Irák – Vietnam 3:2 (kon.) | Saúdská Arábie – KLDR 4:0 (kon.)
Saúdská Arábie
4:0 (2:0)
KLDR
Úterý 08.01.2019, 17:00Mistrovství Asie • Skupina E

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (18:59:26)

Fauly: 7:11

Zápas je u konce, Saúdská Arábie potvrdila roli favorita a došla si pro jednoznačné vítězství 4:0 nad KLDR. Arabové byli celý zápas lepší a o jejich výhře nemohlo být pochyb. Ve 28. minutě konečně její tlak zužitkoval krásnou střelou z dálky Báhibrí. O devět minut později to bylo 2:0, když se po standardní situaci prosadil Al Fajíl. Poté byla navíc vyloučena největší korejská hvězda Han Kwang a bylo de facto rozhodnuto. Ve druhém poločase si sice KLDR nějaké šance vytvořila, ale brankář Arabů Al Uvajs byl bezchybný. Arabové navíc přidali další dvě branky, když se nejprve prosadil Al Davsarí a pak ještě těsně před koncem Al Muvallad.

90+5

90+5
    Korejci se ubránili a to je pro tento zápas všechno.

90+4
    Ještě jeden rohový kop budu mít Saudská Arábie.

90+3
    Čtyřminutové nastavení už je skoro u konce.

90+2
    Pozorný musí být stále na druhé straně také Al Uvajs, nyní musel vyrážet střelu z dálky k jeho pravé tyči.

90+1
    Myong si poradil s rohovým kopem Arábie, za každou cenu nechce popáté inkasovat.

90+1
    Střídání v týmu KLDR: ze hřiště odchází Ri Yong Jik, přichází Ri Kwang-Hyok.

89
    Korejci znovu sahají ke zbytečně brutální hře, žlutou kartu dostává Jong Il-Gwan
    87. Fahad Al Muvallad - 4:0

87
    Saúdská Arábie právě vstřelila branku!
    FAHAD AL MUVALLAD dostal míč do vápna, kde mu dopřáli Korejci velkém množství prostoru i času a on toho dokonale využil, z blízka propálil brankáře Myonga. Arabové vedou už 4:0.Asistence Hamdan Al Šamrání.

86
    Ri Yong se omlouvá, protože jeho rána z velké dálky byla pořádně nepřesná.

84
    Střela Arabů skončila vedle, tentokrát tedy nemusel Ri Myong zasahovat.

83
    KLDR se dokázala ubránit tomuto rohového kopu. Arabové jsou opět u míče.

82
    Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Jasír Al Šahrání, přichází Hamdan Al Šamrání.

82
    Nakonec Saúdská Arábie zvýšila rychlost a přišel centr z levé strany. Brankář Myong ho přizvedl na rohový kop.

81
    Arabové nepůjčují Korejcům míč, ale zatím ho drží daleko od jejich branky.

Petr Sumbal

Branky: 28. Báhibrí (Bíší), 37. Fatíl (Mughaví), 71. Davsarí (Bíší.), 87. Muvallad (Šamrání)

Karty:   32. Chol-Bom (NKOR), 36. Han (NKOR), 54. I. Ri (NKOR), 89. I. Jong (NKOR)   44. Han (NKOR)

Držení míče: 73 % : 27 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:11.
    Saúdská Arábie: Al Uvajs – Al Brajk, Albulajhí, Al Fatíl, Al Šahrání – Utajf – Báhibrí, Al Davsarí, Al Bíší (72. Gharíb), Al Mughaví – Al Muvallad
    Náhradníci: Abdulláh, Al Amrí, Al Ghanám, Al Chulajf, Al Sajarí, Al Šamrání, Al Šahrí, Al Jamí, Ghálib, Gharíb

KLDR: Ri Myong – S. Kim, C. Kim, An ˇ46. Kyong-Hun Han), I. Ri, Jang (57. Ho) – Han, U. Ri, Yong, Jong – Pak
    Náhradníci: Han, Hyok, Chang Ho, Choi Ri, Kang Ju-hyok, Kang, Y. Kim, K. Ri, T. Ri, Ri Hyok, Sim

Rozhodčí: Green