Kobra – Chomutov 1:8 (kon.) | Liberec – Slavia 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 1:9 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (0:3 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 5:3 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (po pr.) | K. Vary – Třemošná 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 2:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Dynamo – Havířov 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
konec
HC Motor České Budějovice
0:4 (0:2, 0:0, 0:2 - N 1:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 10.01.2019, 17:30ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba D
Partner:
   
  Utkání je za námi. Jihlavská defenzíva dnes byla velmi jistá a a českobudějovické útočníky v základní hrací době nepustila k ani jedné přesné trefě. Motor se prosadil až v nadstavbě. Ze zápasu si tedy odnese bod. (19:39:22)
   
  Konec zápasu.
   
  63:22
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor byl v nadstavbě o něco lepším týmem a za ziskem bonusového bodu si šel tak dlouho, až jej získal. Před brankou se z dorážky prosadil pohotový ALEX MARHOUN. Asistence: Petr Lukeš.
   
  62:43
  Richard Pitel poslal zajímavou přihrávku na Filipa Petráska, jenž se tím pádem ocitl zcela sám před jihlavskou brankou.Na pozorného Maláče si poté ale nepřišel.
   
  61:41
  Záhy mohl rozhodnout Alois Dubský, který zakončoval zblízka Maláčovv branky, a to hned dvakrát. Ani jednou si ale na jihlavského brankáře nepřišel.
   
  61:05
  David Kašpar společně se spoluhráčem ujeli do přečíslení dva na jednoho. Už to vypadalo, že právě Kašpar dostane přihrávku a bude moci střílet. Tak se ale nestalo, hra pokračuje.
   
  60:29
  Domácí, jmenovitě Tomáš Březina, získal kotouč pro svůj tým. Motor tak může jít dopředu a jako první může zaútočit na zisk bonusového bodu z nadstavby.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Základní hrací doba je tedy za námi. Dukla má jistotu minimálně tří bodů. Uvidíme, jak se vyvina nadstavba, která začne za malý moment.
   
  Konec zápasu.
   
  59:40
  Českobudějovičtí ještě kombinují v útočném pásmu. Uvidíme, zda jim to však bude stačit alespoň na čestná zásah v základní hrací době.
   
  58:11
  Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Chvátal – 2 min., nesportovní chování).
   
  57:13
  Dukla právě vstřelila branku!
  Jihlavští jdou do čtyřbrankového vedení, které již zřejmě jen těžko pustí. Broža poslal přihrávku na DAVIDA BULÍKA, který zacílil na vzdálenější tyč. Tam si kotouč do vlastní branky srazil zřejmě jeden z domácích hráčů. Asistence: Ondřej Broža.
   
  56:27
  Na ledové ploše toho v posledních okamžicích moc k vidění nebylo. Střední pásmo se snaží překonávat především Motor. Svou obrannou modrou čáru ale Jihlava právě teď dobře zamkla.
   
  54:42
  Šimon Báťa se zkoušel prezentovat stahovačkou, díky které by se dostal až sám před branku. Bohužel pro něj se ale jeden z domácích obránců oblafnout nenechal a Báťovi kotouč sebral.
   
  53:30
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Pitel – 2 min., podrážení).
   
  53:11
  Matyáš Fousek zkusil vypálit od modré čáry. Jeho pokus měl dobré parametry, ovšem skončil jen na obránci, který střele clonil. Jihlavští se poté dostali do protiútoku, který ale žádným ohrožením branky neskončil.
   
  52:56
  Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2 min., nedovolené bránění).

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 64. Marhoun (Lukeš) – 4. Chvátal (Báťa), 14. Jungwirth (Pigl), 49. Zdarsa, 58. Bulík (Broža)


  HC Motor České Budějovice: Lidák (Slanina) – Punda, Hromada, Fousek, Hail, Placek, Kumpfmüller – Kašpar, Kovář, Březina, Kudrnáč, Budík, Dubský, Hála, Petrásek, Lukeš, Marhoun, Pitel, Sochor
  HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Vovsík, Šabatka, Chvátal, Sapík, Adam, Hrbek, Vranka – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Broža, Mlejnek, Pavelec, Kravec, Jungwirth, Báťa, Bulík

  Rozhodčí: Jílek – Zíka, Bělohlav