Vegas – New Jersey 3:2 (kon.) | Arizona – NY Rangers 5:0 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.)
Detroit – Washington 2:3 (kon.) | Anaheim – Edmonton 0:4 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 3:5 (kon.)
Anaheim Ducks
0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
Edmonton Oilers
Pondělí 07.01.2019, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

57:13
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andy Welinski – 2 min., krosček).

57:01
    Obrovská šance Ducks. Kesler nejprve nastřelil tyč, Gibbons následně narazil na levý beton dnes skvělého Talbota.

55:30
    Talbot se znovu musel míti na pozoru. Zakrořit totiž musel proti střele tečované Getzlafem.

50:27
    Kassianova dobrá šance z pravé strany, při přečíslení. Gibson ale zachránil svůj tým od inkasování pátého gólu.

42:29
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Jesse Puljujärvi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

38:54
    Pěknou kombinaci Oilers nyní zakončoval McDavid. Gibson ale předved dobrý zákrok.

27:25
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Brandon Montour – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Milan Lucic – 2 min., nesportovní chování + 2 min., hrubost).
    27:25 Leon DRAISAITL - 0:4

27:25
    Edmonton právě vstřelil branku!
    4:0 pro Oilers! Střela Jonese z levé strany byla zablokována Kaše. Z mezikruží následně skóroval LEON DRAISAITL. Německý útočník si tak připsal třiadvacátou trefu v letošní sezoně! Asistence: Caleb Jones.

26:16
    Rána Montoura z pravého kruhu pro vhazování, Talbot zasahuje.

23:41
    Velmi kvalitní příležitost pro Draisaitla, Gibson ale předvedl dobrý zákrok.
    19:49 Kyle BRODZIAK - 0:3

19:49
    Hosté skórují při vlastním oslabení, necelých 11 vteřin před koncem první třetiny! Autorem gólu je KYLE BRODZIAK, který zakončil bekhendem útočnou akci Nugenta-Hopkinse. Pro Brodziaka čtvrtý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins.

19:17
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Caleb Jones – 2 min., vysoká hůl).

18:46
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Leon Draisaitl – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., hrubost).

16:46
    O snížení na 1:2 se nyní mohl postarat Henrique, který střílel dobře z levého kruhu pro vhazování. Talbot ale znovu stál na správném místě.
    16:05 Jesse PULJUJÄRVI - 0:2

16:05
    Olejáři jdou do dvougólového vedení! Prosazuje se bekhendem z předbrankového prostoru JESSE PULJUJÄRVI. Jeho čtvrtý gól v letošní sezoně, 2:0 pro kanadský celek! Asistence: Darnell Nurse, Ryan Nugent-Hopkins.

12:33
    Dva velmi dobré zákroky Talbota po chybě, kterou vyrobil v obranné třetině Khaira. Stříleli Silfverberg a Cogliano.
    07:37 Connor MCDAVID - 0:1

07:37
    Osmá minuta utkání, Oilers otevírají skóre! Kotouč za Gibsonova záda dostal na několikátý pokus, poněkud se štěstím, CONNOR MCDAVID. Pro kapitána Edmontonu čtyřiadvacátý gól v této sezoně! Asistence: Zach Kassian, Caleb Jones.

01:39
    Dobrý bekhend Kašeho z předbrankového prostoru, Talbot ale dokázal touš vytěsnit.

00:26
    Silfverberg obkroužil bránu soupeře, přičemž následně z levého kruhu otestoval dobrou střelou Talbotovu pozornost.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 8. McDavid (Kassian, Jones), 17. Puljujärvi (Nurse, Nugent-Hopkins), 20. Brodziak (Nugent-Hopkins), 28. Draisaitl (Jones)

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Fowler, Manson (A), Mahura, Welinski – Åberg, Getzlaf (C), O. Kaše – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Gibbons, Rowney, Sherwood.
    Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – Nurse, K. Russell, Jones, A. Larsson, Gravel, Petrovic – Khaira, McDavid (C), Kassian – Rieder, Draisaitl, Chiasson – Lucic (A), Nugent-Hopkins (A), Puljujärvi – Gambardella, Brodziak, Rattie.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Jake Brenk – Brian Mach, Brandon Gawryletz

Diváci: 17 317