Brno – Táborsko 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:1 (kon.) | Vlašim – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (1:0)
FK Příbram
Středa 09.01.2019, 10:30 • Xaverov - Horní Počernice • Tipsport liga • Skupina A

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:20:30)

Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:13.

Je konec. Hradec Králové nakonec zvítězil nad Příbramí 2:1. V prvním poločase padl jeden gól, když se ve 28. minutě prosadil Šípek. V 64. minutě navýšil vedení Kopečný. O čtyři minuty později ovšem snížil Januška. V 88. minutě mohl rozhodnout Kateřiňák, ale ten jí neproměnil.

90+2

90+1
    Ovšem s centrem z volného kopu si Hradec poradil.

90
    Příbram získala volný kop z levé strany to je pravděpodobně poslední šance.

90
    Ovšem centr skončil jen za bránou Příbrami a Švenger tak má odkop od své svatyně.

90
    Následně přišel faul z hostující strany a Hradec tak má volný kop.

89
    Po rohové kopu musel opět zasahovat Švenger a následuje další roh.
    88. Chycená penalta Kateřiňáka.

88
    K pokutovému kopu se postavil Kateřiňák, který vypálil k levé tyči dolů, ovšem Švenger jeho pokus vystihl a následně vyrazil také dorážku protihráče!

87
    Hlavní rozhodčí se ještě šel podívat na video, po kterém ukázal znovu na pokutový puntík!
    86. Penaltový faul hostů.

86
    Byla nařízena penalta pro Hradec Králové. Domácí se dostali do velké šance, ve které se hosté dopustili faulu.