Rusko – Švýcarsko | 5:2 (kon.) | | | USA – Finsko | 2:3 (kon.) |
Třinec – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Liberec | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Zlín – Plzeň | 2:3 (po pr.) |
Chomutov – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 0:3 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Švédsko – Kanada | 1:2 (kon.) | | | Finsko – Japonsko | 2:1 (kon.) | | | USA – Rusko | 3:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 0:1 (kon.) |
Boston – Buffalo | 2:1 (kon.) | | | Montreal – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Florida – Columbus | 3:4 (po pr.) |
Toronto – Vancouver | 5:0 (kon.) | | | St. Louis – NY Islanders | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Edmonton | 4:0 (kon.) |
San Jose – Tampa | 5:2 (kon.) | | | Ottawa – Carolina | 4:5 (kon.) | | | Vegas – New Jersey | 3:2 (kon.) |
Arizona – NY Rangers | 5:0 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 5:1 (kon.) | | | Detroit – Washington | 2:3 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 6:3 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 3:2 (kon.) |
Ufa – Chabarovsk | 6:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 0:2 (kon.) | | | Minsk – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) |
Dynamo Moskva – Riga | 1:2 (po pr.) | | | Jaroslavl – HC Slovan | 1:0 (kon.) | | | Jokerit – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:7 (kon.) |
Salzburg – Kometa Brno | 5:2 (kon.) |
Zvolen – Poprad | 4:0 (kon.) | | | Nitra – MAC Budapešť | 6:1 (kon.) | | | Trenčín – Žilina | 5:4 (kon.) |
Košice – Banská Bystrica | 3:5 (kon.) | | | Miskolc – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 5:0 (kon.) |
Prešov – Nové Zámky B | 13:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 1:7 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 1:4 (kon.) |
Humenné – Martin | 4:0 (kon.) | | | Dubnica – Trnava | 12:1 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Spišská N. Ves | 4:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Krnov | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 3:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – Kobra Praha B | 4:3 (kon.) |
HC Baník Sokolov B – Tachov | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Čáslav – Poděbrady | 5:3 (kon.) | | | Pelhřimov B – Soběslav | 4:8 (kon.) |
Č. Krumlov – HC Vimperk | 0:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Telč | 6:9 (kon.) | | | HC Jičín – HC Varnsdorf | 7:1 (kon.) |
Nová Paka – N. Město n. M. | 8:0 (kon.) | | | Opočno – Semechnice | 8:6 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 7:6 (po pr.) |
Trutnov – Náchod | 3:6 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 5:2 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 5:1 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 8:3 (kon.) | | | Choceň – Skuteč | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Lanškroun – Chotěboř | 2:5 (kon.) |
Uničov – Břeclav | 3:1 (kon.) | | | Boskovice – Brumov | 2:5 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Uh.Brod | 7:6 (po pr.) |
Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 6:4 (kon.) | | | Kutná Hora – Mladá Boleslav B | 2:6 (kon.) | | | Rakovník – Neratovice | 3:2 (kon.) |
Klatovy – Nejdek | 7:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 7:3 (kon.) |
Linz – Znojmo | 1:6 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – AHC Dynamo | 4:5 (kon.) | | | Tango Klatovy – Marsy Klatovy | 5:2 (kon.) | | | Poběžovice – HC Vizi | 2:1 (kon.) |
HC Čápi – Tomahawk | 4:0 (kon.) |
Česko – Slovensko | 10:3 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (*17:00) |
po prodl.
Berani Zlín
2:3
(0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
50:35
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Denis Kindl – 2 min., podrážení).
|
|
39:01
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Denis Kindl – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:51
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Žižka – 2 min., podrážení).
|
|
28:35
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vojtěch Němec.
|
|
27:25
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jiří Ondráček – 2 min., sekání).
|
|
27:16
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jan Kovář – 2 min., vysoká hůl).
|
|
25:05
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jan Eberle – 2 min., sekání).
|
|
18:19
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jaroslav Kracík – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
33. Žižka (Lakatoš, P. Sedláček), 34. Fořt (J. Ondráček, Kubiš) – 35. Gulaš (Jan Kovář, Jones), 48. Gulaš, 61. Gulaš (Čerešňák, Jan Kovář)
Rozhodčí: Pešina, Kubičík – Svoboda, Ganger
Diváci: 4185
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
J. Sedláček (Štůrala) – Nosek (A), Freibergs, Valenta, Žižka (C), Řezníček, Zbořil, Padrnos – J. Ondráček, Fořt, Kubiš (A) – E. Kulda, Fryšara, Popelka – Šlahař, P. Sedláček, Lakatoš – Okál, Honejsek, Herman.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák – Indrák (A), Jan Kovář (A), Gulaš (C) – V. Němec, Kracík, Kratěna – Straka, Kodýtek, Eberle – Kantner, Preisinger, D. Kindl.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák – Indrák (A), Jan Kovář (A), Gulaš (C) – V. Němec, Kracík, Kratěna – Straka, Kodýtek, Eberle – Kantner, Preisinger, D. Kindl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pešina, Kubičík – Svoboda, Ganger
Diváci: 4185
Vendula Zdražilová