Slavia – Ústí n/L | 5:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Litoměřice | 2:4 (kon.) | | | Přerov – Havířov | 4:2 (kon.) |
Motor ČB – Kladno | 7:3 (kon.) | | | Prostějov – Kadaň | 11:1 (kon.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 6:2 (kon.) |
Jihlava – Třebíč | 3:2 (2:1 po s.n.) |
New Jersey – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Washington – Buffalo | 2:1 (kon.) | | | Colorado – Chicago | 1:2 (kon.) |
Philadelphia – Columbus | 3:4 (kon.) | | | Boston – Nashville | 5:2 (kon.) | | | Detroit – Florida | 1:2 (kon.) |
Vegas – Montreal | 3:4 (po pr.) | | | Calgary – St. Louis | 1:3 (kon.) | | | San Jose – Los Angeles | 2:3 (po pr.) |
Technika Brno – Olomouc | 5:3 (kon.) | | | Warriors Brno – HK MD Šumperk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 0:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Vladivostok | 1:4 (kon.) | | | Ufa – Čerepovec | 3:2 (kon.) |
Jokerit – Riga | 3:2 (po pr.) | | | Omsk – Jaroslavl | 0:2 (kon.) | | | Petrohrad – CSKA Moskva | 1:4 (kon.) |
Spartak Moskva – Soči | 3:2 (po pr.) |
Slovensko – Kanada | 1:6 (kon.) |
Česko – Rusko | 0:2 (kon.) |
Kladno – Jihlava | 7:1 (kon.) | | | Přerov – Chomutov | 5:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Havířov | 5:4 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Olomouc | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Vsetín | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – K. Vary | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Sparta – Liberec | 4:3 (kon.) |
Trutnov – Mostečtí Lvi | 6:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Bílina | 6:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 5:4 (4:1 po s.n.) |
Letňany – Klatovy | 0:4 (kon.) | | | Nymburk – Sokolov | 0:2 (kon.) | | | Kolín – Kobra | 6:3 (kon.) |
Jablonec n/N – Řisuty | 4:2 (kon.) |
SHK Hodonín – Havlíčkův Brod | 2:6 (kon.) | | | Orlová – Mor. Budějovice | 1:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Tábor | 3:6 (kon.) |
Val. Meziříčí – David Servis | 4:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Pelhřimov | 8:2 (kon.) | | | Šumperk – Písek | 9:2 (kon.) |
Žabonosy – Příbram | 4:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Slaný | 3:6 (kon.) | | | Poděbrady – Králův Dvůr | 0:0 (17:00) |
Lev Benešov – Mělník | 0:0 (17:00) | | | Čáslav – Rakovník | 3:2 (kon.) | | | Milevsko – HC Vajgar | 5:4 (po pr.) |
HC Vimperk – Humpolec | 3:6 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Telč | 12:4 (kon.) | | | Soběslav – Radomyšl | 8:5 (kon.) |
Tábor B – Č. Krumlov | 1:4 (kon.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 0:0 (17:00) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 1:4 (kon.) |
Břeclav – Blansko | 5:4 (po pr.) | | | Březina – Rosice | 8:2 (kon.) | | | Velká Bíteš – SHKM Hodonín | 5:7 (kon.) |
HC Baník Sokolov B – Cheb | 1:4 (kon.) | | | SK Karviná – Nový Jičín B | 0:0 (17:00) | | | Studénka – Rožnov p. R. | 12:6 (kon.) |
H. Benešov – Bohumín | 6:7 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Frýdek-M. "B" | 5:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Černošice | 2:1 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště | 2:1 (kon.) | | | V.Popovice – Kralupy n. Vltavou | 3:2 (kon.) |
Jungadler Mannheim – Třinec | 2:3 (po pr.) | | | K. Vary – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – Jihlava | 6:4 (kon.) |
K. Vary – Třinec | 4:2 (kon.) |
konec
HC ISMM Kopřivnice
8:2
(2:0, 1:0, 5:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
51:23
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Sluštík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
50:57
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Selickis – 2 min., podrážení).
|
|
35:00
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Krutil – 5 min. + osobní trest do konce utkání, pozdní dohrání).
|
|
34:10
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., sekání).
|
|
33:31
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Gebauer – 2 min., krosček).
|
|
33:03
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Fendrich – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
27:54
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Grebenyuk – 2 min., podrážení).
|
|
12:08
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kohút – 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
|
|
11:06
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Krutil – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
10:08
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kohút – 2 min., vražení na hrazení).
|
Branky a nahrávky:
10. Červenka (Sluštík, Zuzaník), 17. Krutil (Imrich, Havránek), 22. Kofroň (Marek), 43. Suchý (Sluštík, Gebauer), 44. Imrich (Gola), 50. Gebauer (Stříž, Suchý), 54. Sluštík (Gebauer), 60. Sluštík (Gebauer, Suchý) – 51. Kopic (Adam, Kuluris), 56. Jonáš (Mrázek, Selickis)
Rozhodčí: Markovský – Bubela, Zedník
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC ISMM Kopřivnice:
Fendrich (Hromada) – Stříž, Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Marek, Fojtík – Hrubý, Havránek, Korec, Mach J., Mach M., Červenka, Gebauer, Suchý, Kofroň, Gola, Sluštík
Náhradníci:
Trenér:
HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Jonáš, Grebenyuk, Adam, Černý, Selickis, Kasalý – Mrázek, Kaminski, Kopic, Kohút, Votápek, Piš, Kuluris, Plachý
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Jonáš, Grebenyuk, Adam, Černý, Selickis, Kasalý – Mrázek, Kaminski, Kopic, Kohút, Votápek, Piš, Kuluris, Plachý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Markovský – Bubela, Zedník
Diváci: