Kazaň – Nižněkamsk 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 0:2 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 1:2 (2:4 po s.n.)
Jaroslavl – Minsk 0:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Omsk – Barys 4:3 (2:1 po s.n.)
Riga – Dynamo Moskva 5:4 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 1:3 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 30.12.2018, 13:00 • TatNeft Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:27:38)

Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (bez bodu, čas na ledě – 13:20)

Adam Polášek (bez bodu, čas na ledě – 23:01)
    Andrej Nestrašil (bez bodu, čas na ledě – 16:53)

Je dobojováno! Na jediný gól jsme čekali až do šesté minuty třetí části, Potapov kotouč dotlačil za Ježova a rozhodl o tom, že všechny body získají domácí hokejisté! Nižněkamsk mohl v závěru srovnat, ovšem Nestrašil ve vyložené šanci neuspěl! Co se týče střel na bránu, tam byli hosté dnes o něco aktivnější (27-30).

59:32
    Vypadá to, že Podjapolskij dnes udrží čisté konto, domácí brankář je zatím bez práce, hosté sice hrají v šesti, ovšem znovu celou akci rozjíždí až zpoza vlastní branky.

58:53
    Hosté se usadili v útočné třetině a Ježov zamířil na střídačku. Domácí se pokusili trefit odkrytou branku přes celé hřiště, ovšem střela byla nepřesná, z celé situace byl icing Kazaně. Kouč Nižněkamsku si vyžádal čas na poradu!

58:20
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí části, sledujeme boj u kotouč u mantinelu, Ježov i nadále zůstává v brance.

57:33
    Nižněkamsk se přeci jen dostal do vyložené příležitosti! Po přihrávce zpoza brány zůstal před domácí bránou úplně volný Nestrašil, jehož střela z první jen těsně minula branku!

56:34
    Několik nepřesností v hostující rozehrávce, hokejisté v zelených dresech teď chytře drží kotouč v útočné třetině a rozhodně nikam nepospíchají.

55:39
    Domácí teď chytře posílají většinu puků do středního pásma, dlouho se nepřerušovalo, Nižněkamsk se nemůže usadit v útočné třetině.

54:48
    Kazaň mohla jít do vedení o dva góly! Úplně sám před Ježovem zůstal Zaripov, který jakoby nevěděl, jak má zakončovat. S jeho následným pokusem si poradil hostující gólman!

54:21
    Hosté se snaží něco vymyslet, ovšem proti pozorné obraně soupeře to mají hodně složité, do konce třetí části zbývá necelých šest minut.

53:32
    Snadný zákrok si připsal brankář Podjapolskij. Vhazovat se bude v útočné třetině Nižněkamsku, to ale až po reklamní přestávce.

52:45

52:20
    Hokejisté v zelených dresech nyní poslali kotouč přes všechny čáry a osvobodili se, jejich oslabení směřuje ke konci.

51:32
    Od modré čáry pálil Sergejev. Jeho rána skončila pouze na masce domácího brankáře, hlavní rozhodčí přerušuje hru.

51:14
    Před bránou zůstal úplně volný Padakin, který se pokoušel puk trefit ze vzduchu. To se ale hostujícímu hráči nepovedlo!

50:45
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., vysoká hůl).

50:19
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka třetí části, Ogurcov drží puk za vlastní brankou, Ježov vystartoval na střídačku, hosté dostali výhodu!