Brno – Táborsko 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:1 (kon.) | Vlašim – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:4 (1:3)
FC SILON Táborsko
Středa 09.01.2019, 10:30 • Líšeň, Brno • Tipsport liga • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:21:21)

Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:15.

Je konec. Táborsko dnes vyhrálo nad Brnem jasně 4:1. Už ve 3. minutě šla ovšem do vedení Zbrojovka po trefě Zikla. Následně už to ale bylo Táborsko, které střílelo a dávalo góly. V 10. minutě srovnal Frýdek. O šest minut později otočil vývoj zápasu Berešík a za další čtyři minuty se trefil také Prošek. V 62. minutě poslal hosty do tříbrankového vedení Pfeifer.

90

89
    Nyní už přišla střela domácích, ale s tou si poradil Zadražil.

88
    Opět to jsou hosté, kteří diktují tempo. Posléze se sice k balónu dostala Zbrojovka, ale nic velkého z toho nebylo.

85
    Táborsko drží balón na své polovině a hlídá si konec utkání.

81
    Opět má Brno míč ve své moci, ale dnes Zbrojovce nejde vstřelit druhý gól.

78
    A opět to byl Kroutil, který se dostal do šance, ovšem ani tentokrát neuspěl. Posléze zakončoval Krejčí těsně vedle svatyně Táborska.

75
    Už to vypadá, že Táborsko si připíše tři body do tabulky.

71
    Kroutil se ocitl v dobré šanci, ale přestřelil soupeřovu svatyni.

70
    Hosté získali rohový kop z pravé strany a mohou zvýšit svůj velký náskok.

69
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Moučka, přichází Kroutil.

65
    Brno se ovšem dál pokouší něco vymyslet, převážně po pravé straně, ale po následném centru skončil míč v moci soupeře.