Vítkovice – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Rusko – Kanada | 1:5 (kon.) | | | Japonsko – Švýcarsko | 1:2 (kon.) | | | USA – Švédsko | 2:0 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:1 (kon.) |
Motor ČB – Poruba 2011 | 0:4 (kon.) | | | Slavia – Benátky n/J | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Přerov – Vsetín | 2:4 (kon.) |
Prostějov – Frýdek-M. | 3:2 (3:0 po s.n.) | | | Kadaň – Litoměřice | 1:2 (kon.) | | | Kladno – Třebíč | 4:2 (kon.) |
Havířov – Ústí n/L | 9:1 (kon.) |
Boston – Minnesota | 4:0 (kon.) | | | NY Islanders – Carolina | 3:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Florida | 5:1 (kon.) |
Buffalo – New Jersey | 5:1 (kon.) | | | Detroit – Montreal | 2:3 (kon.) | | | Tampa – Columbus | 4:0 (kon.) |
Washington – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | Winnipeg – Colorado | 7:4 (kon.) | | | St. Louis – Dallas | 1:3 (kon.) |
Vegas – NY Rangers | 4:2 (kon.) | | | San Jose – Edmonton | 7:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Kazaň | 1:0 (kon.) | | | Spartak Moskva – Nižněkamsk | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Omsk – Viťaz | 2:3 (po pr.) |
Kometa Brno – Sparta | 3:2 (po pr.) |
Děčín – Kobra | 4:7 (kon.) | | | Jablonec n/N – Kolín | 4:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Letňany | 5:1 (kon.) |
Trutnov – Dvůr Králové n. L. | 1:2 (po pr.) |
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 1:4 (kon.) | | | Kopřivnice – Orlová | 7:3 (kon.) |
Skalica – Prešov | 7:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Dubnica | 2:5 (kon.) | | | Trnava – Topoľčany | 3:5 (kon.) |
Michalovce – Humenné | 3:2 (kon.) | | | Martin – Pov. Bystrica | 5:1 (kon.) | | | Nové Zámky B – Osmos Bratislava | 2:9 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – H. Benešov | 11:3 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 0:5 (kont.) | | | Litoměřice B – Kadaň | 5:0 (kont.) |
konec
HC ISMM Kopřivnice
7:3
(2:3, 3:0, 2:0)
MSK Orlová
52:21
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Tomáš Fojtík – 2 min., sekání).
|
|
49:37
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Patrik Gola – 2 min., sekání).
|
|
29:40
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Jiří Brodek – 2 min., podrážení).
|
|
29:40
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Jiří Brodek – 2 min., podrážení).
|
|
25:03
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (David Ballner – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
17:22
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Ondřej Tvrdík – 2 min., hákování).
|
|
03:56
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Michal Krutil – 2 min., faul kolenem).
|
|
00:31
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Josef Zuzaník – 2+2 min, vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
3. Gola (Sluštík), 14. J. Mach (Tomášek), 22. Kofroň (Mach), 33. Červenka (Sluštík), 38. Zuzaník (M. Mach., Suchý), 50. Tomášek (J. Mach, Havránek), 54. Kofroň (Krutil) – 5. Brodek (Smrčka, Tomis), 16. Achmetjanov (Šmíd, Ballner), 20. Tvrdík (Brodek)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC ISMM Kopřivnice:
Hromada (Fendrich) – Stříž, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Havránek, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: Ovčaři (Svoboda) – Janiczek, Tomis (C), Szturc, Kropka, Spálovský, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Šmíd, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Achmetjanov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: Ovčaři (Svoboda) – Janiczek, Tomis (C), Szturc, Kropka, Spálovský, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Šmíd, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Achmetjanov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Petr Sumbal