Bohemians – Vítkovice 3:10 (kon.) | Ostrava – Slavia Plzeň 18:0 (kon.) | Židenice – Chodov 1:4 (kon.)
Ne – Panthers 6:2 (kon.) | Střešovice – Jičín 5:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
5:3 (1:1, 4:0, 0:2)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 06.01.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 16. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání. Přeji Vám krásný zbytek dne. (20:00:00)

Nejlepší hráčky dnešního utkání
    Domácí – Daniela Reindlová
    Hosté – Nikola Kuchařová

Třetí třetina dopadla lépe pro Jičín. Podařilo se jim vstřelit dvě branky. Ovšem nestačilo to na domácí tým, který je dnešním vítězem utkání. Třetí třetina skončila v poměru 0:2 pro hosty.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:07
    Jičín hraje v šesti hráčích.

57:05
    Hra je velmi vyrovnaná soupeři se často střídají na míčku.

55:47
    Hra je v rychlém tempu.

54:26
    Jičín právě vstřelil branku! NIKOLA KUCHAŘOVÁ jela sama na branku. Po náznaku ke střele zmátla gólmanku a míček se dorazil od tyčky branky přímo do sítě. Bez asistence.

53:12
    Zdá se, že timeout domácím pomohl. obsazují si branku soupeře a dostávají se do vhodné pozice ke střele.

52:53
    Oddechový čas pro domácí.

52:14
    Domácí hrají v plném počtu.

51:00
    Jičín měl několik šancí. Ovšem ani jedna střela na branku neskončila gólem.

50:15
    Jičín je opět ve výhodě. Ihned obsazuje branku soupeře.

50:14
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Karolína Vachušková – 2 min., hra rukou).

50:00
    Opět se týmy dostaly do stejné situace, nemůžou si najít volného hráče na přihrávku.

48:28
    Domácí jsou v plném počtu.

48:12
    Jičín využívá své přesilové hry, ovšem gól zatím nepadl.

46:28
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Natálie Houžvičková – 2 min., Bránění ve hře).

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 17. Reindlová (Vachušková), 26. Reindlová (Zabavská), 27. Zabavská (Reindlová), 32. Matěvosová (Machková), 39. Vachušková – 18. Žůrková (Jarolímová), 46. Kosová (Svobodová), 55. Kuchařová

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Janglová) – Válková, Zikmundová, Machková – Zelinková, Prontekerová, Vachušková – Reková, Reindlová, Viplerová – Marko, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Vlachová, Faťunová – Kramperová, Rybínová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.