Buffalo – NY Islanders 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 2:3 (kon.)
St. Louis – NY Rangers 1:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 6:3 (kon.) | Detroit – Florida 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Los Angeles 2:3 (po pr.) | Anaheim – Tampa 1:2 (po pr.) | Dallas – Montreal 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 3:4 (kon.) | Calgary – San Jose 8:5 (kon.) | Chicago – Boston 2:4 (kon.)

Montreal právě vstřelil branku!
    Dallas si v této sezóně ani jednou nevyzkoušel samostatné nájezdy a v tomto kalendářním roce už to nestihne, neboť tohle prodloužení už po čtrnácti vteřinách prohrál. Max Domi vyhrál důležité buly na Byrona, který vyrazil dopředu a přes Heiskanena přihrál na JEFFA PETRYHO. Ten přebruslil Seguina a vystřelil nad padajícího Bishopa. Asistence: Paul Byron, Max Domi.
    49:17 Phillip DANAULT - 2:2

49:17
    Canadiens vyrovnávají na 2:2! Tatar zasekl na pravém křídle a vrátil puk k modré čáře. Weberova obávaná střela byla nepřesná, ovšem puk spadl k PHILIPU DANAULTOVI a ten po rychlém výpadu zpoza branky nadvakrát protlačil puk mezi levou nohu Bishopa a brankovou konstrukci. Asistence: Shea Webera, Tomáš Tatar.
    36:34 Jamie BENN - 2:1

36:34
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars využívají přesilovou hru a poprvé v utkání vedou! Klingberg přihrál na pravou stranu Seguinovi, který střílenou nahrávkou trefil nohu Niemiho. Z následné dorážky se prosadil JAMIE BENN, který tak potrestal faul svého bratra. Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.

35:38
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordie Benn – 2 min., hákování).

29:57
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Spezza – 2 min., podrážení).

28:22
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jeff Petry – 2 min., hákování).

24:28
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Connor Carrick – 2 min., držení hole).
    23:02 Radek FAKSA - 1:1

23:02
    Ve čtvrté minutě druhé třetiny je srovnáno na 1:1! Ničuškin si poradil ve změti těl a hokejek a projel přes střední pásmo. V tom útočném posunul puk malinko doleva na RADKA FAKSU a ten poslal svou střelu švihem přesně k vzdálenější tyči. Asistence: Valerij Ničuškin.
    16:35 Phillip DANAULT - 0:1

16:35
    Hosté se v sedmnácté minutě dostávají do vedení! Jordie Benn se zbavil kotouče a přihrál ho do rohu útočného pásma na dalšího defenzivního hráče Kulaka. Ten si přesto počínal za brankou jako ofenzivní mazák a s menším přispěním Carrickovy nohy dostal bekhendovou přihrávku před brankoviště, kde se střelou z otočky prosadil PHILLIP DANAULT. Asistence: Brett Kulak, Jordie Benn.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 24. Faksa (Ničuškin), 37. Ja. Benn (Seguin, J. Klingberg) – 17. Danault (Kulak, Jo. Benn), 50. Danault (S. Weber, Tatar), 61. Petry (Byron, Domi)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Honka, C. Carrick – Gurjanov, Seguin, Ja. Benn (C) – Radulov (A), Hintz, Janmark – B. Ritchie, Faksa, Comeau – Ničuškin, Spezza (A), D. Shore.
    Montreal Canadiens: Niemi (McNiven) – S. Weber (C), Mete, Petry, Reilly, Jo. Benn, Kulak – Byron (A), Domi, Drouin – Gallagher (A), Danault, Tatar – A. Shaw, Kotkaniemi, Lehkonen – Deslauriers, Chaput, Agostino.

Rozhodčí: Morton, Kozari – Devorski, Kovachik

Diváci: 18 532