Japonsko – Turkmenistán 3:2 (kon.) | Uzbekistán – Omán 2:1 (kon.) | Katar – Libanon 2:0 (kon.)
Katar
2:0 (0:0)
Libanon
Středa 09.01.2019, 17:00 • Hazza bin Zayed Stadium, Al Ain • Mistrovství Asie • Skupina E

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:06)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:16.

Je konec. V tomto zápase nakonec zvítězil Katar nad Libanonem 2:0. Ve 37. minutě po rohovém kopu hosté totiž vstřelili gól a radovali se společně s náhradníky, ovšem rozhodčí Ma Ning foukl do píšťalky a rozhodl, že branka ze zatím nezjištěného důvodu platit nebude. V 65. minutě šel Katar do vedení, když se do míče z přímého kopu opřel Hisham. V 79. minutě zvýšil náskok Abdulla.

90+5

90+4
    Nyní se ještě srazili dva hráči a je tak potřeba dalšího ošetření.

90+2
    Libanon sice je u míče, ale hosté už ví, že tento zápas nezvrátí.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Chouchi to nakonec zkusil rovnou na bránu, ale Chalil si s tímto pokusem poradil.

88
    Katar nyní získal přímý kop, ovšem ten je z velké dálky a tak to na přímou střelu pravděpodobně nebude.

87
    Ismail se dopustil faulu na levé straně.

85
    Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Al Hajdos, přichází Ahmed Alaaeldin.

84
    Střídání v týmu Libanon: ze hřiště odchází Jounaidi, přichází Haidar M..

81
    Domácí jsou opět u míče ve středu hrací plochy.
    79. Almoez ABDULLA - 2:0

79
    Katar právě vstřelil branku!
    A je to 2:0 pro domácí a pravděpodobně je o vítězi rozhodnuto! Hatem se dostal ke střele uvnitř vápna, kterou Chalil vyrazil, ale pouze proti noze ALMOEZE ABDULLY, který neměl problém dorazit balón do prázdné brány.

78
    Katar drží balón na své polovině a nijak rychle se dopředu nežene.

76
    Střídání v týmu Libanon: ze hřiště odchází Michel F., přichází Ajass.

74
    Dumari si skvěle poradil s domácím hráčem, který se snažil dostat do vápna po pravé straně.