Pittsburgh – Winnipeg 4:0 (kon.) | Detroit – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Columbus 4:2 (kon.)
Dallas – Washington 2:1 (po pr.) | Colorado – NY Rangers 6:1 (kon.) | Arizona – New Jersey 2:3 (0:2 po s.n.)
Anaheim – Vegas 2:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 3:4 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:3 (po pr.)
Dallas Stars
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Washington Capitals
Sobota 05.01.2019, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

55:35
    Dallas bude hrát další oslabení, když je na dvě minuty za sekání vyloučen Brett Ritchie (DAL).

49:34
    Condra (DAL) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když zahákoval Burakovského.

36:09
    Lars Eller (WSH) trefil svou holí do obličeje Hintze, takže za svůj prohřešek dostává dvě minuty.

31:39
    Alexander Radulov (DAL) dostává dvě minuty za hákování, avšak na trestnou putuje i Michal Kempný (WSH), jenž dostává dvě minuty za simulování.

24:30
    Roman Polák putuje na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

12:46
    Alex Ovečkin (WSH) to nyní přehnal se svým důrazem a dohrál Lindella, který tento náraz vůbec nečekal, a ruský útočník tak dostává dvě minuty.

05:28
    Domácí se už hnali do zajímavého útoku, který málem skončil střelou Spezzy, ale Matt Niskanen (WSH) zatáhl za záchranou brzdu a dostává dvě minuty za hákování.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. Seguin (Faksa, Radulov), 64. Seguin (Radulov, Hintz) – 31. Eller (Burakovsky, Orpik)

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Honka – Radulov, Seguin, Ničuškin – B. Ritchie, Spezza, D. Shore – Comeau, Faksa, Pitlick – Condra, Hintz, Janmark.
    Washington Capitals: Copley (Holtby) – Carlson, Kempný, Orlov, Niskanen, Bowey, Orpik – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin – Oshie, Bäckström, J. Vrána – Connolly, Eller, Burakovsky – Smith-Pelly, Boyd, Stephenson.