Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Kobra – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 9:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:8 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:1 (po s.n.) | Třemošná – PZ Kladno 2:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
9:2 (2:0, 6:0, 1:2 - N 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 05.01.2019, 12:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Nadstavba D

63:27
    Domácí hráli ve čtyřech, což je při hře tři na tři samozřejmě moc, a budou se bránit. Menší trest jde odpykat Vojtěch Port.

58:35
    Že by desítka pro Jihlavu? Ideální možnost, jelikož domácí budou hrát po hákování Davida Polodny přesilovou hru.

Na vyloučení: 2-5.

48:03
    Samuel Pecka bude nyní sledovat snažení svých spoluhráčů z trestné lavice, neboť je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-4.

39:36
    Dvě minuty pro Václava Vranku. Vysoký jihlavský bek totiž fauloval kolenem a bude hru sledovat nyní – a asi i ze začátku třetí třetiny – z trestné lavice.

Na vyloučení: 2-3.

31:18
    David Polodna, který ještě nedávno hrál za Jihlavu, dostává dvě minuty za sekání a možná nyní padne pátý jihlavský gól.

Na vyloučení: 1-3.

20:00
    Současně s koncem první třetiny ještě vidíme naprosto zbytečný faul u žďárské střídačky, kdy Václav Macek poslal na hrazení soupeře a jsou z toho dvě minuty za hrubost. Druhou část tak začneme ve čtyřech na obou stranách.

Na vyloučení: 1-2.

18:17
    Před koncem první třetiny, která zatím běží velice plynule, je zde další vyloučení. Střelec prvního gólu a autor asistence na druhé trefě Ondřej Broža jde ven za krosček.

Na vyloučení: 1-1.

01:33
    Po žďárském zakázaném uvolnění je zde první trest a přesilovku si zahraje Jihlava. Patrik Elis jde ven na dvě minuty za podrážení.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Broža (Melenovský, Matějíček), 8. Báťa (Broža, Sapík), 26. Broža, 28. Broža (Jungwirth), 32. Adam (Pigl, Melenovský), 34. Zdarsa (Port, Bulík), 38. Kravec (Adam), 40. Pavelec (Sapík), 51. Pavelec (Štorek, Bulík) – 42. Staněk (Sochor), 53. Polodna (Pelikán, Staněk), 65. Sopotnik (Polodna, Pelikán)

HC Dukla Jihlava: Maláč (41. – 61. Švec) – Matějíček, Adam, Hrbek, Sapík, Port, Vranka, Šabatka – Pigl, Melenovský, Jungwirth – Broža, Pavelec, Bulík – Kravec, Zdarsa, Báťa. Trenér: Štěpán Moravec
    SKLH Žďár nad Sázavou: Prchlík (28. – 41. Havlík) – Beran, Macek, Sochor, Pelikán, Pecka – Polodna, Sopotnik, Staněk – Procházka, Doležal, Elis – Kotrba, Šantora, Brúha – Nerad. Trenér: Jozef Čepan

Rozhodčí: Maršálek – Král´, Kučera