Nitra – Banská Bystrica 3:6 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:0 (kon.) | Košice – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Žilina – Poprad 2:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | MAC Budapešť – Trenčín 3:1 (kon.)
HK Nitra
3:6 (3:2, 0:2, 0:2)
HC´ 05 Banská Bystrica
Neděle 30.12.2018, 16:00 • Nitra aréna (Nitra) • Tipos Extraliga (SR) • 37. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:44:35)

I ve třetí třetině se hosté postarali o dva přesné zásahy a hlavní hvězdou utkání je Éric Faille, který dnes zaznamenal hattrick. Domácí dnes skórovali pouze v první třetině a to na body nemohlo stačit.

58:52
    Banská Bystrica právě vstřelila branku!
    Kdyby se hrálo v Banské Bystrici tak by létali čepice na led. ÉRIC FAILLE se dostal ve středním pásmu k puku, nabruslil si ještě do útočného pásma a poslal puk do prázdné branky. Asistence: Eric Selleck.

58:10
    Foltán na střídačce, domácí to vyzkouší v šesti.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:53
    Icing Nitry. Vhazuje se u branky Foltána.

57:30
    Foltán je zpět v brance.

57:26
    Nitra to zkouší bez brankáře.

56:38
    Bystrica se nyní drží v útočném pásmu a vytvořila si menší tlak, Nitra se musí bránit a s domácími to dnes již nevypadá moc dobře.

55:48
    Domácí se nyní nemůžou dostat k puku a čas na drama se jim pomalu krátí.

54:26
    McCormack vybídl na modré čáře ke střele Kerbashiana, ale jeho nebezpečná střela Williamse nepřekonává.

53:35
    Komerční přestávka.

52:49
    "Berani" drží puk na hokejkách a domácím ho vůbec nepůjčují.

51:05
    "Berani" si hlídají střední pásmo a nepouští domácí k šancím.

49:38
    Oba týmy v plném počtu.

49:10
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ohrožení Williamse z toho není.

48:00
    Bystrica nyní nikam nespěchá má náskok dvou branek.

47:38

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 14. Buček, 17. Kerbashian (Majdan, Lantoši), 19. Slovák (Blackwater) – 4. Faille (Southorn), 15. Asselin (Selleck, Faille), 26. Higgs (Bartánus, Koper), 30. Selleck (Gabor), 47. Faille (Selleck), 59. Faille (Selleck)

HK Nitra: Foltán (Šimboch) – Mezei, McCormack, Korím, Morrison, Pupák, Versteeg, Sloboda, Hvizdoš – Lantoši, Slovák, Blackwater – Scheidl, Kerbashian, Majdan – Buček, Bortňák, Hrušík – Pätoprstý, Čaládi, Minárik
    HC´ 05 Banská Bystrica: Williams (Baroš) – Biro, Southorn, Mihalik, Sloboda, Ďatelinka, Kubka, Košecký – Selleck, Faille, Asselin – Bartánus, Higgs, Koper – Kabáč, Češík, Gabor – Török, L. Lunter, Sarvaš

Rozhodčí: Peter Lokšík, Milan Novák – Tomáš Gegáň, Jozef Valo – Dalibor Beniač