Florida – Montreal 3:5 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Toronto 2:4 (kon.)
New Jersey – Carolina 2:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 1:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 1:4 (kon.)
Edmonton – San Jose 4:7 (kon.)
Edmonton Oilers
4:7 (1:2, 0:2, 3:3)
San Jose Sharks
Sobota 29.12.2018, 22:10 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (00:48:00)

Střely na branku: 26 – 40

Je dobojováno. Z utkání nakonec byla slušná přestřelka, padlo hned jedenáct branek. Hosté si ale závěr zápasu pohlídali a nedopustili žádné drama. Dokráčeli tak k další výhře na ledě soupeře a připisují oba body do tabulky. Domácí naopak odejdou s prázdnou.

59:54 Connor MCDAVID - 4:7

59:54
    Edmonton právě vstřelil branku!
    V posledních vteřinách utkání se ještě prosadil kapitán domácích CONNOR MCDAVID, jenž před Jonesem sklepl holí puk za jeho záda a jako poslední se zapisuje do listiny střelců v tomto duelu – 4:7. Asistence: Chris Wideman a Ty Rattie.

59:45
    Ještě prověřil svou střelou Martina Jonese Ryan Nugent-Hopkins, ale hostující brankář dobrým zákrokem jeho pokus zastavil.

59:10
    Hosté dlouho drželi puk na svých holích, poté se ke střele dostal Joe Pavelski, ale jeho pokus nebyl úspěšný. Domácí pak rychle otáčejí hru na druhou stranu.

58:00
    Hrají se psolední dvě minuty třetí třetiny.
    56:53 Leon DRAISAITL - 3:7

56:53
    Domácí se ještě prosazují, sprint LEONA DRAISAITLA skončil pohotovou střelou, na kterou neměl Jones nárok – 3:7. Hosté rozhodně tato inkasovaná branka mrzet nemusí. Asistence: Milan Lucic.

55:51
    Domácí se snažili o další korekci skóre, leč neúspěšně. V pohodě hrající hosté už jen kontrolují hru, nikam se už příliš neženou a dlouho drží puk na svých hokejkách.
    54:09 Melker KARLSSON - 2:7

54:09
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté nemají dost a dávají už sedmou branku. Zpoza domácí klece poslal přihrávku Erik Karlsson do prostoru mezi kruhy, odkud puk usměrnil mezi tři tyče jeho jmenovec MELKER KARLSSON – 2:7. Asistence: Erik Karlsson a Barclay Goodrow.

54:02
    Cam Talbot nyní zasahoval proti jedovaté střele Brenta Burnse a znovu tak hru přerušil. Po další komerční přestávce se tak bude vhazovat po jeho levé ruce.

53:18
    Marcus Sörensen operoval za brankou domácích, poté se dostal před ní, ale jeho pokus končí jen na pozorném Camu Talbotovi.

52:57
    Domácí pak zahráli puk příliš daleko a je z toho zakázané uvolnění. San Jose se tak udrží v útočném pásmu i nadále.

51:55
    Logan Couture získal odražený puk a poslal ho do středního pásma. Hosté tak mohou znovu zaútočit před brankou Oilers.

51:28
    Nyní zase chvíle hostů, kteří se dostali před branku Edmontonu, avšak následná jejich střela mez třemi tyčemi neskončila.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:48
    Další komerční přestávka.
    50:40 Caleb JONES - 2:6

50:40
    Domácí snižují na rozdíl čtyř branek. Prvním gólem v NHL se blýskl CALEB JONES, jenž po Rattieho přihrávce trefil branku hostů naprosto přesně – 2:6. Asistence: Ty Rattie a Drake Caggiula.

49:04
    San Jose je v plném počtu.
    48:25 Logan COUTURE - 1:6

48:25
    Hosté skórují po chybě Talbota ve vlastním oslabení. Brankář Edmontonu vyjel do rohu kluziště, chtěl poslat puk do středního pásma. Místo toho ho získali hosté a i když se stihl Talbot vrátit do brankoviště, na střelu LOGANA COUTUREHO nedosáhl – 1:6. Asistence: Evander Kane.

47:40
    Radim Šimek dostal puk na svoji hůl a obránce San Jose ho poté vyhazuje až před domácí branku. Žraloci se osvobozují.

47:25
    Connor McDavid se natlačil před branku hostů, jeho tečovaná střela však za Jonesovými zády neskončila. Hru však nechal brankář San Jose přerušit.

47:04
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., vysoká hůl).

46:16

46:00
    Obrana Edmontonu zakládá z vlastního obranného pásma další akci, jenže hosté brání velmi dobře už střední pásmo a dále tak Olejáře nepustila.

44:50
    Hosté hrají uvolněně, v úvodu třetí třetiny mají už velmi slibný náskok, o který nebudou chtít přijít. Naopak domácím se vzdaluje šance na úspěch v tomto duelu.

43:33
    Další šance hostů, Braun další střelou od modré čáry nechal vyniknout Talbota, který jeho pokus chytil do lapačky.
    42:41 Melker KARLSSON - 1:5

42:41
    A hned je z toho další branka. Burns střílel od modré čáry a v mezikruží sklepl jeho pokus za Talbotova záda MELKER KARLSSON – 1:5. Oba švédští jmenovci tak dnes skórovali. Asistence: Brent Burns a Kevin Labanc.

42:20
    Domácím se znovu nepovedlo udržet se v pásmu Žraloků a ti bleskově vyvážejí kotouč z obranné třetiny.

41:42
    Adam Larsson střílel z dálky, Martin Jones vyhodil puk do bezpečí a následně pak si ho sebrala obrana San Jose, která tak zakládá další akci.

40:56
    Erik Karlsson se napřáhl opět na modré čáře a jeho dělovka byla sražena za brankou Olejářů. Hosté pak v akci pokračovali dále, střelu na Talbota nevyslali.

40:29
    Nicméně po další střele už zasahoval Jones a ten před dotírajícími hráči Edmontonu raději zastavil hru. Vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce.

40:12
    Domácí hráči se hned dostali do útoku a snažili se o korekci skóre. Ovšem obrana San Jose jim v tom zabránila.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Střely na branku: 19 – 28

Také druhá část hry je minulostí. Hosté v ní přidali další dvě branky a mají tak před třetí třetinou slibný náskok. V sedmadvacáté minutě dal klid na hostující hokejky Logan Couture a v závěru druhé třetiny pak od modré čáry prostřelil Talbota Erik Karlsson. Domácí rozhodně nesloží zbraně a pokusí se ve třetí části hry, která začne přibližně v 0:00, ještě se zápasem něco udělat.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:50
    Prostřední dějství se už jen dohrává, puk mají hosté a drží ho co nejdále od své branky.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
    38:45 Erik KARLSSON - 1:4

38:45
    Nyní už ale ano a hosté berou náskok o tři góly. Po několika přihrávkách se dostal k puku Goodrow a poslal ho k mantinelu, kde byl na modré čáře připraven ERIK KARLSSON a ten střelou z první z dálky prostřelil Talbota – 1:4. Asistence: Barclay Goodrow a Joonas Donskoi.

38:23
    Joonas Donskoi se pokusil o střelu z pravého kruhu, nakonec byl tísněn obranou Oilers a ta nedopustila, aby hosté opět skórovali.

38:02
    K další akci se nadechli domácí hráči, ovšem zastavilo je postavení mimo hru a ta je tak vykázána zpět do středního pásma, kde se bude za malý okamžik vhazovat.

37:08
    Hertl potáhl puk a poslal ho Pavelskimu, který ale z nápřahu domácí branku netrefil. Hned na to na druhé straně zasahoval Martin Jones po střele Connora McDavida.

36:30
    Je to tak, Olejáři jsou v plném počtu.

36:16
    Domácí hráči zatím své oslabení zvládají znovu velmi dobře a vypadá to, že se opět ubrání.

35:34
    Jenže propadli ve středu hřiště a domácí se málem dostali do úniku. Nakonec tomu tak nebylo, ale Olejáři alespoň pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.

34:56
    Další osvobození domácích a hosté se vrací zpět do obrany, odkud založí další přesilovkovou akci.

34:35
    Olejáři se dostali po vhazování ve vlastním obranném pásmu na kotouč a ten vyhodili až před branku Martina Jonese.

34:30
    Po krátké pauze si hosté ze San Jose zahrají další přesilovou hru. Na trestnou odešel za další faul Wideman, jenž podrazil Thorntona.

34:30
    Na řadě je další komerční pauza.

34:30
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Chris Wideman – 2 min., podrážení).

34:19
    Olejáři vyhodili puk příliš daleko, ten skončil na zakázaném uvolnění a hra se tak stěhuje zpět před Cama Talbota. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

33:59
    Radim Šimek je o puk obral a následně pak hosté zakládali další akci.

33:16
    Hertl číhal u branky domácích, nakonec se k puku nedostal, neboť ho udržela obrana hráčů v oranžových dresech. Olejáři po vystřídání spěchají do útočné třetiny.

32:26
    Domácí propadli ve středním pásmu a hosté otočili hru. Evander Kane střílel z levého kruhu a Talbot pak betony puk vyrazil před sebe. Další přesný zákrok brankáře Oilers.

32:18
    Následuje další komerční přestávka.

32:18
    Po dalším zákroku Cama Talbota je hra přerušena a vhazovat se tak bude znovu před ním. Tlak hostů sílil a ti se snažili ještě své vedení navýšit. Lapačka domácích brankáře však byla proti.

31:34
    Justin Braun poslal puk před domácí branku, nikdo z jeho spoluhráčů však kotouč před Talbotem netečoval. Nicméně stále se hráči Edmontonu nemohou dostat ven z vlastní třetiny.

31:05
    Další oslabení domácí hokejisté zvládli a nyní jsou už v plném počtu.

30:31
    Nyní jsou už v pásmu domácích a kombinují před Talbotem, ten je zatím mezi třemi tyčemi pozorný. Ale stále čelí hostujícímu tlaku v oslabení.

30:04
    Domácí se dokázali osvobodit a vyhodili puk až před hostující branku. San Jose tak musí zakládat svou akci z hloubi vlastního obranného pásma.

29:05
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Chris Wideman – 2 min., držení).

28:49
    Joe Pavelski zamíchal kotoučem za brankou Edmontonu a poté ho poslal do mezikruží, kde však Thornton svou střelu poslal jen mimo tři tyče.

28:31
    Na druhé straně musel do zákroku Martin Jones, jenž lapil nebezpečnou střelu Kailera Yamamota. A hru přerušil, takže se bude vhazovat v jeho těsné blízkosti.

28:09
    Tomáš Hertl se opět dostal do šance a po jeho střele se holí natáhl Cam Talbot a kotouč dostal do bezpečí.

27:08
    Domácí tak musejí dohánět dvoubrankové manko. Nyní se však znovu museli bránit dalšímu útoku hostů, nakonec vše zvládli a míří do akce před branku Martina Jonese.

26:58
    26:39 Logan COUTURE - 1:3

26:39
    Žraloci jdou do dvoubrankového náskoku. Joe Thornton zpoza Talbotovy branky poslal puk na volného LOGANA COUTUREHO, jenž střelou z úhlu domácího brankáře překonal a i s jeho menším přispěním – 1:3. Asistence: Joe Thornton.

25:25
    Goodrow neudržel kotouč na holi a okamžitě mu ho sebrali domácí, kteří na nic nečekali a spěchali do útoku. Nakonec před Jonesem žádnou střelu nevyslali.

24:50
    Tomáš Hertl z pravého kruhu zkusil překvapit Talbota další střelou z otočky, ale tentokráte proti němu gólman Edmontonu uspěl.

24:09
    Ti se znovu objevili před Jonesem a brankář San Jose musel opět do zákroku. Puk vyrazil před sebe a sebrala si ho obrana Žraloků, která tak otáčí hru před branku Olejářů.

23:29
    Nurse táhl akci Edmontonu středem hřiště, poté se dostal až před Martina Jonese, jeho přihrávka spoluhráči však nevyšla a rázem tak končí další slibná akce domácích.

22:58
    Evander Kane střílel z bekhendu v těsné blízkosti Talbota, ovšem brankář Edmontonu Oilers vytasil další přesný zákrok, kterým svůj tým podržel.

22:37
    Kotouč ze středního pásma utekl do obranné třetiny Edmontonu, kam si rychle nabruslil Lukáš Radil a po jeho pokusu se znovu zaskvěl Cam Talbot.

22:12
    Nyní z pravého kruhu vyslal nepříjemnou střelu Kailer Yamamoto, ale tu dokázal včas pokrýt Martin Jones.

22:02
    Evander Kane se natlačil před Talbota, ten proti jeho nepříjemné dorážce vytasil další zákrok a hru zase přerušil. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

21:20
    Marcus Sörensen inkasoval nechtěný úder do hlavy a odešel do kabiny na vyšetření, jak je v zámoří zvykem. Hra pokračuje vhazováním v pásmu Edmontonu.

21:03
    Agilní hosté se opět dostali do útočného pásma, kde se dostali k další střele. Obrana Edmontonu však byla pozorná.

20:45
    Erik Karlsson se napřáhl na modré čáře a jeho pokus zaletěl až před branku Talbota, který ji zákrokem zastavil a podržel svůj tým. Hra je hned poté přerušena.

20:10
    Domácí se s pukem zatáhli do obrany a od vlastní branky pak založili první akci druhé třetiny. Ta ale byla neúspěšná.

20:01

Střely na branku: 12 – 12

První třetina je za námi. Viděli jsme v ní tři branky. Nejprve skóre zápasu otevřel v sedmé minutě Ty Rattie, ovšem Žraloci našli ještě v téže minutě odpověď, když Talbota prostřelil Joonas Donskoi. A v jedenácté minutě přišel obrat San Jose, zblízka domácího brankáře prostřelil Tomáš Hertl, jenž nakonec stanovil konečné skóre první části hry. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně ve 23:05.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:56
    Ještě se pokusili hosté o průnik do útočné třetiny, Evander Kane se však už ke střele nedostal. První třetina je tak pomalu, ale jistě minulostí.

19:44
    Vhazuje se ve středním pásmu blíže domácí brance.

19:15
    Melker Karlsson poslal puk do mezikruží, střela švihem se však Lukáši Radilovi nepovedla a skončila jen vedle Talbotovy branky.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:11
    Na druhé straně předvedl opět dobrý obranný zákrok Radim Šimek a Žraloci získávají kotouč na svou stranu a znovu se ještě vydávají do útoku.

17:34
    Šimek potáhl puk na Burnse a ten, ač byl tísněn ho poslal před branku domácích. Tam však Timo Meier nedokázal procpat černou gumu za Talbotova záda.

16:49
    Tomáš Hertl vybídl zpětnou přihrávkou ke skórování Kevina Labance, ten napřáhl na pravém kruhu, kotouč však minul branku Olejářů.

16:17
    To se jim však nepovedlo, ve středním pásmu získali kotouč opět Žraloci a otáčejí hru před Cama Talbota, který bude muset být ve svém brankovišti pozorný.

15:50
    Po vhazování v pásmu Edmontonu se k puku dostali domácí hráči a od vlastní branky se tak snaží založit další akci a už míří před hostující klec.

15:45

15:23
    Znovu se však domácí dokázali dostat ke kotouči a hned ho vyvezli pryč z obranné třetiny. Zakládají tak další akci před brankou San Jose a snaží se vyrovnat.

14:42
    Donskoi clonil při střele domácích a svojí holí dokázal puk odvrátit do bezpečí. Následně pak se do rychlého protiútoku ženou hosté ze San Jose.

14:25
    Domácí celek se ubránil a nyní je už v plném počtu.

14:07
    Domácí se osvobozují a tohle oslabení už zřejmě zvládnou. Puk je v neutrální zóně a zbývají poslední vteřiny.

13:38
    Timo Meier pronikl do útočného pásma, poté si puk převzal Evander Kane, ale na levé straně byl tísněn obranou Edmontonu. Domácí tak znovu získali puk.

13:00
    Joe Pavelski z levé strany vystřelil, poté ztratil rovnováhu a upadl. Jeho pokus pokryl Talbot a podržel svůj tým.

12:37
    Hosté si jako první zahrají přesilovou hru a už se stěhují do útočného pásma. Akci táhne Erik Karlsson.

12:25
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Drake Caggiula – 2 min., podrážení).

11:58
    Connor McDavid projel středem kluziště až do prostoru mezi kruhy, kde přihrál na levou stranu Nursemu, jeho prudká střela pak končí na Martinu Jonesovi.

10:55
    Pavelski držel kotouč u mantinelu, poté ho poslal na modrou čáru Radimu Šimkovi. A znovu obránce San Jose vystřelil, tentokráte po jeho střele zasahovala obrana Edmontonu.

10:46
    10:13 Tomáš HERTL - 1:2

10:13
    Hosté otáčejí skóre na svou stranu. Důraz na brankovišti předvedl TOMÁŠ HERTL, jenž se otočil a poté umístil puk k pravé tyči z pohledu Cama Talbota – 1:2. Český útočník tak zapisuje už druhý bod v tomto duelu. Asistence: Brent Burns a Erik Karlsson.

09:40
    Logan Couture se napřáhl na vrcholu mezikruží, jeho pokus však znovu kryje Cam Talbot. Hra je přerušena a vhazovat se bude v jeho těsné blízkosti.

08:43
    Další snaha domácích o vrácení si svého náskoku, ovšem obrana Žraloků byla proti. Bek Radim Šimek byl opět vidět a puk srazil do rohu kluziště.

08:35
    Následuje komerční přestávka.

08:13
    Domácí se dostali do útočného pásma, chvíli kombinovali před Jonesem, ale jejich následná střela skončila jen mimo tři tyče. Nicméně Olejáři se stále drží před jeho brankou.
    06:44 Joonas DONSKOI - 1:1

06:44
    Ovšem přichází blesková odpověď Žraloků a je vyrovnáno. JOONAS DONSKOI dostal nabito na levou stranu, odkud střelou švihem našel skulinku mezi pravou rukou a tyčkou Talbota – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Erik Karlsson a Tomáš Hertl.
    06:28 Ty RATTIE - 1:0

06:28
    Domácí se ujali vedení. CONNOR MCDAVID dostal přihrávku od Rattieho a poté na hranici brankoviště procpal puk za Jonesova záda a ten skončil jen těsně za brankovou čárou. Celou situaci ale ještě prohlédli sudí u videa a až poté byla branka uznána. Olejáři vedou. Asistence: Ty Rattie a Leon Draisaitl.

05:42
    Z pravé strany si ke střele sjel Joe Thornton, kterému ale puk nesedl a skončil jen vedle branky Cama Talbota.

05:06
    Radim Šimek se napřáhl ke střele a po ní zazvonila tyč domácí branky! Český obránce tak nebyl daleko od úvodního gólu.

04:18
    Hra se otočila zpět před branku domácích, kde už hosté kombinují. Poté se dostali do souboje o kotouč v rohu kluziště, ve kterém uspěli Olejáři a hned míří před Jonese.

03:45
    Hosté se chvíli zdrželi v útočném pásmu, ovšem Talbota neohrozili. Zatímco na druhé straně málem z levé strany střílel jeden z domácích, před Jonesem ale pouze promáchl.

03:13
    Icing také na straně Olejářů. Takže i hosté ze San Jose získali pásmo zadarmo. Vhazovat se bude po levici Cama Talbota.

02:49
    Další střela domácích znamenala zákrok Martina Jonese, po kterém je hra přerušena a opět se bude vhazovat před ním. Zatím jsou aktivnější hokejisté Edmontonu.

02:32
    Na druhé straně se pokoušel o střelu Kevin Labanc, ale jeho přízemní pokus zastavil brankář Talbot a hned rozehrávkou poslal do útoku zase své spoluhráče.

02:07
    Zakázané uvolnění San Jose a hra se stěhuje znovu před branku Martina Jonese. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

01:57
    Connor McDavid si sjel do prostoru mezi kruhy, kde vyzkoušel svou další střelou pozornost Martina Jonese, ten uspěl.

01:01
    Puk zmizel z dohledu sudích a ti tak vykazují hru do středního pásma, ke středovému kruhu. V dnešním duelu nemáme jen českou stopu co se hráčů týče, ale také na pozici čárového rozhodčího, a sice Libora Suchánka, jenž nyní vhazoval kotouč zpět do hry.

00:35
    Hned střílel z pravé strany Joe Thornton, jeho pokus byl sražen mimo a do další akce se tak vrhají opět hráči Edmontonu.

00:10
    Domácí se hned dostali do útoku, kde se snažili zahrozit před Martinem Jonesem, ale marně. Obrana Žraloků získala puk na svou stranu a už otáčí hru na opačnou stranu.

00:01

Oficiality zápasu jsou za námi a jdeme na to.

Halou v Edmontonu už zní americká hymna, po ní si vyslechneme kanadskou hymnu.

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – A. Larsson, Nurse, Ch. Wideman, Gravel, Benning, Jones – Rattie, McDavid (C), Draisaitl – Puljujärvi, Nugent-Hopkins (A), Caggiula – Yamamoto, Khaira, Lucic (A) – Kassian, Brodziak, Rieder.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Pavelski (C), J. Thornton (A), Sörensen – Meier, Couture (A), Radil – Donskoi, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Labanc.

Rozhodčí: O´Halloran, Luxmore – Cameron, Suchánek.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.

Andrej Sekera (EDM)

Tomáš Hertl (SJS)
    Radim Šimek (SJS)
    Lukáš Radil (SJS)

Vzájemná utkání

Oba týmy se spolu potkaly na ledě San Jose v listopadu a tehdy 4:3 po prodloužení vyhrál Edmonton. Žraloci tak mají svému soupeři dnes co vracet.
    Tomáš Hertl v posledním duelu vsítil gól do prázdné branky a připsal tak 200. bod v NHL

San Jose je na tom o poznání lépe, co se pozice v tabulce týče. Aktuálně třetí tým Západní konference ale také nemá zrovna záviděníhodnou formu. Naposledy sice doma porazil Anaheim 4:2, ale v předchozích třech zápasech prohrál doma s Winnipegem, Los Angeles a Arizonou. Dnes na ledě Edmontonu budou Žraloci chtít znovu uspět, aby navázali na poslední vítězství.

Nejproduktivnější hráči

Logan Couture – 36 bodů (13+23)
    Brent Burns – 36 bodů (5+31)
    Timo Meier – 34 bodů (18+16)

Domácí měli do poloviny prosince skvělou formu, ale ta je opustila na ledě Vancouveru, kde prohráli 2:4 a od té doby na úspěch čekají. Celkem prohráli čtyřikrát v řadě a v posledním souboji doma paradoxně opět s Vancouverem 2:4. Jejich negativní šňůra se projevila i na vypadnutí z elitní osmičky Západní konference.

Connor McDavid – 54 bodů (19+35)
    Leon Draisaitl – 45 bodů (18+27)
    Ryan Nugent-Hopkins – 34 bodů (13+21)

Sobota s ultimátním programem 15 zápasů odstartuje pro tuzemského fanouška ve velmi atraktivní čas a jedním ze zápasů, které se budou hrát ještě před půlnocí, bude souboj mezi Edmontonem a San Jose.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:10.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. McDavid (Rattie, Draisaitl), 51. Jones (Rattie, Caggiula), 57. Draisaitl (Lucic), 60. McDavid (Ch. Wideman, Rattie) – 7. Donskoi (E. Karlsson, Hertl), 11. Hertl (Burns, E. Karlsson), 27. Couture (J. Thornton), 39. E. Karlsson (Goodrow, Donskoi), 43. M. Karlsson (Burns, Labanc), 49. Couture (E. Kane), 55. M. Karlsson (E. Karlsson, Goodrow)

Rozhodčí: O´Halloran, Luxmore – Cameron, Suchánek

Diváci: 18 347