Toronto – Nashville 0:4 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Minnesota 0:1 (kon.)
Chicago – Calgary 3:4 (kon.) | San Jose – Los Angeles 3:1 (kon.)
San Jose Sharks
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Los Angeles Kings
Úterý 08.01.2019, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký hezký den a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:09:34)

Střely na branku: 29 – 23

Je dobojováno. Domácí hokejisté neměli ve třetí třetině nic jistého, hosté se snažili o vyrovnání a měli několik šancí. Ovšem pozorný Martin Jones je nepustil ke srovnání stavu skóre. Hostům nepomohla ani závěrečná powerplay, v té se do prázdné klece trefil Joe Thornton, jenž tak zpečetil dvoubodový večer v SAP centru. O vítěznou trefu se ve druhé třetině postaral Tomáš Hertl.

59:39 Joe THORNTON - 3:1

59:39
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Po nepřesné akci hostů se k puku dostali domácí hráči, vyvezli ho z obranného pásma a poté JOE THORNTON trefuje zcela prázdnou branku Los Angeles – 3:1. Asistence: Erik Karlsson.

58:00
    Hosté jsou už v plném počtu.

59:05
    Branka hostů je prázdná, Los Angeles to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:31
    Domácí se v přesilové hře uhnízdili v pásmu Los Angeles a kombinovali, ale jejich pokusy mezi tři tyče nezamířily.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

57:40
    Následuje další komerční přestávka.

56:59
    Walker nyní zastavil pronikajícího Logana Coutureho a ten se nemohl dostat do zakončení mezi kruhy.

56:36
    A hned se snaží o kombinaci před brankou domácích, ovšem jejich souhru překazil obránce Brent Burns, který hned na to otáčí hru.

56:00
    Hostům začíná velmi rychle ubíhat čas. Na srovnání stavu skóre mají čtyři minuty.

55:26
    Po dalším zákroku Martina Jonese se vhazuje po jeho levé ruce. Brankář San Jose totiž před dotěrnými hosty nechal hru přerušit.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 18. Donskoi (E. Kane, E. Karlsson), 30. Hertl (E. Karlsson, M. Jones), 60. J. Thornton (E. Karlsson) – 24. Kopitar (D. Brown, Kovalčuk)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, J. Ryan, E. Karlsson, Dillon, Heed – Pavelski (C), J. Thornton (A), Sörensen – Meier, Couture (A), Radil – Donskoi, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Labanc.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Forbort, Walker, Muzzin, Fantenberg, Phaneuf – D. Brown, Kopitar (C), Kovalčuk – Leipsic, J. Carter (A), Iafallo – Toffoli, Kempe, Hagelin – Wagner, N. Thompson, Clifford.

Rozhodčí: Watson, Rehman – Devorski, Cameron

Diváci: 15447