Kazaň – Nižněkamsk 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 0:2 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 1:2 (2:4 po s.n.)
Jaroslavl – Minsk 0:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Omsk – Barys 4:3 (2:1 po s.n.)
Riga – Dynamo Moskva 5:4 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Neděle 30.12.2018, 15:00 • Arena 2000 • KHL

Československá stopa v zápase
    Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:35 (17:12:11)

Domácí celek se v tomto zápase nedokázal prosadit, Jhonas Enroth udržel čisté konto. Hosté své tři branky rovnoměrně rozložili do třetin. Alexej Těreščenko, Alexandr Kogaljov a Andrej Kosticyn rozhodli o výhře hostů 3:0.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině i v zápase.

58:27
    Už se pravděpodobně nic nestane.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:33
    Lokomotiv Jaroslav založil útočnou akci od své branky, ale do výraznější šance se domácí nedostali.

56:50
    Hosté rozehrávají od své branky.

56:30
    Arťom Iljenko se natlačil před Enrotha, kterého však nedokázal bekhendovým blafákem překonat.

56:00
    Artur Gavrus zakončoval a Ilja Konovalov kryje jeho ránu.

55:44
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hosté míří k zisku dvou bodů.

55:06
    Hostující celek hraje hodně aktivně, znovu se dostal do útočného pásma, domácí obrana byla ale pozorná a nenechala se znovu překonat.

53:52
    Domácí hokejisté se pokoušeli o rychlou akci, jenže finální přihrávka na najetého hráče byla hodně nepřesná. Píská se icing.

53:00
    Ilja Konovalov rychle rozehrává od své branky, následně se ale hosté dostali znovu do šance a Quinton Howden vyslal tvrdou ránu.

52:28
    David Booth rychle po vhazování zakončoval, domácí brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.

51:08
    Stěpan Sannikov pálil z první, jeho ránu kryje Jhonas Enroth. Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.

50:50
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí. Hosté kontrolují zápas, vedou o tři branky.

50:17
    Jhonas Enroth přerušuje hru po střele Denise Alexejeva. Komerční přestávka.

49:24
    Ilja Litvinov se dostal ke střele z kruhu, jeho rána byla hodně nedůrazná.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. A. Těreščenko (Chenkel, A. Kosticyn), 22. Kogaljov (Lisovec, Bujnickij), 41. A. Kosticyn (Bujnickij)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Salák) – Nakládal, Rafikov, Jelesin, Kronwall, M. Osipov, Čerepanov, Kutuzov – Kozun, Kudrjavcev, Alexejev – J. Korotkov, J. Averin, Sannikov – Iljenko, Jurtajkin, Korškov – Fatějev, Ivanov, Červoněnko – Apalkov.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Chenkel, Gotovec, Blum, D. Osipov, Jevenko, Znacharenko – A. Těreščenko, A. Kosticyn, Bujnickij – Pulkkinen, Booth, Q. Howden – Kogaljov, Pavlovič, S. Kosticyn – Litvinov, Kitarov, Gavrus.

Rozhodčí: Bukin, Kuljov, Maitek, Steltsov

Diváci: 8 000