Winnipeg – Minnesota 1:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 1:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 4:7 (kon.)
Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa – Montreal 6:5 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:1 (kon.)
Toronto – NY Islanders 0:4 (kon.) | Ottawa – Washington 2:3 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:6 (kon.)
Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.) | Dallas – Detroit 5:1 (kon.) | Colorado – Chicago 2:3 (po pr.)
Anaheim – Arizona 4:5 (po pr.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Florida Panthers
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 30.12.2018, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci. (03:49:15)

Ztráty: 16:10

Je konec, díky povedenému závěru nakonec Florida na domácím ledě vítězí nad Philadelphií 2:1. Dlouho to vypadalo, že to bude zápas o jednom gólu, který padl už v úvodu střetnutí, když se po rychlé akci hostů prosadil Shayne Gostisbehere. Celou první a druhou třetinu se Florida hnala za vyrovnáním marně, všechny její pokusy končily na skvělém brankáři Carteru Hartovi. Až na konci třetí třetiny dokázali domácí Hartovo kouzlo prolomit. Nejprve se prosadil v 54. minutě Mike Hoffman a minutu a šest sekund před koncem ještě domácí dokázali překlopit zápas na sovu stranu, když Harta překonal po krásné kombinaci Jonathan Huberdeau. V závěru si i bez brankáře Philadelphia vytvořila velký tlak, ale Reimer i celá Florida ho ustála.

59:59
    Philadelphia si vypracovala ještě jednu velkou šanci. Po vyhraném vhazování pálil Claude Giroux, ale Reimer znovu skvěle zasáhl.

59:54
    Oddechový čas pro hosty.

59:54
    Po Voráčkově přihrávce před branku pálil z blízka James van Riemsdyk. Reimer se ale skvěle zorientoval a předvedl výborný zákrok.

59:38
    Philadelphii se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

59:10
    Hosté zkoušejí power play. Hart už je na střídačce!
    58:54 Jonathan HUBERDEAU - 2:1

58:54
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida vede 2:1! Obrat stihla ještě ve třetí třetině a rázem je na dosah vítězství. Znovu to byla nádherná akce, ve které vynikne hlavně úžasná přihrávka Barkova. Ta našla na pravé straně přesně JONATHANA HUBERDEAUA, na jehož rychlou střelu neměl Hart šanci dosáhnout. Asistence: Aleksander Barkov, Jevgenij Dadonov.

57:12
    Keith Yandle dostal výbornou přihrávku na levý kruh, odkud hned vystřelil. Ale Hart se dokázal přemístit a tuto ránu pokrýt.

56:35
    Petrovičovo nahození ze středního pásma se hodně zvláštně odrazilo a vylekalo Harta. Dobře to ale pro brankáře Flyers dopadlo.

55:54
    Shayne Gostisbehere se znovu dostal ke střele a opět byl jeho pokus zablokovaný.

55:18
    Shayne Gostisbehere dostal nabito na ránu od modré čáry, kotouč ale dokázali domácí srazit mimo tři tyče.

54:42
    Dadonovova formace je znovu na ledě, ale zatím nebezpečná není, Konecnemu se povedlo vyhodit.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 54. Hoffman (Huberdeau, Barkov), 59. Huberdeau (Barkov, Dadonov) – 2. Gostisbehere (Weal, Laughton)

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad, Yandle, Weegar, Matheson, Pysyk, Petrovic – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Hoffman, Borgström, Vatrano – Malgin, McCann, Brouwer – Sceviour, Lammikko, Hawryluk.
    Philadelphia Flyers: Hart (Neuvirth) – Sanheim, Provorov, Gostisbehere, Hägg, Gudas, MacDonald – Konecny, Giroux, J. van Riemsdyk – Voráček, Couturier, Simmonds – M. Raffl, Weal, Laughton – Weise, Varone, Lindblom.

Rozhodčí: Peel, Brenk – Sericolo, Nagy