Trutnov – Mostečtí Lvi 6:4 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 5:4 (4:1 po s.n.)
Letňany – Klatovy 0:4 (kon.) | Nymburk – Sokolov 0:2 (kon.) | Kolín – Kobra 6:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:3 (2:1, 3:2, 1:0)
HC Draci Bílina
Sobota 22.12.2018, 16:30 • DD Elektromont Aréna • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 28. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z 28. kola 2. Ligy Skupiny Sever-Střed, které přinese utkání mezi HC Stadion Vrchlabí a HC Draci Bílina. Úvodní buly je stanoveno na 16:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

HC Stadion se nachází po 24 odehraných zápasech na 2. místě ze 7 v tabulce Střed. V sezoně 14 zápasů vyhrál, 3 remizoval a 7 prohrál se skóre 76:57. Na domácím ledě si HC Stadion Vrchlabí zatím z 11 zápasů připsal bilanci 7-0-0-4 a skóre 34:20.

Draci se nachází po 24 odehraných zápasech na oslední místě tabulky Sever. V sezoně 3 zápasy vyhráli, 5 remizovali a 16 prohráli se skóre 82:144. Bílina ztrácí na play off 12 bodů. Nejlepším střelcem týmu je Jakub Procházka s 20 zásahy. Bodování týmu vede také Jakub Procházka, který si zatím připsal (20+13). Na venkovních kluzištích si HC Draci Bílina zatím z 12 zápasů připsali bilanci 1-2-1-8 a skóre 45:75.

Poslední vzájemné zápasy

2018 Bílina – Vrchlabí 5:6 po prodl.
    2018 Vrchlabí – Bílina 3:4
    2018 Vrchlabí – Bílina 3:2

Domácí dnes nastoupí v bílých a hosté v černých dresech.

Rozbruslení obou týmů je v plném proudu.

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Soukup) – Havránek, Bendík (A), Vašíček (A), Šťáva, Vágner, Jirků (C), Moník J. – Mrňa, Kastner, Půlpán T., Chalupa, Hozák, Bláha, Půlpán A., Urban P., Procházka, Hidveghy, Moník F., Pšurný

HC Draci Bílina: Zajíček (Siniakin) – Jarý, Kochkarev, Cikánek, Vošta, Delmarche, Havlík, Heinzl, Jungvirt – Kolíček, Gnusin, Komínek, Dvořák, Keszi, Brzek, Kobes, Urban T. (C), Petržílka, Sýkora, Kubišta, Šmejc (A)

Rozhodčí: Čáp David, Ing. – Marek Svatopluk, Ovsík Kryštof.

00:01

00:01
    Buly pro Vrchlabí.

00:35
    Domácí se usadili v útočném pásmu.

01:13
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Bláha – 2 min., pozdní dohrání).

01:31
    Stadion vyhazuje za branku Zajíčka.

02:05
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí udeřili v oslabení. Sám na Zajíčka ujel PAVEL MRŇA a uklidil puk přesně pod horní tyč. Asistence: Tomáš Půlpán, Štěpán Havránek.

03:05
    Draci právě vstřelili branku!
    Máme vyrovnáno Draci využívají přesilovou hru. Před brankou prokázal důraz TOMÁŠ KOLÍČEK a prostřelil Abraháma.. Asistence: Ondřej Sýkora, Vincent Keszi.

03:51
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Heinzl – 2 min., hákování).

04:36
    Střela Štávy přizvednuta do ochranné sítě.

05:03
    Kastnerovu střelu z levého kruhu Zajíček vyrazil betonem do rohu.

05:51

06:04
    Chalupa z pravého kruhu našel připravenou lapačku Zajíčka.

06:56
    Procházku v dobré šanci vychytal Zajíček.

07:04
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Procházka – 2 min., sekání).

07:11
    Aleš Půlpán ujel v oslabení, ale byl faulován, rozhodčí však trestné střílení ani vyloučení neplánuje.

08:08
    Stadion vyhazuje.

09:04

10:00
    Týmy se nyní střídají na puku.

10:29
    Domácí si berou vedení v zápase zpět. Nejlépe se před brankou v nepřehledné situaci zorientoval ŠTĚPÁN HAVRÁNEK a poslal puk přesně pod horní tyčku. Asistence: Lukáš Kastner, Pavel Mrňa.

11:04
    Hozákovo nahození od modré si pohlídal i přes clonu útočícího hráče Zajíček.

11:56
    Formace Patrika Urbana drží Draky v jejich obranném pásmu.

12:46
    Také elitní domácí formace nepouští Bílinu k oddechu.

13:32
    Mrňa to vzal na sebe, ale proti přesile dvou protihráčů o puk přišel.

14:21
    Draci se nemohou dostat z obranného pásma, ale ohrožení branky Zajíčka z toho není. Následně to vyzkoušel Bláha z pravého, Zajíček si jeho střelu našel.

15:14
    Procházka to vyzkoušel na levém kruhu zakončil s hokejkou v jedné ruce, jeho zakončení mu příliš nevyšlo.

16:12
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Šmejc – 2 min., vysoká hůl).

16:24
    Procházka měl na holi třetí branku. V dobré pozici na levém kruhu přesně nezakončil.

16:46
    Dělovka od modré v podání Šťávy zamířila nad branku.

17:22
    Draci se osvobozují.

17:57
    Bendík v dobré pozici na pravém kruhu netrefil odkrytou branku.

18:12

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:35
    Patrik Urban opět něco vymýšlí se svojí lajnou v útočném pásmu.

20:00

Po první třetině vede HC Stadion 2:1. Za domácí dali branky Pavel Mrňa a Štěpán Havránek. Za hosty dal branku Tomáš Kolíček. Vrchlabí je zatím v zápase aktivnější, ale víc než dvě branky zatím za záda Zajíčka nedostali.

Uvidíme co přinese druhá třetina, jestli bude pokračovat domácí dominance a nebo se Draci zmáčknou k vyššímu výkonu.

Další třetina začne přibližně v 17:15.

20:01

20:01
    Buly pro Stadion.

20:37
    Bendíkova střela od modré našla lapačku Zajíčka.

21:24
    Hozák tečoval puk před Zajíčkem ten stihl zasáhnout.

21:45
    Komínek ujel na Abraháma, ale v tísni nakonec zakončil vedle.

22:27
    Urban dával puk na pravou stranu, kde čekal Procházka tomu na poslední chvíli přeskočil puk hokejku.

22:30
    Patrik Urban se srazil s hlavním rozhodčích a v péči lékařů je odveden na střídačku.

23:14
    Domácí se drží v útočném pásmu.

23:27
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Mrňa – 2 min., nedovolené bránění).

23:41
    Chalupa vyvezl puk do středního pásma.

24:04
    Puk je ve středním pásmu.

24:36
    Stadion vyhazuje, Drakům se přesilová hra nedaří.

24:55
    Icing Draků.

25:27

25:38
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Urban T. – 2 min., hákování).

25:50
    Draci vyhazují.

26:28
    Domácí využívají přesilovou hru. Zajíček vyrazil ránu Kastnera pouze před sebe, kde stál TOMÁŠ PŮLPÁN, který měl již dorážku lehkou. Asistence: Lukáš Kastner.

27:09
    Zajíček chytá střelu z pravého kruhu.

27:33
    Střela švihem z pravého kruhu od Patrika Urbana Zajíčkovi vypadla, na dorážku nebyl nikdo v bílém připraven.

28:11
    Sám na Zajíčka ujel jeden z domácích, jeho střela mezi betony hostujícímu brankáři neprošla.

28:42
    Komínkova sražená střela končí v ochranné síti.

29:01
    Domácí dávají další branku. JIŘÍ HOZÁK ujel hostující obraně a neměl problém se zakončením. Asistence: Tomáš Bláha, Jiří Vašíček.

29:48
    Mrňa zvládl souboj o puk zakázané uvolnění se tedy nepíská.

30:04
    Až nyní je to icing HC Stadionu.

31:07
    Havránek ujel s Chalupou dva na jednoho, ale prvně jmenovaný poslal přihrávku, kterou ještě ztečoval bránící hráč a bylo po šanci.

32:17
    Střela Šmejce na Abraháma neprošla.

33:20
    Mrňa tečoval puk těsně vedle branky.

33:36
    Domácí dávají pátou branku. Střela JANA BENDÍKA od modré skončila v Zajíčkově síťi. Asistence: Pavel Mrňa.

34:42
    Vašíčkova dělovka z první Zajíčka překvapila a ten měl plné betony práce.

35:46
    Domácí dominance pokračuje, Draci se nemohou dostat na dostřel Abrahámovi branky.

36:56
    Bílina začíná další akci od vlastního brankáře.

37:05
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Půlpán A. – 2 min., sekání).

37:14
    Draci využívají druhou přesilovou hru v zápase. Střela MARKA HAVLÍKA skončila v domácí síťi. Asistence: Tomáš Urban.

37:34
    Aleš Půlpán to vyzkoušel z mezikruží našel připravenou náruč Zajíčka.

37:56
    Draci dávají třetí branku. Na Abraháma ujel sám VINCENT KESZI a nemýlil se. Bez asistence.

38:19
    Havránkovo nahození Zajíčkovi vypadlo, následná dorážka Aleše Půlpána do branky neprošla.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:28
    Bílina je dvěmi slepenými brankami nabuzená a snaží se do konce třetiny přidat kontaktní branku.

40:00

Po druhé třetině vede HC Stadion 5:3. Ve druhé třetině dali za domácí branky Tomáš Půlpán, Jiří Hozák a Jan Bendík. Za hosty dali branky Marek Havlík a Vincent Keszi.

Uvidíme co přinese třetí třetina, jestli se Bílina ještě zmáčkne anebo si HC Stadion vedení pohlídá.

Další třetina začne přibližně v 18:07.

40:01

40:01
    Buly pro HC Stadion.

40:14
    Vašíček odvolal vyloučení. Vhazování v útočném pásmu Bíliny.

40:50
    Střela z levého kruhu Abraháma nepřekvapila.

41:51
    Sýkora to myslel dobře, ale jeho poslední klička mu puk poslala mimo čepel.

42:56
    Týmy se střídají na puku.

44:23
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Jarý – 2 min., držení).

44:54
    Bílina vyhazuje.

45:23
    Vágnerova střela od modré zamířila do náruče Zajíčka.

45:38
    Havránek trefil clonícího hráče no brusle a od ní šel puk do středního pásma.

46:23

46:58
    Jirků si udělal výlet a jeho rána z levého kruhu Zajíčkovi nadělala starosti.

47:19

47:22
    Od modré to vyzkoušel Jakub Moník, pro Zajíčka byl jeho puk "malinou".

Dnešní utkání sleduje 821 diváků.

48:29
    Bílina se ještě nevzdává a pořád drží Vrchlabí v nejistotě o výsledek.

49:41
    Jirků nahodil puk na branku, ten nikdo netečoval proto zamířil do rohu.

50:32
    Mrňa s pukem na pravém kruhu příliš váhal, až o něj přišel.

51:06
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Dvořák – 2 min., nedovolené bránění).

51:22
    Na brankovišti číhal Vašíček, ale nedokázal překonat Zajíčka.

52:01
    Rána Havránka od modré, ani následná střela Vašíčka, Zajíčka nepřekonali.

52:38
    Střela Kastnera byla zablokovaná.

53:06

53:28
    Hozák ujel na Zajíčka, jeho střelu hostující brankář vyrazil betonem do rohu.

53:57
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Bláha – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Heinzl – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

54:55
    Puk v ochranné síti za brankou Abraháma.

55:07
    Mrňova střela skončila v lapačce Zajíčka.

55:50
    Puk za brankou Zajíčka, domácí šli střídat.

56:52
    Hozák proti přesile puk ztratil, následně však zabojoval a vybojoval ho zpět na domácí hole.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:30
    Bílina se snaží ještě dát kontaktní branku, ale nemůže se dostat do útočného pásma.

58:45
    Mrňa byl zastaven nedovoleně, rozhodčí faul nepískají.

58:45
    Oddechový čas pro hosty.

59:07
    Hosté se šesti bruslaři.

59:22
    Do prázdné branky při signalizované výhodě střílí branku JIŘÍ HOZÁK. Asistence: Jan Bendík, Tomáš Bláha.

59:51
    Úmyslný ofsajd HC Stadionu. Vhazování v útočném pásmu Bíliny.

Máme tu konec dnešního utkání. HC Stadion se raduje z výhry 6:3. Ve třetí třetině jsme viděli jedinou branku a to na konci třetiny do prázdné branky JIŘÍM HOZÁKEM.

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:45:32)

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 3. Mrňa (Půlpán T., Havránek), 11. Havránek (Kastner, Mrňa), 27. Půlpán T. (Kastner), 30. Hozák (Bláha, Vašíček), 34. Bendík (Mrňa), 60. Hozák (Bendík, Bláha) – 4. Kolíček (Sýkora, Keszi), 38. Havlík (Urban T.), 38. Keszi

Rozhodčí: Čáp David, Ing. – Marek Svatopluk, Ovsík Kryštof