových dresech už míří kupředu.

54:24
    Ofsajd a v něm Sean Couturier, následovat bude další komerční přestávka.

54:03
    Dnes dvougólový Atkinson nic nevymýšlel, jen vyhodil touš do útočné třetiny a odjel vystřídat.

53:27
    Oskar Lindblom zůstal v mezikruží zcela osamocen, domácího forvarda ale zradilo zpracování a ke střele se tak nakonec vůbec nedostal.

52:48
    Krátce po Duboisově návratu na led bylo Blue Jackets odpískáno zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude po Bobrovského levici.

52:26
    Sanheim s van Riemsdykem dopravili kotouč do útočné třetiny, vzápětí o něj ale zase přišli.

51:28
    Svěřencům Scotta Gordona se ani v této početní převaze ale vůbec nedaří, hostům se teď podařilo vyhodit puk až k Hartovi.

50:41
    Pierre-Luc Dubois (CBJ) stráví příští dvě minuty za katrem za podrážení, domácí tak budou mít možnost vrátit se na dostřel jediné branky.

49:49
    Wayne Simmonds dostal nabito na pravý kruh, přesouvající se Bobrovskij ale jeho ránu z první výtečně vyrazil!

48:54
    Brandon Dubinsky teď nečekaným nahozením do předbrankového prostoru způsobil další závar před Hartem, gólman Flyers ale nakonec dokázal přerušit hru.

47:58
    Před Hartem vznikl nepřehledný závar, nikdo v bílém dresu se ale k dorážce nedostal a Raffl posléze vyvezl touš do bezpečí.

47:03
    Shayne Gostisbehere (PHI) vyfasoval dvě minuty za sekání, Flyers půjdou do čtyř.

46:36
    Bobrovskij po střele od modré přerušil hru, načež se před ním strhla hromadná strkanice, v níž se nejvíce angažovali Michael Raffl a Zach Werenski. Nechme se překvapit, zdali rozhodčí budou vylučovat, nyní je před námi komerční přestávka.

46:06
    Na jeho konci stál dnes dvougólový Cam Atkinson, subtilní forvard ale z pravého kruhu nemířil přesně.

45:20
    Nick Foligno obětavě zblokoval Provorovův pokus, Blue Jackets nyní mají spoustu času na založení protiútoku.

44:25
    I ve třetí třetině se zatím hraje s minimem přerušení, v posledních minutách se puk bez žádného efektu neustále stěhuje ze strany na stranu.

43:41
    Nepovedenou rozehrávku hostí zachytil Provorov, jeho následnou střelu od modré si ale Bobrovskij pohlídal a přerušil hru.

42:43
    Travis Sanheim mohl dostat Philadelphii zpět do hry, jeho dělovka se ale zastavila o brankovou konstrukci!
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:45
    Flyers vyhodili puk na zakázané uvolnění, hra se tak vrátí zpět před Cartera Harta.

40:56
    Markus Nutivaara sice ovládl souboj o puk v rohu kluziště, rozehrát už se ale finskému zadákovi ve službách Blue Jackets nepodařilo.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 20:59.

Necelých osm minut po začátku druhé třetiny Flyers otočili stav zápasu ve svůj prospěch, na gól Varoneho na 2:1 ale Columbuští rychle odpověděli: Cam Atkinson o necelé dvě minuty později vyrovnal a o pár minut později navíc přidal další trefu. V poslední minutě druhé třetiny se navíc prosadil i Artěmij Panarin, svěřenci Johna Tortorelly tak mají dvacet minut před koncem k vítězství o poznání blíže.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00
    39:24 Artěmij PANARIN - 2:4

39:24
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do trháku. Pierre-Luc Dubois vyhrál buly pro ARTĚMIJE PANARINA a ten z první zametl puk za Hartova záda! Asistence: Pierre-Luc Dubois.

39:24
    Carter Hart před dotírajícím Atkinsonem radši přerušil hru, to už hraje Columbus v plném počtu.

39:05
    Nolan Patrick našel v mezikruží napřaženého Lindbloma, ten ale svůj projektil nasměroval přímo do míst, kde stál připravený Sergej Bobrovskij.

38:46
    David Savard poslal kotouč až k Hartovi, tato přesilová hra zatím Philadelphii vůbec nevychází.

38:05
    Couturierova střela z mezikruží byla zblokována, načež hosté vyhodili puk do bezpečí.

37:20
    Brandon Dubinsky (CBJ) má s Gudasem očividně stále nevyřízené účty, nyní za svůj zákrok na pražského rodáka vyfasoval dvě minuty za hrubost.

36:37
    Nick Foligno po trmě-vrmě ve středním pásmu získal odražený puk a uklidnil hru obloučkem do vlastní třetiny.

35:49
    Dnes velmi aktivní Harrington to opět zkusil od modré, jeho pokus byl ale ztečován mimo Hartův dosah.

34:56
    Projektil z hokejky Nolana Patricka skryl Bobrovskij ve své náruči, před námi je komerční přestávka.

34:05
    Ryan Murray ovládl sprinterský souboj proti van Riemsdykovi, rozehrát už se ale obránci Blue Jackets nepodařilo.
    33:23 Cam ATKINSON - 2:3

33:23
    Tortorellova parta náramně vyšachovala obranu Flyers a jde znovu do vedení. Hosté na modré čáře obrali o puk Voráčka, načež se kotouče ujal Panarin. Ruský šikula našel volného Harringtona, který poté ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou na CAMA ATKINSONA, jenž snadno dostal puk do sítě. Asistence: Scott Harrington a Artěmij Panarin.

32:17
    Travis Sanheim vybojoval puk v rohu kluziště, po jeho nepovedené rozehrávce se ale k puku dostal ještě v útočné třetině Pierre-Luc Dubois.

31:29
    Svěřenci Scotta Gordona opět dostali kotouč do bezpečí, to už se Couturierův trest pomalu chýlí ke svému konci.

30:44
    Scott Laughton se dostal do samostatného úniku, s pokusem o forhendový blafák si ale na Bobrovského nepřišel!

30:00
    Blue Jackets si zahrají přesilovku, Sean Couturier (PHI) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
    29:30 Cam ATKINSON - 2:2

29:30
    Ani domácím ale vedení dlouho nevydrželo. Murray už mohl z mezikruží střílet, místo toho ale nesobecky posunul puk ke CAMU ATKINSONOVI, jenž nadvakrát překonal Harta! Asistence: Ryan Murray a Pierre-Luc Dubois.

28:26
    Sergej Bobrovskij nyní dost nejistě zasáhl po střele z rohu kluziště, hostům se však následně podařilo dostat kotouč do bezpečí.
    27:40 Phil VARONE - 2:1

27:40
    Domácí otáčejí stav zápasu ve svůj prospěch. Střelu Jamese van Riemsdyka z mezikruží ještě Bobrovskij stačil vyrazit, proti dorážce PHILA VARONEHO už ale byl krátký! Asistence: James van Riemsdyk a Dale Weise.

26:35
    Artěmij Panarin to vzal z levého kruhu na sebe, proti střele rodáka z Korkina však Hart nakonec nemusel zasahovat.

25:56
    Na opačné straně kluziště nyní musel zasahovat Hart, jenž ale se střelou Harringtona od modré neměl sebemenší problém.

25:15
    Girouxova jedovatá střela z pravého kruhu Sergeje Bobrovského poněkud překvapila, gólman Blue Jackets ale nakonec dokázal přerušit hru.

24:18
    Voráček teď byl blízko zmiňovanému šestistému bodu v NHL, z mezikruží si ale na Bobrovského nepřišel.

23:51
    Pierre-Luc Dubois se u pravého mantinelu neprotáhl kolem vracejícího se Provorova, právě ruský zadák ve službách Flyers už zakládá protiakci svého týmu.

23:07
    Riley Nash mohl vrátit Columbusu vedení, jeho ránu z pravého kruhu ale mladík Hart jistě vyrazil!

22:26
    To se nyní pokusil změnit Nolan Patrick, jeho dorážku z ostrého úhlu si ale Sergej Bobrovskij pohlídal a přerušil hru.

21:42
    Svěřenci Johna Tortorelly jen vyhodili puk do středního pásma a odjeli střídat, v úvodu druhé třetiny se na ledě nic moc zajímavého neděje.

20:43
    Elitní útok Flyers se na chviličku usadil v útočném pásmu, žádná střela směrem na Bobrovského z toho ale nepramenila.

20:01

Je za námi vyrovnaná první třetina, která nabídla dvě trefy. Užuž se zdálo, že v lepší náladě odejdou do útrob arény columbuští hokejisté, kteří se po čtvrthodině hry ujali vedení zásluhou obránce Werenskiho, Flyers ale těsně před sirénou z hokejky Couturiera srovnali. Druhá třetina začne ve 20:04, tak si to nenechte ujít!

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    19:37 Sean COUTURIER - 1:1

19:37
    A je vyrovnáno, domácí to stihli ještě před sirénou! Tři sekundy před návratem Murrayho na led se po plácané v mezikruží ke kotouči dostal SEAN COUTURIER a bekhendem ho poslal za Bobrovského záda. Asistence: Claude Giroux.

19:33
    Domácí zadák Ivan Provorov se vydal na útočný výlet a ztečovaným nahozením se mu podařilo vybojovat buly před Bobrovským.

19:18
    Hosté následně vyhodili kotouč do bezpečí, to už se ve Wells Fargo Center rozběhla poslední minuta první třetiny.

18:32
    Shayne Gostisbehere zavezl puk do útočné třetiny a poté ho přenechal Couturierovi, ten si ale na střelu z levého kruhu netroufl.

17:40
    Ryan Murray (CBJ) zatáhl za záchranou brzdu a v předbrankovém prostoru povalil k zemi Raffla, za což si vykoledoval dvouminutový trest.

16:39
    Hra se teď neustále přelévá ze strany na stranu. Do další protiakce se nyní vydali hosté, Cartera Harta se jim ale ohrozit nepodařilo.

15:46
    Travis Konecny měl na hokejce bleskové vyrovnání, z levého kruhu ale těsně minul vzdálenější tyč!
    15:05 Zach WERENSKI - 0:1

15:05
    Hosté se po krásně sehrané akci dostávají do vedení. Po ose Atkinson – Panarin – Dubois se kotouč dostal na vrchol kruhů k úplně volnému ZACHU WERENSKIMU, který povedenou střelou zápěstím nedal Hartovi šanci. Asistence: Pierre-Luc Dubois a Artěmij Panarin.

13:44
    Scott Laughton se po závaru v předbrankovém prostoru dostal k dorážce, dostat puk za záda columbuského brankáře se mu ale nepodařilo!

13:03
    Bobrovskij teď vůbec nic neviděl, střelu Roberta Hägga z vrcholu levého kruhu ale se štěstím dokázal vyrazit.

12:06
    To ale není vše. Gudas (PHI) dostává navrch dvě minuty za nedovolené bránění, zatímco Dubinsky (CBJ) dvě minuty za vyprovokování bitky a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

12:06
    Radko Gudas (PHI) čistě sestřelil Hännikäinena, jehož se poté vydal pomstít zkušený Brandon Dubinsky (CBJ). Následná bitka mezi českým obráncem a americkým útočníkem skončila nerozhodně, oba stráví příštích pět minut na trestné lavici.

11:45
    Travis Konecny si najel s pukem na hokejce do mezikruží, Scott Harrington mu ale na poslední chvíli zabránil v pokusu o střelu.

10:52
    Carter Hart po Jonesově nahození od modré pro jistotu přerušil hru, následovat bude komerční přestávka.

10:17
    Nyní už hráči v černo-oranžových dresech o kotouč přišli a druhá formace Blue Jackets míří kupředu.

09:28
    Flyers jsou po komerční přestávce jasně aktivnější a neustále kombinují v soupeřově pásmu, žádná střela z toho ale zatím nepramenila.

08:41
    Ryan Murray nepustil Simmondse do zakončení, zkušený útočník, který se během poslední výluky NHL mihl i v extraligovém Liberci, však stále drží puk.

07:58
    O pár sekund později Sergej Bobrovskij radši přerušil hru po nenápadném nahození, následovat bude komerční přestávka.

07:49
    Konecny s Girouxem si nerozuměli při kombinaci, načež Blue Jackets vyhodili puk až do útočného pásma.

07:02
    Nick Foligno to zkusil z mezikruží, na Harta si ale nepřišel a svěřenci Scotta Gordona následně poslali puk na zakázané uvolnění.

06:06
    Blue Jackets se usadili v soupeřově pásmu, nepodařilo se jim ale vymotat se od okolí pravého mantinelu. Carter Hart stále čeká na zákrok.

05:13
    Na začátku zápasu se hraje prakticky bez přerušení a hra se neustále přelévá ze strany na stranu, po nepovedeném průniku Panarina už opět míří kupředu domácí.

04:29
    Nahození Setha Jonese od modré zblokoval James van Riemsdyk, který už spolu s Laughtonem a Rafflem zakládá další útok Flyers.

03:54
    Foligno si ve středním pásmu nedokázal zpracovat prudkou přihrávku od Duclaira, ani následná protiakce Philadelphie ale neměla dlouhého trvání.

03:05
    John Tortorella teď při rotaci formací vynechal čvrtou lajnu Blue Jackets, na ledě jsou opět Panarin, Atkinson a spol.

02:09
    První akci Flyers v tomto utkání zakončoval z pravého kruhu Claude Giroux, Bobrovskij ale kotouč bez potíží vyrazil a hosté ho poté vyhodili do bezpečí.

01:27
    Nutivaarovu střelu od modré nenápadně tečoval Nick Foligno, naštěstí pro Harta se ale kotouč odrazil směrem k zadnímu mantinelu.

00:48
    Cam Atkinson se během svého prvního střídání dvakrát pokusil zavézt kotouč do útočné třetiny, ani v jednom případě ale neobstál.

00:01

Philadelphia Flyers: Hart (Neuvirth) – Provorov, Sanheim, Hägg, Gostisbehere, MacDonald, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Simmonds, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, M. Raffl – Lindblom, Varone, Weise.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – R. Murray, S. Jones, Werenski, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Wennberg, Duclair – Bjorkstrand, Jenner, J. Anderson – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash.

Rozhodčí: Nicholson, McIsaac – Amell, Brisebois.

Jakub Voráček má před začátkem utkání na svém kontě 599 kanadských bodů, dosáhne na jubileum proti klubu, který kladenského odchovance do NHL draftoval?

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Utkání ve Wells Fargo Center začne v 19 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.