Ufa – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Dynamo Moskva – Riga 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – HC Slovan 1:0 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 1:4 (kon.)
Dynamo Moskva
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Dinamo Riga
Neděle 06.01.2019, 15:00 • Megasport Arena • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (17:30:47)

Československá stopa v utkání

Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) – čas na ledě: 17:40, 2 hity, 3 zablokované střely.

Riga dokázala za sedm dní hned dvakrát porazit silné Dynamo Moskva, dnes se tomu tak stalo po brance v prodloužení a výsledkem 2:1!

63:32 Andris DŽERINŠ - 1:2

63:32
    Riga právě vstřelila branku!
    Riga rozhoduje v přesilovce čtyřech proti třem, ale hodně diskutovatelnou brankou! Michal Čajkovský si lehl do střely a zůstal po zásahu pukem ležet na ledě, nicméně sudí nechali ve hře pokračovat a domácí v tu chvílí bránili de facto ve dvou hráčích. Této výhody využil ANDRIS DŽERINŠ, jenž překonal zblízka Bočarova – 1:2! Asistence: Martinš Dzierkals a Kristaps Zile.

63:01
    Linus Videll přestřelil branku z před brankového prostoru!

62:15
    Jevgenij Mozer vypíchl kotouč a zdržel navíc rozehrávku Rigy za její brankou.

62:00
    Dynamo vyhrálo buly a vyhodilo kotouč.

61:46
    Trenér Rigy Ankipans si vzal oddechový čas!

61:46
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min., hrubost).

61:32
    Stále je signalizované vyloučení Dynama a již teď hrají hokejisté čtyři na tři.

61:01
    Andris Džerinš získal kotouč a navíc je signalizované vyloučení domácích!

60:20
    Dmitrij Kagarlickij ranou z pravého křídla minul jen těsně vzdálenější tyč!

60:01
    Důležité úvodní buly vyhrálo domácí Dynamo.

60:01

Šedesát minut nám na odhalení vítěze dnešního utkání nestačilo. Za pár minut uvidíme prodloužení třech proti třem, které bude trvat maximálně pět minut.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 22. Pepeljajev (Rajsov, Igumnov) – 55. Darzinš (Videll), 64. Džerinš (Dzierkals, Zile)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Čajkovský (A), Menšikov, Mironov, J. Zajcev, Pepeljajev (A) – Tarasov, Šipačov, Kagarlickij – V. Kuljomin, Mozer, Mojsejev – I. Makarov, Indrašis, Brjukvin – Karlin, Igumnov, Rajsov.
    Dinamo Riga: Gudlevskis (Biljalov) – Šulenin, Gimajev, Zile, Ališauskas, Mamcics, Balinskis, Pedan – Pavlovs, McMillan, Gillies (C) – Dzierkals, Videll, Darzinš (A) – M. Redlihs, Džerinš, Kalns (A) – Meija, Razgals, Gegeris – Berzinš.

Rozhodčí: Bondar, Fraňo – Dědulja, Otmachov.

Diváci: 10539