Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Kobra – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 9:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:8 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:1 (po s.n.) | Třemošná – PZ Kladno 2:0 (kon.)
HC Kometa Brno
6:2 (1:0, 3:0, 2:2 - N 1:0)
AZ Havířov
Sobota 05.01.2019, 12:30 • DRFG arena • Extraliga dorostu • Nadstavba B

Kometa vítězí i v prodloužení a ponechává si doma všechny čtyři body. O vítěství v základní části Kometa rozhodla ve druhém dějství, kdy v závěru třetiny vsítila tři branky. To je pro toto utkání vše, někdy příště na počtenou. (15:22:07)

62:37
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno vítězí i v prodloužení a získává všechny čtyři branky. Brabenec si udělal kličku, uvolnil se předal puk JAKUBOVI KOSOVI, který střelou překonal hostujícího brankáře. Asistence: Patrik Fajmon, Jakub Brabenec.

62:22
    Brabencec si vyjel na střed hřiště, ale zamířil přesně do středu branky.

62:04
    Útočnou akci hostů zastavil ofsajd.

61:20
    Sedláček se dostal před obránce a natlačil se na brankáře, ale nedokázal přehodit beton Zlatnického.

60:44
    Havířov byl blízko gólu, ale za Bizoněm zvoní pouze tyč!

60:32
    Brno začíná prodloužení s pukem na hokejkách.

60:01

Třwtí třetina přinesla nejdříve pátou branku Komety, ale pak Havířov přidal dvě branky a zdramatizoval utkání. Výhru v závěru Kometě pojistil úspěšným trestným střílením Vyroubal.

59:59
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Horký – 2 min., hrubost).

59:27
    Utkání se již pouze dohrává, oba celky čekají na prodloužení.

58:06
    TOMÁŠ VYROUBAL před zahájením nájezdu zlomil hůl, dojel si pro novou a pak už se rozjel. Zvolil pozvolnější nájezd, nic moc nenaznačil a zakončil střelou po ledě. Bez asistence.

58:06
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kubíček – trestné střílení, hákování).

58:06
    Vyroubal byl faulován v úniku a bude to trestné střílení!

57:10
    Kometa je v plném počtu a Šalé se dostal se spoluhráčem do úniku dva na jedno, který však nevyužili.

56:40
    Kometě se povedlo vytlačit puk mimo hřiště a o chvíli později vyhodit touš do bezpečí.

55:44
    Hosté pěknou kombinací uvolnili Horvátha, který pálil z dvou metrů na domácího brankáře, který dokázal střelu vyrazit do rohu.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 16. Otava (Sever), 35. Brabenec (Sedláček, Harmim), 39. Kos (Brabenec, Sedláček), 39. Kos (Fajmon, Brabenec), 45. Sedláček (Brabenec, Kos), 59. Vyroubal (TS), 63. Kos (Brabenec, Fajmon) – 45. Pavlačka (Moškoř, Becher), 53. Becher (Moškoř)

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Fajmon "A", Němec, Prčík – Brabenec "C", Kos "A", Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal.
    AZ Havířov: Nowak (41. Zlatnický) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček P., Kubíček R., Zmarzlák – Svozil, Pavlačka "A", Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Belan, Szturc "C", Bárta, Horváth.

Rozhodčí: Michal Antonín – Radek Husák, Jan Vašíček