Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Kobra – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 9:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:8 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:1 (po s.n.) | Třemošná – PZ Kladno 2:0 (kon.)
HC Kobra Praha
4:6 (0:3, 2:1, 2:2 - N 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 05.01.2019, 12:00 • Zimní stadion Kobra, Praha-Braník • Extraliga dorostu • Nadstavba C

Z naší strany je to pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a třeba u dnešního večerního zápasu Kobry zase na viděnou. (15:44:25)

Sparťané po vyrovnané koncovce a nadstavbovém prodloužení berou všechny 4 body. Kobra i přes sympatický výkon zůstává bodově naprázdno.

Sparťané vstoupili do utkání jako uragán. Po pěti minutách se v přesilové hře prosadil Krupička, o šest minut později přidal gól Mácha a v 16. minutě střelecky načal svůj hattrick střelou pod víko Broš. Po první třetině se odcházelo do šaten za stavu 0:3.

Domácí hráči v úvodu třetiny hráli dvojitou přesilovku, gól se jim ale vstřelit nepodařilo. Poprvé se střelecky prosadili až ve 28. minutě, kdy Mašek od modré vymetl technickou střelou levou šibenici sparťanské branky. Další gól přidal o čtyři minuty později Tůma. Najednou to tak bylo jenom o jeden gól. Ve 37. minutě ale Spartu poslal opět do dvojbrankového vedení Krupička. Druhá třetina tak skončila 2:4.

První desetiminutovka třetí třetiny nenabídla zrovna pohledný hokej. V té druhé se ale oba týmy konečně rozjely k lepším výkonům, v 52. snižoval domácí Rajilic, za dvě minuty to bylo ale po proměněném trestném střílení Vitoucha opět o dva góly. Velký rozruch způsobil povedený gól Strana v 55. minutě, všechny naděje Kobry ale uzemnilo zbytečné vyloučení a následný gól Broše v 58. minutě.

Po Brošově gólu v 64. minutě hosté z Holešovic brali i bod za výhru v nadstavbovém prodloužení.

63:17
    Sparta právě vstřelila branku!
    Vitouch poslal JOSEFA BROŠE do stoprocentní šance, ten neváhal a povedenou kličkou do strany trefil rozhodující gól nadstavbového prodloužení.

63:00
    Tůma šel do kličky, ta se mu ale moc nepovedlo a puk tak mají k dispozici hosté.

62:12
    Tichý v dobré střelecké pozici, jeho technickou střelu ale blokuje jeden z hostujících obránců.

61:20
    I na druhé straně to jiskří. Brůna ale domácího gólmana nepřekonal.

61:15
    Bucek v obrovské šanci. Z parádní střelecké pozice ale pálí mimo.

60:00
    Nadstavbové prodloužení 3 na 3 právě začalo.

Po konci utkání nás čeká ještě nadstavbové prodloužení 3 na 3.

59:59
    Jan Krupička v závěru utkání unikal na osamoceného Dlouhého. Nakonec ale nestihl ani vystřelit.

59:40
    Sparťanům se podařilo vyhodit.

59:16
    Kapitán domácího celku Daniel Král zůstal po tvrdém hitu u hrazení ležet na zemi. Teď v péči zdravotníka odchází na vlastní střídačku a vypadá to, že v dnešním utkání určitě nebude pokračovat.

59:16
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Horáček – 2 min., hrubost).

59:00
    Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:00
    A je rozhodnuto! Krupička našel výbornou přihrávkou úplně volného JOSEFA BROŠE, který střelou do levé šibenice přelstil přemisťujícího se Černého! Asistence: Jan Krupička, Adam Mácha.

57:41
    Střelu Krupičky od modré Černý vyrážečkou vyrazil do mantinelů za vlastní brankou.

57:33
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Tichý – 2 min., podrážení).

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 28. Mašek (Tůma, Valenta), 32. Tůma (Bucek), 52. Rajilic, 55. Strnad (Valenta, Bucek) – 5. Krupička (Broš), 12. Mácha (Horáček), 16. Broš (Mácha, Krupička), 37. Krupička, 54. Vitouch (TS), 58. Broš (Krupička, Mácha), 64. Broš (Vitouch)

HC Kobra Praha: Černý (Tuček) – Bucek (A), Mašek, Šesťák, Bartoň, Frydrich – Král (C), Tichý (A), Rajilic, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Kvasnička, Tůma
    HC Sparta Praha: Dlouhý (Krbeček) – Tomov, Brůna, Ducháč (A), Ludvík, Menzel, Horáček – Pražák, Broš, Mácha, Holl, Krupička, Straka, David, Červenka, Kalný, Němec, Vitouch (C), Výkruta

Rozhodčí: Jakub Hornáček – Jan Sekera, Jakub Dědek