Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Kopřivnice – Orlová 7:3 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
BK Havlíčkův Brod
Středa 09.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 20. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:06:35)

Poslední třetina nabídla mnohem aktivnější mužstvo z Havlíčkova Brodu, které zaslouženě ve třetí třetině přidalo hned tři branky a z Bobří hráze si odváží všechny tři body. Hosté tak napravili prohru z posledního utkání a zároveň přerušili vítěznou sérii Valašskému Meziříčí.

59:13
    Utkání už se víceméně dohrává. Obě mužstva jsou si vědomy rozdělení bodového zisku a už si jen vyměňují kotouč z jedné strany na druhou.

58:44
    Havlíčkův Brod v plném počtu.

58:01
    Nahození Holiše od modré schoval Marek ve svém hrudním koši a bez problému přerušuje hru.

57:32
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Ze středního pásma se do prázdné branky trefuje TOMÁŠ SEMRÁD a pravděpodobně rozhoduje o definitivním vítězství svého týmu. Bez asistence.

56:44
    V tom samém čase domácí odvolávají brankáře a zkouší to s šesti hráči v poli!

56:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hrubost).

56:12
    Bruslaři zůstávají v tlaku i přes dvoubrankové vedení a nepouštějí Valachy z jejich pásma. Hosté už ale dobře vědí, že se nemusí nikam hnát.

55:28
    Rebelové se nyní už výrazně přibližují tříbodovému zisku! DAVID MICHÁLEK se sám prosmýkl až před Slovákem a kličkou do forhendu přidává třetí branku svého týmu. Bez asistence.

54:22
    Ve Valašském Meziříčí mohlo být ale rychle srovnáno! Marka zachránila branková konstrukce, když jeho pravá tyčka zazvonila celým stadionem! Velká škoda pro domácí.

53:55
    Slovák na poslední chvíli zastavil další vyloženou šanci soupeře a schoval puk v lapačce.

53:02
    A tlak Rebelů vrcholí jejich druhou brankou! Kapitán hostí MIROSLAV TŘETINA stál ve správný čas na správném místě a bezchybné kombinaci svého týmu zakončoval téměř do prázdné branky. Bruslaři se tak sedm minut před koncem ujímají vedení. Asistence: Patrik Přidal a David Michálek.

52:25
    Valašskému Meziříčí se jen na pár momentů podařilo dostat do útočného pásma. Tak modrobílí puk ztratili a do útočného snažení se znovu řítí hosté.

51:36
    Valaši jsou pod drtivým tlakem soupeře. Až na pár výjimek patři poslední minuty jednoznačně Havlíčkovu Brodu, kterému se však nedaří docílit druhé rozdílové branky.

51:01
    Marek vytěsnil střelu Dvořáka od mantinelu lapačkou do horní sítě, následovat tak bude vhazování po jeho levé ruce.

50:38
    Weintritt zůstal ležet v mezikruží po nepříjemném střetu s protihráčem, sám se ale rychle zvedá a odjíždí na střídačku.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 39. Brunec (Weintritt, Ostrčil) – 24. Ludvík (Chlubna, Semrád), 54. Třetina (Přidal, Michálek), 56. Michálek, 58. Semrád

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Weintritt, Ostrčil, Váňa, Daněk (A), Holiš, Žák, Kamas – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Peška, Pořický – Andris, Dalajka, Paťava – Kuchařík, Dubnický.
    BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vala, Kadeřávek – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík.

Rozhodčí: Novák – Pospíšil, Bartoň.