Gijón – Valencia 2:1 (kon.)
Sporting Gijón
2:1 (1:1)
Valencia CF
Úterý 08.01.2019, 21:30 • Estadio Municipal El Molinón, Gijón • Španělský pohár • Osmifinále
    79. Nick BLACKMAN - 2:1

79
    Gijón právě vstřelil branku!
    Rodrigo sice na přední tyči odvrátil centr Gijónu z rohového kopu, jenže domácí míč do šestnáctky z levého křídla rychle vrátili a střídající NICK BLACKMAN přehlavičkoval vybíhajícího brankáře Jaumeho Doménecha! Nick Blackman pobyl na hřišti jen pár sekund a hned po prvním dotyku s míčem dokázal skórovat.
    45+1. Daniel PAREJO - 1:1

45+1
    Valencia právě vstřelila branku!
    DANIEL PAREJO využil odrazu míče a zpoza šestnáctky napřáhl k nádhernému voleji, který se od břevna odrazil těsně za brankovou čáru, což o minutu později potvrdil systém VAR! Valencia v samotném závěru prvního poločasu vyrovnala na 1:1 a začínáme tedy "od nuly".
    34. Javier NOBLEJAS - 1:0

34
    Andre Sousa podél levé postranní čáry pláchl jednomu z obránců Valencie a do šestnáctky poslal z ostrého úhlu parádní centr, na který si uprostřed pokutového území naběhl JAVIER NOBLEJAS a přízemní střelou bez přípravy poslal míč z velké blízkosti vedle levé nohy brankáře hostujícího týmu do sítě! Gijón přečkal několik šancí soupeře a poté udeřil. Domácí vedou 1:0.

Tomáš Reiner

Branky: 34. Noblejas, 79. Blackman – 45+1. Parejo

Karty:   32. Jimenez (GIJ) – 36. Vezo (VAL)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:13.
    Sporting Gijón: Dani – Molinero, Rodríguez, Babin, Canella (C) – Hernán (67. Diaz), Cofie, Sousa – Álvaro (78. Blackman), Pérez, Noblejas (66. Traver).
    Náhradníci: Mariño – Blackman, Nacho Méndez, Traver, Cordero, Pedro, Neftali.

Valencia CF: Doménech – Wass (68. Piccini), Ruben Vezo, Diakhaby, Gayá – Ferran, Parejo (C), C. Soler, Kang-in – Gameiro (80. Čeryšev), Batshuayi (46. Rodrigo).
    Náhradníci: Neto – Čeryšev, Toni Lato, Rodrigo, Piccini, Garay, Račić.

Rozhodčí: Alberto Undiano. Asistenti: Roberto Alonso, José Baños. Čtvrtý rozhodčí: Rubén Eiriz

Diváci: 9870
    Úterý 15.01.2019
    Valencia - Gijón 3:0

Branky: 66. Mina, 76. Mina, 90. Torres

Karty:   21. Wass (VAL), 41. Diakhaby (VAL), 43. Coquelin (VAL) – 18. Blackman (GIJ), 51. Noblejas (GIJ), 79. Djurdjevic (GIJ)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 11:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 18:15.