Chomutov – Liberec 2:4 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 5:2 (kon.) | Pardubice – Litvínov 2:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:5 (po pr.)
HC Olomouc
4:5 (2:0, 2:4, 0:0 - 0:1)
HC Kometa Brno
Středa 26.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 29. kolo

57:47
    Brňané mají velkou šanci na rozhodnutí zápasu. Knotek (OLO) dostává dvě minuty za vyhození puku mimo ledovou plochu.

53:30
    Mráz (OLO) na ledové ploše nepobyl dlouho, neboť je nyní vyloučen na dvě minuty za sekání. Za protesty rozhodčím dostal ještě osobní desetiminutový trest, menší trest odpyká Vojtěch Tomeček.

51:04
    Přesilová hra domácích neměla dlouhého trvání, Mráz (OLO) putuje na trestnou lavici za držení protihráče. Bude následovat hra ve čtyřech hráčích na obou stranách.

50:59
    Kohouti dostávají k dispozici početní výhodu, když jeden z čárových rozhodčích odpískal příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Střondala (KOM).

29:25
    Konrád (OLO) chtěl spoluhráčům pomoci s rozehrávkou, avšak puk skočil až v ochranné síti, a tak se Kohouti budou bránit v oslabení. Trest odpyká Bruno Mráz.

27:32
    Podlaha (OLO) se v útočném pásmu provinil podrážením a je rozhodčími nasměrován na trestnou lavici.

18:01
    Další přesilová hra pro domácí, Schaus (KOM) podrazil Ostřížka, který se prodral až před Vejmelku, a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

14:39
    Přesilovou hru si zahrají i domácí, Köhler (KOM) je odeslán na trestnou lavici za vysokou hůl.

11:28
    Za sekání je na trestnou lavici odeslán Mráz (OLO).

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 17. Jergl (J. Knotek, Mráz), 19. J. Knotek (Škůrek, Ostřížek), 38. Ondrušek (Mráz, Laš), 39. J. Knotek (Jergl, Ostřížek) – 24. P. Holík (Süss, Štencel), 26. Köhler (Schaus, Štencel), 28. Zaťovič (O. Němec, P. Holík), 30. P. Holík (Zaťovič, Mueller), 64. P. Holík (M. Erat)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Jaroměřský, Škůrek, Staněk, Švrček, Ondrušek (A), Hlaváč, Dajčar – Ostřížek, J. Knotek (A), V. Tomeček – Burian, Strapáč, Podlaha – Holec, Nahodil, Jergl – Laš, Skladaný (C), Mráz.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Kašík) – O. Němec (A), Štencel, Schaus, Gulaši, Bartejs, Malec – Mueller, P. Holík, Zaťovič (A) – M. Erat, Hruška, R. Zohorna – Vondráček, L. Čermák (C), Dočekal – Köhler, Střondala, Süss.

Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Gebauer, Lederer