Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 2:1 (kon.) | Ufa – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Riga – Nižněkamsk 2:0 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 5:4 (2:1 po s.n.) | Jokerit – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Čerepovec – Spartak Moskva 4:2 (kon.) | Soči – Kazaň 3:1 (kon.)
Dinamo Riga
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 26.12.2018, 16:00 • Arena Riga • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:24:35)

Československá stopa v utkání

Adam Polášek (bez bodu, čas na ledě 24:21)
    Andrej Nestrašil (bez bodu, čas na ledě 20:18)

Je dobojováno! Dlouho to vypadalo, že utkání skončí bez branek, ještě deset minut před koncem platilo vyrovnané skóre. Poté však Riga v rozmezí tří minut vstřelila dva góly, zároveň tak rozhodla o svém vítězství. Nutno dodat, že zápas nám nějaký větší počet brankových příležitostí rozhodně nenabídl, jednoznačně dominovaly obrany!

Střely na bránu: 18-43
    Vyloučení: 5-5

59:55
    Oddechový čas pro domácí.

59:55
    Obránce Ališauskas to zkoušel přes celé hřiště do prázdné branky. Jeho pokus proletěl těsně vedle pravé tyče, píská se zakázané uvolnění!

58:56
    Až nyní se hostující gólman vydal na střídačku, Nižněkamsk to zkouší v šesti, mnoho času už hostům ale nezbývá!

58:23
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty tohoto utkání, nyní sledujeme boj o kotouč u mantinelu, Korotajev zůstává v brance.

57:57

57:39
    Od pravého mantinelu to nyní zkoušel Gillies. Jeho pokus byl nepřesný, skončil pouze vedle branky, domácí zůstávají u kotouče.

57:03
    Riga rozhodně nikam nespěchá, do zakončení se netlačí. Domácí hokejisté kombinují v útočné třetině, stále mají přesilovou hru.

56:22
    Nižněkamsku už mnoho času nezbývá, hosté jsou aktivní i ve čtyřech, domácí si nyní nerozuměli, čárový píská zakázané uvolnění.

55:57
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

55:23
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka třetí části, dost možná i celého utkání. Vhazovat se bude znovu ve středním pásmu.

54:54
    Hosté nyní zatlačili svého protivníka v jeho obranné třetině, domácí gólman si připsal další dva zákroky, i nadále drží čisté konto!

54:05
    Hra je přerušena, Biljalov drží kotouč ve své lapačce, vhazovat se bude v útočném pásmu Nižněkamsku, je tady reklamní přestávka.
    53:31 Kristaps SOTNIEKS - 2:0

53:31
    Riga právě vstřelila branku!
    KRISTAPS SOTNIEKS se před pár vteřinami vrátil z trestné lavice, měl hodně sil! Domácí obránce přebruslil Poláška na levé straně, následně překonal Korotajeva střelou mezi betony! Asistence: Brandon McMillan.